لس آنجلس (CBSLA) — شهردار اریک Garcetti روز جمعه گفت که لس آنجلس خواهد بود و همکاری با دیگر مقامات در این شهرستان به شروع روند بازگشایی اما گفت که وجود دارد می تواند بیشتر محدودیت در ابتدا به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به رشد.

“در حالی که در شهر ما می تواند به جلو حرکت می کند با مطلب محدودیت در آغاز این خواهد بود چیزی که در آن دولت و شهرستان خواهد بود که منجر به,” او گفت:. “اما من قصد دارم به صدای جامعه و صنایع و افرادی که گفت: “اینجا امن است که ما پیشنهاد می کنیم برای کسانی که دهانه’ و سپس با هم کار کنند با من همکار شهرداران از L. A. شهرستان در تمام 88 شهرستانها و هیئت مدیره ما از ناظران می رسند در آن همه چیز با هم.”

شهردار گفت: این شهرستان دارای یک “پویا” در سال پیش از آن با محدودیت آرامی در حال برداشته و مورد بررسی قرار گرفت.

“ممکن است 15 است فقط یک روز که در آن ما ممکن است به منظور تجدید نظر شده” Garcetti گفت. “دو هفته بعد از آن می تواند تجدید نظر دوباره دو هفته پس از آن می تواند تجدید نظر دوباره.

“اگر آن را موفق, شاید شما گاهی اوقات می تواند ادامه,” او گفت:. “اگر آن را پایدار نگه دارید و اگر از آن بدتر می شود, شما باید برای عقب نشینی نیز چون ما می دانیم که زندگی در معرض خطر هستند و قریب به اتفاق سیستم بیمارستان چیزی است که غیر قابل قبول است برای همه ما.”

و در حالی که او گفت که او فکر نمی کنم آرامش بخش سفارشات اتفاق می افتد قبل از مارس 15, او گفت که او مطمئن است که یک برنامه شروع به با خیال راحت بازگشایی خواهد بود در محل در دو هفته آینده.

مربوط به: LA County گزارش یکی دیگر از 62 Coronavirus مرگ و میر جمعه بیش از 1000 مورد

Garcetti نیز به نام کاپری Maddox, مدیر اجرایی شهر جدید گروه مدنی و حقوق بشر رئیس COVID-19 دیدگاه حقوق صاحبان سهام به تمرکز بر روی جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“او دستور است که برای حفظ حقوق صاحبان سهام به عنوان اصلی لنز که از طریق آن ما شکست ما واکنش در هر مرحله از ما پاسخ” Garcetti گفت. “او کار بر روی استراتژی برای کمک به کم درآمد ساکنان و جوامع از رنگ دسترسی در دسترس تست, دریافت مراقبت های پزشکی زمانی که آنها به آن نیاز دارید برای COVID-19 علائم و دیگر تهدید کننده زندگی illnessess.”

شهردار همچنین گفت که او به کار با شرکای اجتماعی به شناسایی که در آن به تاثیر این بیماری همه گیر شد نابرابر و ایجاد استراتژی های جدید برای محافظت از مردم و جلوگیری از بیماری است.

“تا زمانی که این همه گیری همچنان ادامه دارد ما در خدمت هر Angeleno مهم نیست که شما چه کسی هستید” Garcetti گفت. “و ما ارائه خدمات به هر جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de