مهر و موم در ساحل (CBSLA) — اورنج کانتی رهبران در حال حاضر شناور ایده بالقوه سازش پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ساخته شده حرکت به شهرستان سواحل پس از تصاویر به اشتراک گذاشته شد از مردم بسته بندی شده در شن و ماسه.

برخی از آنها متهم Newsom از اقدامات تلافی جویانه و overaction برای تصمیم خود اما county سرپرست توسط امید بستن برای استراتژی های مختلف.

“من می خواهم به دنبال به سمت چیزی شبیه به یک فعال تفریح طرح است که تعادل از مردم پایین آمدن به از نو خلق کردن… اما نگه داشتن در حال حرکت گفت:” اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett.

که پیشنهاد شبیه به چگونه Ventura County استقبال beachgoers. وجود دارد جاگر خوانندگان و سگ واکر هستند قادر به رسیدن به سواحل — با محدودیت هایی از جمله عدم جمع آوری لوازم جانبی ساحل و آفتاب گرفتن یا مجاز است.

ساحل تعطیلی در اورنج کانتی که از آن زمان منجر به یک سایت خالی در شهرستان سواحل باعث تظاهرات در چندین شهر و برخی از رهبران آن تلاش برای مبارزه با نظم در دادگاه.

یک نمایش هوایی نشان می دهد خالی ساحل در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا 02 مه سال 2020 است. اورنج کانتی سواحل بسته باقی خواهد ماند پس از کالیفرنیا برتر قاضی دادگاه رد درخواست 1 مه بلوک فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به منظور نزدیک سواحل محلی در طول coronavirus بیماری همه گیر. (عکس از Apu گومز/خبرگزاری گتی ایماژ)

بارتلت امیدوار است که نوع عمل لازم نخواهد بود اگر طرح خود را به سازش می رود از طریق.

دانا نقطه در لاگونا بیچ و سن کلمنت برخی از شهرستانها در Barlett منطقه.

او قصد دارد به او ارائه پیشنهاد به دولت پس از اورنج کانتی هیئت ناظران دیدار در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net