‘Coronavirus مدل موهای’ خوشه در محبوبیت در شرق آفریقا

نایروبی, کنیا — coronavirus را زنده کرده است یک مدل موهای در شرق آفریقا با بافته خوشه که اکو ویروس متمایز شکل.

این سبک محبوبیت رو به رشد است که در بخشی به دلیل مشکلات اقتصادی مربوط به ویروس محدودیت – این ارزان, مادران می گویند – و به هدف گسترش آگاهی است که coronavirus واقعی است.

                                                                                                                                                                                                                       

مدل موهای تا به حال از مد رفته در سال های اخیر به عنوان وارداتی و مو مصنوعی از هند و چین و برزیل شروع به سیل بازار و تقاضا توسط زنان محلی افزایش یافته است. تصاویر از جریان و یا بافته های وارداتی سبک یش در سالن های زیبایی در سراسر آفریقا.

اما در حال حاضر در یک سالن موقت در کنار یک جاده شلوغ در کیبرا یک زاغه در قلب نایروبی پایتخت کنیا, 24 ساله در آرایشگاه شارون Refa نوارهای جوان, دختران مو به آنتن مانند خوشه که مردم تماس ‘œcoronavirus مدل موهای.’� دختران تغییر در صندلی های پلاستیکی به عنوان او کشش در پوست سر و مو.

‘œSome رشد یو پی اس باور نمی کنم که coronavirus واقعی است اما پس از آن اکثر کودکان به نظر می رسد مشتاق به بهداشتی کردن دست خود و پوشیدن ماسک. بنابراین بسیاری از بزرگسالان این کار را انجام نمی, و است که چرا ما با تاج, مدل مو,’� Refa گفت: او ماسک صورت جمع شده در زیر چانه اش.

کنیا تعداد تایید ویروس موارد بود نزدیک 700 عنوان از دوشنبه. با گسترده کمبود تست مواد, اما تعداد واقعی موارد می تواند بالاتر باشد. مقامات بهداشتی هستند به خصوص نگران در مورد امکان گسترش ویروس در شلوغ محله های فقیرنشین.

                                                                                                                                                                                                                       

مادران مانند مارگارت Andeya که در تلاش برای پایان می رسد دیدار گفت: coronavirus مدل موهای مناسب دخترش ” یک ظاهر طراحی شده نیاز و جیب خود. ویروس مربوط به محدودیت باید خفه کار روزانه برای میلیون ها نفر از مردم با کمی و یا بدون پس انداز.

‘œThis مدل موهای بسیار بیشتر مقرون به صرفه برای افرادی مثل من که استطاعت به پرداخت برای گران تر از مدل مو های خارج وجود دارد وجود دارد و در عین حال ما می خواهیم بچه های ما را به نگاه شیک” Andeya گفت.

هزینه آن 50 شیلینگ و یا حدود 50 سنت آمریکا به نوارهای در حالی که متوسط مدل موی هزینه 300 تا 500 شیلینگ (3 دلار به 5 دلار). که پول بسیاری از افراد در کیبرا نمی توانیم در لحظه.

روش مورد استفاده در بافتن coronavirus مدل موهای نخ که با استفاده از نخ به جای مو مصنوعی نوارهای. این است راز ساخت آن را مقرون به صرفه و روستایی ،

‘œCOVID-19 را نابود کرده است از اقتصاد گرفته شغل ما از ما و در حال حاضر پول کمیاب است. بنابراین من تصمیم به داشتن فرزند من به مو انجام می شود مانند این در مقرون به صرفه 50 شیلینگ و او خوب به نظر می رسد گفت:” 26 ساله مریم رشید.

“مدل موهای همچنین کمک می کند تا در برقراری ارتباط با مردم در مورد ویروس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de