لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس-منطقه کاری در زمینه کت و شلوار در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او روز شنبه ادعا او ناعادلانه محروم از سراسر کشور محرک چک پرداخت با توجه به شوهرش وضعیت مهاجرت.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه شاکی جین سازمان حفاظت محیط زیست توضیح داده شده است به عنوان یک شهروند ایالات متحده که بدست آورده کمتر از 75000 دلار در درآمد ناخالص تنظیم شده که کودکان نیز شهروندان ایالات متحده و است که هیچ ساز و کاری برای درخواست تجدید نظر تصمیم دولت.

شاکی ادعا می کند که او کنار گذاشته شد از دولت 2 تریلیون دلار coronavirus کمک مالی بسته به دلیل مراقبت عمل نیاز به زن و شوهر هر دو پر کردن مالیات خود را به طور مشترک به شماره امنیت اجتماعی به منظور برای هر یک از اعضای خانواده از جمله کودکان به واجد شرایط برای پرداخت.

شاکی گفت که او فایل مالیات به طور مشترک با او مهاجر همسر که نیست باید یک شماره امنیت اجتماعی و با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان.

“اما برای مرد متاهل فاقد یک شماره امنیت اجتماعی شاکی سازمان حفاظت محیط زیست دریافت کرده اند که یک محرک برای چک کردن خودش و فرزندان او تحت مراقبت عمل” به طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال لس آنجلس ادعا. “تا به حال شاکی شده است به یک مهاجر با شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان شاکی و فرزندان او را در غیر این صورت واجد شرایط برای یک محرک را بررسی کنید. هیچ مکانیسم است که توسط آن شاکی می تواند اختلاف دولت تصمیم به انکار او یک محرک را بررسی کنید.”

مرتبط با: مردم در انتظار یک محرک پرداخت به زودی قادر خواهد بود برای تماس با IRS عوامل به طور مستقیم

شکایت معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجاوز به زن حقوق اساسی از جمله حق دادرسی و از حمایت مساوی قانون. آن را بیشتر مدعی است که دولت موفق به درمان خود را به عنوان برابر با دیگر شهروندان “صرفا بر اساس آنها او تصمیم به ازدواج.”

طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال اعلام این مراقبت در عمل مقررات ممنوع است که محرک چک به بیش از 1.2 میلیون آمریکایی به مهاجران که فاقد شماره امنیت اجتماعی خلاف قانون اساسی است.

شاکی نیز به دنبال دستور اصلاح قانون و متوقف کردن دولت از تصویب هر گونه شرایط جدید برای مراقبت عمل یا پس از آن قانون با هدف ارائه محرک اقتصادی به شهروندان است که مانع مخلوط وضعیت مهاجرت خانواده ها است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de