ریورساید (CBSLA) — فقط یک روز پس از Riverside County سلامت عمومی مدیر تمدید حکم نیاز به پوشش صورت در عمومی و اجتماعی فاصله یک county, سرپرست گفت: ارائه خواهد شد در هفته آینده که همه محلی سفارشات بود لغو.

هیئت ناظران صندلی مانوئل پرز روز پنجشنبه گفت که او از هیئت مدیره کامل در روز سه شنبه به خاتمه تمام باقی مانده محلی بهداشت عمومی سفارشات در میان شواهدی وجود دارد که خطر از رمان coronavirus محو می شود و نیاز به بهبود اقتصادی رشد می کند.

“اطلاعات ما و معیارهای نشان می دهد که ما باید انجام بیش از 50000 (COVID-19) آزمون در پنج محل است که 2 درصد از ما, شهرستان, جمعیت,” پرز گفت. “ما آماده برای انتظار بیمارستان خروش با دو فدرال ایستگاه های پزشکی است که ما تا به حال به استفاده از. ما تخت بیمارستان و ICU, تخت, استفاده از باقی مانده نسبتا سازگار است. این اطلاعات توضیح دهد که چرا ما اصلی مدل سازی تغییر کرده است.”

مرتبط با: Coronavirus: Newsom نشانه های اجرایی به منظور اجازه دادن به ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس

پرز گفت که او و سرپرست کارن اشپیگل خواهد شد در حال حاضر یک مشترک حرکت به خنثی شهرستان چهار فعال دستورات بهداشتی بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر اصلاح شنبه به نگه داشتن در اثر طریق ژوئن 19.

اگر اکثریت هیئت مدیره رای به لغو این شهرستان خواهد شد در بازگشت به تراز دلخواه تنها با حکم صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که تمرکز بر ماندن در خانه تحت داوطلبانه قرنطینه با استثنا برای به اصطلاح “ضروری” کسب و کار و رفع نیازهای روزمره و شخصی ،

با توجه به ریورساید دانشگاه, نظام سلامت تعداد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان شد و به 212 نسبت به حدود 230 هفته گذشته است.

شده اند وجود دارد 4,031 مستند عفونت اگر قیصر و دیگر RUHS کارکنان پیش بینی شده امکان افزایش تا 65,000 های هفته اول ممکن است بعد از تجدید نظر به 13,000 با 200 مرگ و میر — نه که به احتمال زیاد اتفاق می افتد.

از روز شنبه وجود داشته 149 مستند مرگ و میر در شهرستان ریورساید و 1,483 بهبود.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de