ریورساید (CBSLA) — رودخانه شهرستان هیئت ناظران شنبه تصویب یک طرح جامع برای حذف موانع نظارتی متصل به ایالت coronavirus اضطراری اجازه می دهد اقتصاد محلی به بازگشایی سریع تر است.

ناظران’ 5-0 رای به طور رسمی تاسیس آمادگی & بازگشایی چارچوب به عنوان اصلی در پیشرفت استراتژی برای ایجاد مسیرهای به گسترش تعداد بخش های واجد شرایط برای احیای عملیات در مواجهه با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار فاز ویروس مربوط به مقررات زدایی برنامه است.

“این به کنار رودخانه شهرستان آماده برای مرحله بعد از بازگشایی” خوان پرز حمل و نقل و مدیریت زمین مدیر آژانس گفت. “این سیگنال را به دولت است که ما در حال آماده به حرکت می کند. آن را فراهم می کند قوی ارشاد برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

آمادگی & بازگشایی چارچوب هدف تمرکز بر تسریع حذف تعطیلی تأثیر تمام شهرستان کسب و کار و همچنین کلیساها و نهادهای دیگر.

“این است که یک one-size-fits-all رویکرد” پرز گفت. “این را فراهم می کند سطح مناسب از راهنمایی که می تواند همراه با دولت هدایت. برخورد آن یادداشت خوبی است.”

این طرح گفت که تعدادی از شبه آنفولانزا بیماری شده است به طور پیوسته کاهش بیش از ماه گذشته و بهداشت عمومی مدیر کیم Saruwatari نیز معتقد است: “دو هفته “روند نزولی” از COVID-19 نفر در شهرستان است.

مربوط به: سالن مو سو Newsom AG بکررا بیش از یک طرفه مرتب سازی مجدد’ از کالیفرنیا اقتصاد

و در حالی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: بسیاری از دولت بود و در فاز دو از بازگشایی مجدد مسئولان شهرستان گفت: الزامات مورد نیاز برای حرکت رو به جلو تحت این طرح بودند بیش از حد سخت است.

روز جمعه سرپرستان توافق کردند که نیاز به یک شهرستان باید یک coronavirus مربوط به مرگ و میر صفر برای 14 روز قبل از حرکت رو به جلو بود درخواست بیش از حد. و در روز سه شنبه Saruwatari گفت که نیاز به یک شهرستان به ثبت بیش از 250 جدید COVID-19 موارد در یک نورد دوره 14 روزه شد “واقع بینانه نیست برای شهری بزرگ شهرستان است.”

کنار رودخانه شهرستان است و در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در این دولت تنها در لس آنجلس. از جمعه این شهرستان شاهد افزایش از 59 مورد و هشت مرگ و میر آوردن countywide مجموع به 5,248 تایید COVID-19 موارد و 225 مرگ و میر.

این سند شامل پیشنهاد بهترین شیوه های است که تشویق فیزیکی, فاصله, پوشش صورت و دستکش های که در آن آنها خواهد بود مفید ترین, ایجاد سیاست به نیاز بیمار و کارکنان به ماندن در خانه و با استفاده از پارتیشن و یا پانل های برای کاهش تعاملات است که می تواند یک خطر.

این اقدامات خواهد بود در محل قرار داده برای اطمینان از سلامت عمومی سیستم های تجاری و کسب و کار جامعه در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و سایر عملیات در واقع به مدیریت مداوم ویروس-چالش های مربوط به

“ما نیاز به فعال نه واکنشی در هنگام برخورد با ما آسیب پذیر ترین جمعیت” سرپرست جف Hewitt گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد مردم و نه آمار.”

نیمه دوم از فاز دو را اجازه باز کردن ناهار خوردن در رستوران و نظافت شخصی موسسات مکان عبادت و از wineries — با پادمان در محل.

مرحله سوم اجازه خواهد داد که تئاتر, کتابخانه ها, موزه ها, کافه ها و سالن برای باز کردن بدون ترس از دولت مجازات و مرحله نهایی اجازه خواهد داد که کنوانسیون مراکز سالن های ورزشی و سالن های کنسرت به بازگشایی شده است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de