Coronavirus: Garcetti می گوید: شهرستان آماده بازگشایی دولت قرض $10B به صندوق بیمه بیکاری

لس آنجلس (CBSLA) — کالیفرنیا می گوید مغازه های گل فروشی, مقالات ورزشی و لباس های خرده فروشان می تواند تمام بازگشایی با منظقه وانت جمعه این اما تنها اگر رهبران محلی احساس می کنم این امر می تواند امن برای انجام این کار.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دوباره گفت: امشب که L. A. آماده خواهد شد.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما هیچ چیزی را بی پروا و بگو: هی ما رو در خارج وجود دارد یک هفته یا دو هفته در اوایل فقط به نمره امتیاز سیاسی” او گفت:.

لس آنجلس در حال حاضر حساب برای 55 درصد از تمام coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور است, اما تنها 25% از جمعیت.

شهردار گفت: در آن می تواند به دیگری یا دو هفته قبل از مرگ و میر و عفونت شروع به کاهش است.

مرتبط با: فرماندار کالیفرنیا به کوچک Biz صاحبان: ‘ما در حال بازگشت به حالت عادی’

اما در روز سه شنبه, نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد شد دردناکی روشن به عنوان وال استریت ژورنال گزارش داد که در کالیفرنیا صندوق بیکاری شده است از بین برود و دولت تا به حال به ترتیب 10 میلیارد دلار وام با دولت فدرال برای حفظ منافع جریان — دولت برای اولین بار در کشور به انجام این کار.

در ماه مه گذشته در کالیفرنیا به حال 20 میلیارد دلار مازاد اما امروز رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نشان داد دولت است “دهها میلیارد” در بدهی. او همچنین گفت که بیش از حد بسیاری از مردم نیاز به مزایای شد و انتظار بیش از حد طولانی که برای دریافت کمک.

“مردم حق نا امید چون عمیق اضطراب و استرس آنها در مورد توانایی خود را برای پرداخت حتی برای چیزهای اساسی مانند مواد غذایی,” او گفت:.

وجود دارد برخی از خبر خوب سهشنبه هر چند با کسب و کار کالیفرنیا گرفتن سه برابر بیشتر فدرال کسب و کار کوچک وام در زمان پرداخت نسبت به دور اول از جمله ساحل طولانی شیر ،

“این بدان معنی است که ما قادر به بازگرداندن حداقل هشت کارکنان امیدوارم بیشتر” صاحب دیانا جونز گفت. “ما حتی نمی شده است باز یک سال است. جامعه حمایت از چیزی است که رفتن به نگه داشتن ما زنده است.”

مربوط به: LA نشان دهنده ارائه خدمات حقوقی رایگان به Angelenos تلاش در پی بیماری همه گیر کوروناویروس

و در حالی که شهرستانهای سراسر کشور بحث نحوه بازگشایی, Newsom و Garcetti ادامه به خواهش مردم به بیمار رفتن آرام و امن است.

“بیایید توسعه فراموشی” Newsom گفت. “اجازه دهید که ما در حفظ و گفت: اجرای آن 90-حیاط داش.”

اگر چه Garcetti گفت: شهرستان ممکن است آماده برای شروع فاز 2 از فرماندار بازگشایی طرح فقط رتبهدهی نشده است, شهرستان سرپرستان در حال انتظار برای اعلام رسمی خود را برنامه ریزی شنبه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de