لس آنجلس (CBSLA) — شهردار اریک Garcetti جمعه گذاشته این شهر نقشه راه برای بازگشایی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

شروع دوشنبه, گل, ابزار جنسی, فروشگاه موسیقی, فروشگاه, فروشی, لباس, لباس و لوازم ورزشی در فروشگاه های شهر لس آنجلس می توانید شروع به ارائه منظقه وانت اما Garcetti گفت: این بدان معنا نیست که این فروشگاه ها باید بازگشایی شده است.

“انجام آنچه شما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که شما امن هستند که شما احساس می کنید امن است و مردم خود را محافظت شده و همچنین به عنوان مشتریان خود” شهردار گفت. “در حالی که شما می توانید باز به عنوان اوایل به عنوان این جمعه شما لازم نیست که در عین حال تا زمانی که شما احساس می کنید درست است.”

Garcetti همچنین اعلام کرد که شروع, شنبه, شهرستان, مسیرهای پیاده روی در پارک ها و زمین های گلف خواهد شد هر چند Runyon دره عمیق و باریک باقی می ماند بسته شده است. او همچنین گفت که در صورت پوشش مورد نیاز خواهد بود در همه شهرستان مسیرهای پیاده روی و گلف و اجتماعی فاصله باید رعایت شود.

“من می دانم که برخی از مردم فکر می کنم من هرگز یک فرد اما شما می توانید دور یک گوشه و به طور ناگهانی چهره به چهره با کسی که” او گفت:. “ما می خواهیم مطمئن شوید که به عنوان مردم ورزش در آن پارک ها و کسانی که مسیرهای پیاده روی است که مردم هنوز هم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و نه گسترش این کوروناویروس.”

مرتبط با: 5 اضافی پلیس لس آنجلس کارکنان تست مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع به 100 44 باید پس از بهبود

اما شهردار هشدار داد مردم بیش از سن 65 یا پزشکی زمینه ای در شرایط هنوز هم باید جلوگیری از اماکن عمومی و تجمعات با افراد مختلف از خانواده ها هنوز هم ممنوع است.

وی تنها چند ساعت پس از لس آنجلس مقامات مشخص شده یک طرح مشابه برای خرده فروشی مغازه ها و فضاهای عمومی در مانده از شهرستان و شهر اولین مرحله در روند بازگشایی.

“ما در حال خروج از فاز 1 با تمرکز بر مدیریت بحران و صرفه جویی در زندگی” Garcetti گفت. “بنابراین در روز جمعه…آن را علامت آغاز فاز 2 با آهسته و تدریجی شل شدن برخی از محدودیت های اعمال شده در حالی که همیشه اطمینان وجود دارد اقدامات ایمنی مناسب که در محل هستند.”

او گفت: بازگشایی روند خواهد بود و نه خطی است و در شهرستان خواهد گاهی اوقات باید به مراحل قبل از حرکت رو به جلو دوباره بسته بر روی تعدادی از عوامل از جمله افزایش مرگ و میر و یا کاهش در بیمارستان ظرفیت.

“وجود خواهد داشت بار ما گام به گام به عقب و کسب و کار است که ممکن است اجازه داده شود برای باز کردن در حال حاضر ممکن است پیدا کردن خود را دوباره بسته و یا دسترسی به فضاهای عمومی را دوباره تنگ تر می شود و یا محدود شده است,” او گفت:.

مرتبط با: Coronavirus: LA-منطقه زن شکایت تهمت پس از رد محرک پرداخت بیش از شوهر و وضعیت مهاجرت

این شهر در تلاش برای ارائه شفافیت بیشتر به آن تصمیم گیری-ساخت و ایجاد یک وب سایت جدید است که پیگیری خواهد شد که در آن شهرستان است که در آن شده است و آن را در راس است.

Garcetti همچنین اعلام کرد که با شروع از شنبه, همه مسافران در لس آنجلس وزارت حمل و نقل اتوبوس مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند. وجود یک فشار به نیاز همان در تمام Metro Los Angeles, حمل و نقل, هر چند که هنوز به تصویب هیئت مدیره.

“ما دیده ایم داستان های غم انگیز حمل و نقل اپراتورهای رانندگان اتوبوس و راه آهن اپراتورهای ایم که تبدیل به بیمار و حتی در برخی از شهرهای دیگر که از دست داده اند زندگی خود را انجام ابتدایی ترین چیز برای مطمئن شوید که ما به عنوان یک شهر را می توانید در ادامه به عملکرد” او گفت:.

شهردار همچنین اعلام کرد که با شروع از شنبه, همه مسافران در فرودگاه بین المللی لس آنجلس خواهد بود و نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در داخل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de