لس آنجلس (CBSLA) — به عنوان شهر لس آنجلس آماده به آغاز روند بازگشایی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس شهردار اریک Garcetti پنج شنبه اعلام کرد اضافی امداد اقدامات برای Angelenos در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

“ما متمرکز باقی می ماند در اثر این بیماری همه گیر چگونه ویرانگر آن شده است به زندگی اقتصادی Angelenos,” او گفت:.

در حالی که این شهر در حال حاضر اعلام کرد که لس آنجلس وزارت آب و برق نمی خواهد قطع آب و برق به دلیل عدم پرداخت هزینه در طول همه گیر Garcetti یک گام به پیش رفت پنج شنبه گفت که منظور گسترش خواهد از طریق پایان سال است.

او همچنین گفت که وجود خواهد داشت هیچ مجازات برای پرداخت اواخر که تمدید برنامه پرداخت خواهد بود ارائه شده به کسانی که به آنها نیاز دارید.

“اگر شما می توانید پرداخت صورتحساب خود را, شما کاملا باید به عنوان پرداخت های خود را کمک به ما در ارائه خدمات قابل اعتماد در سراسر شهر,” او گفت:. “اما اگر شما در مواجهه با مشکلات مالی و شما نمی توانید هزینه را به هر لایحه در زمان شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد اینکه آیا آب را از شیر آب و یا اینکه چراغ خواهد بماند.”

Garcetti گفت که تمام لوایح در نهایت باید پرداخت شود و این شهر و DWP مشغول به کار بودند با هم برای پیدا کردن یک جدول زمانی مناسب برای, چگونه, و وقتی که باید اتفاق می افتد.

شهردار همچنین اعلام کرد که اجاره یخ در واحدهای تحت پوشش این شهرستان را اجاره تثبیت فرمان خواهد بود تمدید برای یک سال پس از بحران — معنی اجاره نمی توان افزایش بیش از 624,000 واحد در محدوده شهر برای 12 ماه پس از اضطراری اعلام کرده است برداشته شده است.

“این توقف تنها بخشی از تلاش های مداوم ما برای کمک به افراد سالم قرار دارد و در زمان خود از نیاز به” او گفت:.

مربوط به: LA County Parks برای باز کردن در روز مادر; گلف مسیرهای شنبه باز

Garcetti همچنین اعلام کرد که او امضا و به قانون فرمان ممنوع است که صاحبخانه با استفاده از اجبار و ارعاب و یا تقلب به مستاجرها’ محرک چک را فراهم می کند و مستاجران توانایی قانونی اجرای حمایت های اتخاذ شده توسط شهر.

“این اندازه گیری نیز مستلزم آن است که صاحبخانه به شما ارائه با ما بخش مسکن را حفاظت اطلاع هر زمان که آنها با شما تماس خود را در مورد قرارداد اجاره در این دوره” او گفت:. “اطلاع باید ارائه شده در این زبان است که عمدتا مورد استفاده توسط مستاجر.”

یک لیست کامل از حمایت های فراهم شده به مستاجر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران را می توان یافت آنلاین.

رئیس شورای Nury مارتینز همچنین گفت در جلسه توجیهی روزانه و اعلام کرد استقرار اورژانس مستاجرها کمک صندوق با هدف کمک به کسانی که دچار مشکلات مالی شدید ناشی از کاهش شدید ساعات کار و یا از دست دادن شغل و در پی این بیماری همه گیر.

“این COVID-19 مستاجرها صندوق امداد را اجاره پول به طور مستقیم به صاحبخانه به طوری که آنها می تواند تعهدات مالی خود را و سپس می توان آنها را قادر به پرداخت وام مسکن خود را و ما می توانیم نگه داشتن ما مستاجران در واحد” مارتینز گفت.

این شهر قبلا به تصویب احکام با هدف حفاظت از مشاغل از گذاشته شدن کارگران و تضمین کافی در پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران خط مقدم.

“ما می خواهیم به انجام کار درست و ما می خواهید می شود قادر به محافظت از هر Riviera,” مارتینز گفت. “ما می خواهیم که قادر به تمرکز بر روی مردم و نه شرکت ما می خواهم به قادر به بازگشت به به طور منظم ما زندگی می کند و ما می خواهم که قادر به دریافت به مردم به کار می کنند.”

Garcetti همچنین اعلام کرد که Riviera کارت برنامه تا به حال دو برابر شده اولیه آن هدف بالا بردن $20 میلیون — اجازه می دهد این شهرستان برای کمک به 60,000 ساکنان لس آنجلس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de