Coronavirus: San Clemente رستوران بازگشایی در سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات

سن کلمنت (CBSLA) — جنوب کالیفرنیا رستوران یکی از کسب و کار بازگشایی در تخلف از دولت و دولت های محلی ،

عشایر غذاخوری در سن کلمنت است ناهارخوری-در دسترس به عنوان جمعه با جداول فاصله برای اطمینان از فاصله فیزیکی و پاسیو صندلی به عنوان به خوبی.

نارنجی شهرستان کلانتر متوقف استقرار و صاحبان جایگاه شرکت در تصمیم گیری کنند.

مرتبط با: تظاهرات و تجمع در اورنج کانتی در برابر Stay-At-Home سفارشات

“من واقعا باور نمی کنم من قرار دادن کسی در معرض خطر” صاحب جف گورلی گفت.

گورلی می گوید او از ترس گسترش coronavirus زمانی که دولت حکم اول به اثر رفت اما او امتیاز به شماره های اخیر از اورنج کانتی مقامات نشان می دهد که خود شهرستان دارای موارد کمتر از L. A. یا رودخانه شهرستانهای استان است.

مردم نگه علائم در طول یک تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات در نزدیکی لس آنجلس در شهر هال در مارس 1, 2020, میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. – تظاهرات برگزار شده است در چندین دولت capitols در سراسر کشور به عنوان اعتراض خود را بیان سرخوردگی عمیق با اقامت در خانه سفارشات که به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. (عکس توسط آگوستین پوللیر/خبرگزاری گتی ایماژ)

اورنج کانتی نیز گزارش داد هیچ مرگ و میر در روز یکشنبه.

“من می خواهم به جای کسب و کار خانه من مقداری پول در بانک وقتی که من از در خیابان وقتی که من به آن” گورلی گفت.

با وجود این مردم صحبت کردن در برابر Stay-At-Home سفارشات اخیر کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه/نظرسنجی ایپسوس یافت 75 درصد از کالیفرنیا به نفع دولت حکم برای تا زمانی که مورد نیاز است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: ما هنوز هم در حالی که برای رفتن قبل از همه چیز به حالت عادی بازگشت.

“ما در حال حاضر بیش از 2000 نفر جان خود را از دست. فکر نمی کنم ویروس ناپدید شده است. فقط از اعضای خانواده که غم از دست عزیزان” گفت: Newsom.

Orange County مراقبت آژانس گفت: آنها رسیده ام به گورلی در مورد نقض فرماندار منظور حفظ تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شده است.

گورلی می گوید تا کنون هیچ کس از او خواست به تعطیل اما که او منطبق اگر و هنگامی که به آن می آید.

عشایر غذاخوری که می رود به, از فردا به عنوان آنها منتظر شنیدن از فرماندار در مورد دستورالعمل جدید از کسب و کار قبل از او باعث می شود حرکت بعدی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de