لس آنجلس (CBSLA) — در جلسه توجیهی روزانه شنبه, شهردار اریک Garcetti اعلام کرد که این شهر راه اندازی کرده است یک برنامه جدید با هدف حفاظت از بازماندگان خشونت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما می خواهیم همه به امن تر در خانه, اما برای برخی از مردمی که خانه است نه لزوما یک مکان امن به دلیل خشونت خانگی” Garcetti گفت. “اما به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بدیهی است که مردم مجبور به ماندن در محل وجود دارد هیچ جایی برای آنها را به رفتن … عدم در دسترس تخت برای افراد جدید به دنبال کمک و به دنبال امیدوارم که ناگهان خشک شده بود.”

شهردار گفت: اداره پلیس لس آنجلس, مانند سازمان های دیگر در این شهرستان تا به حال دیده می شود افزایش روزانه خشونت می نامد.

برای رسیدگی به نیاز رو به رشد این شهرستان راه اندازی پروژه پناهگاه امن با استفاده از 4.2 میلیون دلار کمک مالی از ریحانا خواننده و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی. پروژه پناهگاه امن مسکن تا 900 خانواده ها طی سه ماه آینده.

“من از هر دو آنها را به قلب خود را برای سرعت است که به آنها این توانایی برای صرفه جویی در زندگی به عنوان ما در حال صرفه جویی در زندگی” Garcetti گفت.

شهردار گفت: قرارداد شده اند اعدام شده بین صندوق شهرداری و سازمان های غیر انتفاعی برای ارائه مورد مدیریت و سایر خدمات مرتبط برای بازماندگان است.

“من می خواهم هر خشونت بازمانده بدانید که ما در مورد مراقبت از شما” Garcetti گفت. “خود ایمنی است نه یک فرصت. این حق شما است و شما تنها نیستید.”

کسانی که در نیاز از منابع می توانید متن و یا 911 تماس بگیرید اگر آنها در معرض خطر فوری یا رفتن آنلاین برای یک لیست از منابع موجود است.

مرتبط با: Coronavirus: لس آنجلس شورای شهر تصویب احکام برای محافظت از گذاشته شدن کارگران; به دنبال گسترش مستاجر حمایت

Garcetti همچنین اعلام کرد که با شروع از یکشنبه شب در لس آنجلس ساکنان خواهد بود قادر به گرفتن تست شده برای COVID-19 بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال تجربه علائم.

“تا زمانی که این بیماری طول می کشد زندگی می کند, ما باید, آزمون,” او گفت:. “ما می دانیم که coronavirus قاتل خاموش است که حرکت می کند بی سر و صدا از طریق جمعیت و بسیاری از افرادی که این بیماری را منتقل کنند — این است که چرا از آن بسیار مرگبار — نمی دانم که آنها آن را داشته باشد.”

او گفت که مردم با علائم همراه با بحرانی کارگران هنوز هم در اولویت قرار دارند اما گسترده تست شد بسیار مهم برای حرکت رو به جلو در روزها و هفته های پیش رو است.

“بنابراین اگر شما فکر می کنم شما ممکن است COVID-19 می خواهم این اطمینان است که شما لازم نیست اگر شما شده است در اطراف افرادی که شما را دیده اند با نشانه های یک آزمون,” او گفت:. “ما می تواند آن را انجام دهد و من می خواهم به یاد همه این آزمون ها رایگان و برای عموم بدون هیچ هزینه در تمام برای شما, اما شما نمی توانید قرار دادن قیمت در صلح از ذهن دانستن که شما می توانید آلوده نیست کسی در اطراف شما است.”

قرار ملاقات مورد نیاز برای تست و می تواند به صورت آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de