لس آنجلس (CBSLA) — با هزاران نفر از مردم در سراسر Southland برگزاری روز اول ماه مه تظاهرات در برابر کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش در میان coronavirus همه گیر فرماندار گاوین Newsom جمعه در تلاش برای کاستن از نگرانی گفت که دولت نزدیک بود به کاهش این محدودیت.

تظاهرکنندگان اعتراض در مقابل L. A. شهرستان در سالن مه 1 سال 2020 به تقاضای پایان دادن به دولت را تعطیل, به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. (گتی ایماژ)

“ما در حال حاضر بسیاری از روز های هفته دور” از آغاز به سهولت سفارش Newsom گفت: در روز جمعه جلسه به طور خاص ارجاع فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و بیمارستان ها.

Newsom گزارش داد که 3.9 میلیون کالیفرنیا را برای ثبت نرخ بیکاری از آوریل 12, هنگامی که این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید. $7.5 میلیارد دلار توزیع شده در مزایای بیکاری.

“ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت برخی از اطلاعیه ها که من فکر می کنم خواهد بود بسیار معنی دار به مردم در بخش خرده فروشی و مهمان نوازی بخش — بله که شامل است که در فاز دوم, رستوران ها — دوباره با جدی تغییرات” Newsom گفت.

تظاهرات بزرگ برگزار شد در هانتینگتون بیچ شهر لس آنجلس و سان برناردینو جمعه پس از Newsom پنج شنبه اعلام کرد که اورنج کانتی سواحل خواهد بود بسته بعد از دیدن جمعیت زیادی در آخر هفته گذشته.

به گفته فرماندار وجود دارد 91 coronavirus مرگ و میر در ایالت بیش از 24 ساعت گذشته با ایالت مورد تعداد عبور از 50,000-خوانده شده را علامت.

در حال حاضر وجود دارد 50,442 موارد ایالت با 2,073 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. اما Newsom گفت: او را تشویق کرد که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان 3,248 شد پایین 2% از روز قبل و تعداد بیماران در Icu باقی مانده است ،

به طور متوسط حدود 25000 نفر در حال آزمایش یک روز.

“از آنجا که از خود رفتار فردی و فیزیکی فاصله که شما انجام داده اند در مقیاس…به همین دلیل من احساس می کنم برخی از اعتماد به نفس است که در طی هفته آینده ما میخوایم قادر به ایجاد برخی از اطلاعیه ها که به مردم اعتماد به نفس بیشتری در توانایی برای کالیفرنیا به اقتصادی آن پا” Newsom گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de