لس آنجلس (CBSLA) — در عصر روز سه شنبه جلسه شهردار اریک Garcetti اعلام کرد که این شهر به امضا قرارداد با تولید کننده Honeywell برای خرید 24 میلیون N95 ماسک خواهد بود که به فروش می رسد در هزینه به بیمارستان منطقه نیاز دارند.

اولین 100,000 ماسک خواهد بود تحویل داده ممکن است با یکی دیگر از 500,000 تا ماه ژوئن. آمده ماه نوامبر شرکت خواهد بود تولید 1.2 میلیون ماسک در هر ماه.

“این ماسک را ملاقات ما آمریکا استانداردهای” Garcetti گفت. “وجود دارد می تواند تولید شده توسط یک کارخانه در ایالات متحده است.”

ژن Seroka مدیر اجرایی بندر لس آنجلس و شهر رئیس تدارکات افسر در طول COVID-19 اورژانس گفت: همکاری ایجاد خواهد شد تولید داخلی و اشتغال — فقط شش ساعت دور — به بیمارستان و اولین پاسخ قطعی جدول زمانی برای دریافت مقدار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی و ارائه تجهیزات در یک نقطه قیمت پایین تر با ضربه زدن به این شهر بسیار زیاد قدرت خرید.

“توانایی ما در اینجا در حال حاضر به ارمغان بیاورد در این ماسک در برنامه است که ما فقط مشخص شده است که مفید” Seroka گفت. “آن را به کامل تمام کار می کنند اما این یک نقطه شروع برای ما و ما را به ادامه کار برای تهیه محصول بیشتر و دریافت آن وجود دارد.”

مربوط به: LA شهرستان Coronavirus تلفات بازدید 1,000-خوانده شده را علامت

شهردار همچنین گفت که این شهر L. A. محافظت از برنامه که مسابقات پوشاک کارگران با منطقه کسب و کار نیاز به غیر پزشکی پوشش صورت بود که در ادامه به رشد می کنند — با 433 تولید کنندگان مورد تایید برای دیدار با نیازهای 2,000 ضروری کسب و کار است که درخواست بیش از 1 میلیون ماسک.

“تیم من فرستاده است این کسب و کار یک پایگاه داده از L. A. محافظت از تولید کنندگان به طوری که آنها می توانید منبع آنها را در اینجا به صورت محلی” Garcetti گفت. “ما عاشق این ایده از خرید چیزهایی که در اینجا نگه داشتن آن را آمریکا انجام آنچه ما می توانیم مطمئن شوید که ما به مردم به کار در حیاط خانه ما.”

و این نه فقط کارگران ضروری شده اند که دریافت ماسک.

شهردار گفت که بیش از 65,000 غیر ماسک های پزشکی تحویل داده شده بود به unhoused Angelenos توسعه کارگران و کسانی که در خط مقدم تلاش برای حفظ و نجات جان انسانها در Skid Row.

Garcetti همچنین اعلام کرد که این شهر در حال گسترش COVID-19 تست به کارگران ساختمانی که آیا یا نه آنها علامتی شروع چهارشنبه. روز دوشنبه شهردار گسترش بدون علامت تست برای حمل و نقل کارگران است.

در شهر لس آنجلس وجود دارد 308 جدید COVID-19 موارد آوردن شماره 9,697 — یک 3.3 درصد افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im