مونتکلیر (CBSLA) — یک Inland Empire زن و شوهر تصور می کردند که روز عروسی خود را که قرار بود به یک رویا به حقیقت می پیوندند اما آن را به سرعت تبدیل به یک کابوس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور گسترده لغو شد.

این زن و شوهر تصور آنها پیدا محل مناسب برای عروسی تابستان زمانی که آنها کلیک بر روی ارسال به یک زرق و برق دار و مستغلات با یک استخر آب شور است که می خوابد 22 در موریتا ،

“من تمام خانواده از شرق به آمدن به عروسی ما که ما می توانیم همه با هم ماندن در این خانه” عروس نیکول هیل گفت.

تپه مراقبت های بهداشتی کارگران و او نامزد, یوسف, که با این نسخهها کار در اجرای قانون شده اند با هم برای 10 سال. آنها بهترین دوستان در دبیرستان و رزرو اموال برای زمان از سال که به معنای چیزی است که برای هر دو آنها را.

“روز یادبود ویژه برای آمریکا” هیل گفت. “این زمان از سال است که ما ملاقات کرد.”

اما با باقی می ماند در خانه های تعطیلات در حال حاضر ممنوع گفتند رزرو خود را لغو شد به دلیل همه گیر — اما صاحب ملک حاضر به بازپرداخت آنها 4000 دلار سپرده در اموال.

“او مرا به یاد او هیچ هزینه سیاسی” هیل گفت.

مرتبط با: Coronavirus: Riverside County گزارش 3,643 مجموع موارد بیش از 650 در زندگی کمک امکانات

تپه ساخته رزرو از طریق VRBO اما پرداخت مالک از طریق پی پال به همین دلیل است که VRBO گفت: آن را نمی تواند بازپرداخت پول خود را.

VRBO را COVID-19 سیاست های ایالات متحده است که آن را درخواست مالکان و مدیران املاک به ارائه اعتبار برای انعطاف پذیر ماندن تاریخ در سال آینده. و اگر مسافران تمایلی به قبول اعتبار VRBO توصیه همکاران به موضوع بازپرداخت حداقل 50% برای لغو اقامت.

زمانی که CBS Los Angeles رسیده به صاحب موریتا اموال او گفت: در بخشی که او مجبور به ارائه هیل جدید روز “اما من یک فرد خوب است و من سیاست حتی اگر آن را به وضوح بیان می کند بدون لغو هنگامی که او رزرو شده است.”

مالک گفت: تپه می تواند فضا را برای مدتی در سال آینده خواهد بود و باید تمام پول خود را اعمال می شود به تاریخ جدید.

“ما سخت کار برای ما پول” هیل گفت. “این بود که خارج از کنترل ما است.”

تپه و نامزد او را گفت: آنها احساس کردند که آن را به خوبی در درون مالک کنترل به آنها نشان می دهد یک کمی محبت در پرتو این وضعیت است.

“من امیدوارم که شما را در پیدا کردن آن را در قلب خود ما را به پول” هیل گفت.

هیل گفت که به دلیل خانواده او نیز تا به حال به لغو سفر خود را برنامه او مطمئن بود که زمانی که زن و شوهر خواهد بود قادر به گرفتن همه با هم دوباره برای عروسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im