لس آنجلس (CBSLA) — آغاز مارس 11 Angelenos مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت با استفاده از مترو اتوبوس و سیستم های ریلی ،

در یک مصاحبه مطبوعاتی جمعه L. A. شهرستان مترو اقتدار گفت: دستور این است که سازگار با countywide بهداشت عمومی سفارشات نیاز به استفاده از پوشش صورت در اماکن عمومی را برای جلوگیری از گسترش به کوروناویروس.

روز دوشنبه L. A. شهرستان سرپرست جانیس هان خواست مترو نیاز به پوشش صورت برای همه اتوبوس و قطار مسافران در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“با توجه به آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 ویروس, سیاست نیاز نیست در صورت پوشش قرار می دهد هر دو مترو مسافران و رانندگان اتوبوس در معرض خطر” هان نوشت.

مرتبط: مترو رانندگان از ترس کمبود اجتماعی, فاصله, مسافر, ماسک صورت بعد از آخرین COVID-19 آزمون

سفارش جدید زیر یک نسخه از مترو را زودتر سیاست از 6 آوریل است که به شدت توصیه می شود که سواران سایش پوشش صورت اما نه به آنها نیاز دارد.

نشانه های اضافی, رسانه های اجتماعی, اطلاعیه ها و دیگر چند رسانه ای تلاش خواهد یادآوری سواران از نظم جدید است.

در حالی که مترو مقامات سعی خواهد کرد برای اجرای حکم “به حدی ممکن است” آزادی مطبوعات به یاد سواران آن است تا مردم به آگاهی از قوانین است.

“واقعا موثر باشد و برای جلوگیری از اجرای کابوس ما باید با تکیه بر همکاری عمومی سفر” گفت: شهر کالیفرنیا شهردار و هیئت مدیره مترو صندلی جیمز ته. “اگر شما روزانه سوار انجام بخشی خود را: پوشش صورت خود را و کمک به همه ما حفاظت از زندگی خود و زندگی از هر کسی که انتقادی ما بستگی دارد سیستم حمل و نقل ضروری است.”

سواران معلول یا غیر coronavirus مربوط به شرایط بهداشتی لازم نیست به پوشیدن پوشش صورت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de