لس آنجلس (CBSLA) — Safeway چهارشنبه اعلام کرد که آن را شروع به محدود کردن چگونه بسیاری از محصولات گوشت مشتریان می تواند خرید و نه به این دلیل که آنها در حال تجربه یک کمبود عرضه بلکه به این دلیل آنها نگران هستید که ممکن است کمبود می تواند باعث وحشت خرید.

لیزا Shetler بود برای خرید مواد غذایی برای دوستان یکشنبه شب نگران است که آنها ممکن است به اندازه کافی مواد غذایی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من گفتن همه دوستان من سهام تا در کنسرو گوشت’,” او گفت:.

محلی غرفه در ساوت پاسادنا به طور کامل مواجه نگردند گوشت راهرو, اما آنها شروع به محدود کردن فروش گوشت استیک کباب و گوشت — چهار برای هر نفر در هر مراجعه کنید.

در پاسخ به محدودیت های جدید در گوشت گاو, Safeway — این شرکت که صاحب غرفه وان و Albertsons— در بیانیه ای گفت:

“ما در حال تجربه هر گونه کمبود و پیش بینی نیست هر گونه مسائل با عرضه و یا در دسترس بودن محصول. ما بنابراین برای جلوگیری از احتمال وحشت-خرید و کمک به اطمینان بیشتر از همسایگان ما می توانید پیدا کردن محصولات آنها نیاز دارند.”

این خبر یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا برای جلوگیری از کمبود گوشت با نگه داشتن گوشت گیاهان پردازش باز در میان coronavirus شیوع بیماری و حفاظت از آن دسته از صاحبان پرونده های حقوقی اگر کارکنان خود قرارداد ویروس.

تایسون مواد غذایی که بسته چند تا از امکانات آن پس از تعدادی از کارکنان بیمار در حال حاضر اجرا جدید احتیاطی و رئیس هیئت مدیره جان تایسون هشدار داد در نامه ای این هفته که “میلیون ها نفر از حیوانات — جوجه ها و خوک و گاو — خواهد بود بدون جمعیت به دلیل بسته شدن از ما امکانات پردازش.”

مایک Devore, که با این نسخهها کار برای تحویل مواد غذایی شرکت گفت: بسیاری از مردم ترس از در حال اجرا از مواد غذایی است.

“به طوری که آنها می خواهم به خرید تا آنجا که ممکن است,” او گفت:.

اما حتی اگر گسترده گوشت کمبود آمده به تصویب Devore گفت: به تازگی کسب و کار پررونق هنوز هم مشغول است.

“فقط علامت آن یافت نمی شود و نگه داشتن در حال حرکت,” او گفت:.

برخی از کارشناسان گفت: کمبود گوشت می تواند فقط هفته دور به دلیل عدم وجود محصول اما با توجه به کمبود محصول به بازار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de