لس آنجلس (CBSLA) — شهردار اریک Garcetti در آخر جلسه توجیهی روزانه در این شهر coronavirus پاسخ با تمرکز بر برنامه های با هدف کمک به Angelenos در نیاز از جمله شهردار صندوق برای لس آنجلس و همکاری با رستوران های محلی به ارائه وعده های غذایی به سالمندان است.

“ما نمی توانیم غلو چه تاثیر اقتصادی COVID-19 بوده است به شهر ما و مردم ما” Garcetti گفت. “کار ما برای کاهش گسترش این ویروس در آمد با هزینه فورا — کسب و کارهای کوچک تعطیل ما در خیابان های اصلی خانواده ها شغل از دست داده و ساعت و درآمد و برآورد ما شهر ما بیکاری افزایش یافته است از 4.7% در ماه فوریه به بیش از 24 درصد در ماه آوریل است.”

شهردار اعلام کرد که این شهر به راه اندازی یک سری از گروه های کاری در سراسر صنایع در تلاش برای ایجاد دستورالعمل های است که اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای باز کردن در هفته های آینده.

“هر یک از این گروه است که نصب و راه اندازی یک ابزار کلیدی و سلامت اقتصادی, معیارهای برای نظارت بر پیشرفت ما همراه با خاص مشاوره در مورد چگونه به تدریج گسترش خدمات هدایت ما بهداشت حرفه ای در اینجا در لس آنجلس” Garcetti گفت.

مربوط به: شهرستان لا می رسد 30K Coronavirus موارد

او همچنین اعلام کرد یکی دیگر از گسترش به اورژانس ارشد وعده های غذایی برنامه در همکاری با 15 رستوران ها از سراسر شهرستان ارائه وعده های غذایی برای اضافی 1000 سالمندان هفته آینده به تنهایی.

“این به این معنی بیشتر وعده های غذایی برای سالمندان” Garcetti گفت. “این به معنای کمک بیشتر برای کسب و کار ما و به این معنی مشاغل بیشتر برای مردم ما است.”

سالمندان 65سال یا 60-64 با زمینه ای شرایط پزشکی که اقامت در شهر لس آنجلس می توانید ثبت نام برای برنامه های آنلاین.

و شهردار اعلام اضافی $1 میلیون دلار در کمک های مالی به صندوق شهرداری لس آنجلس است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به گسترش ظرفیت Angeleno کارت برنامه.

استیو تیش رئیس New York Giants و برادران جوناس هر اهدا $500,000 به صندوق — آخرین در یک سری از مشخصات بالا کمک های مالی.

“من سپاسگزار به شما نه فقط برای شناخت تاثیر اقتصادی که این بیماری همه گیر است که با داشتن در خانواده های ما, اما برای انجام کاری در مورد آن” Garcetti گفت. “با تشکر از همه سخاوت به این صندوق خواهد بود را نجات داد و من همه را تشویق به نگه داشتن در دادن.”

و در حالی که Garcetti گفت که او دیگر نمی خواهد در برگزاری روزانه جلسات به جای امید بستن به عنوان مورد نیاز ارتباطات کسانی که می خواهند به ماندن بگیرید به روز با آخرین می توانید ثبت نام برای اطلاعیه های آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de