ریورساید (CBSLA) — Riverside County مقامات بهداشتی گزارش هفت اضافی coronavirus-مرگ و میر ناشی از جمعه آوردن تلفات به 156. تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به 4,079 است که 48 بیش از پنج شنبه. مقامات گفت: 214 ساکنان شهرستان در حال حاضر بستری برای ویروس و 85 در بخش های مراقبت ويژه.

تعدادی از بهبود و افزایش یافته است به 1,693 این دانشگاه ریورساید نظام سلامت گزارش شده است.

کنار رودخانه شهرستان است و در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در کالیفرنیا پس از لس آنجلس.

در جمعه شهرستان ریورساید سلامت عمومی مدیر دکتر کامرون قیصر تمدید حکم نیاز به پوشش صورت در عمومی و اجتماعی فاصله تا ماه ژوئن 19.

اما هیئت ناظران صندلی مانوئل پرز روز پنجشنبه گفت که او از هیئت مدیره کامل در روز سه شنبه به خاتمه تمام باقی مانده محلی بهداشت عمومی سفارشات در میان شواهدی وجود دارد که خطر از رمان coronavirus محو می شود و نیاز به بهبود اقتصادی رشد می کند.

“اطلاعات ما و معیارهای نشان می دهد که ما باید انجام بیش از 50000 (COVID-19) آزمون در پنج محل است که 2 درصد از ما, شهرستان, جمعیت,” پرز گفت. “ما آماده برای انتظار بیمارستان خروش با دو فدرال ایستگاه های پزشکی است که ما تا به حال به استفاده از. ما تخت بیمارستان و ICU, تخت, استفاده از باقی مانده نسبتا سازگار است. این اطلاعات توضیح دهد که چرا ما اصلی مدل سازی تغییر کرده است.”

مرتبط با: Coronavirus: ‘بسیاری از روز های هفته دور’ از کاهش Stay-At-Home سفارشات Newsom می گوید:

اگر اکثریت هیئت مدیره رای به لغو این شهرستان خواهد شد در بازگشت به تراز دلخواه تنها با حکم صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که تمرکز بر ماندن در خانه تحت داوطلبانه قرنطینه با استثنا برای به اصطلاح “ضروری” کسب و کار و رفع نیازهای روزمره و شخصی ،

فقط چند روز پیش از جلسه هیئت مدیره هیئت ناظران اعلام کرد که بهبود اقتصادی نیروی کار به ارائه توصیه هایی برای راه اندازی مجدد اقتصاد محلی.

“همانطور که ما همچنان به مبارزه با خاموش دشمن coronavirus معیارهای نشان می دهد که ما در حال حاضر می تواند تعادل است که با تبدیل گوشه سمت فرصت های اقتصادی” پرز گفت. “بخش مهمی از تلاش های ما این است که مطمئن شوید که ما نیروی کار آماده و کسب و کار آماده هنگامی که دولت حرکت به مرحله بعدی در آن انجام نشده است.”

نیروی کار ساخته شده است تا از شهرستان های کسب و کار و رهبران جامعه به مطالعه و بررسی چگونگی به حمایت از کسب و کار در تلاش هایشان. این نیروی کار است که انتظار می رود در محل برای 18 ماه و شناسایی هر دو کوتاه مدت و بلند مدت استراتژی برای کمک به اقتصاد محلی.

تا کنون 51,228 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus در شهرستان ریورساید.

این شهرستان نیز به دنبال گسترش, تست eyeing جدید نشسته در سن Gorgonio تصویب و سن جکینتو دره.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de