یوبا سیتی (KPIX 5) — یک زن و شوهر از شمال کالیفرنیا مناطق آغاز شده و تشویق کسب و کار برای بازگشایی اوایل این هفته پس از مقامات بهداشتی ریاست ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای منطقه مجموعه ای از دستورالعمل های خود را که به کسب و کار بیشتر انعطاف پذیری بیشتر.

پوشش کامل: بیماری همه گیر کوروناویروس

یوبا سیتی (که جای تعجب است که در واقع در Orange County) می تواند به نام پایتخت این قیام در برابر کالیفرنیا ویروس استراتژی است. اما به عنوان برخی از صاحبان کسب و کار پیدا کرده اند آن است که آزادی کامل از ساکرامنتو.

“من درمان ما فرماندار به عنوان پادشاه Newsom در حال حاضر,” هنری گفت: Stueve. “و او فرستاده redcoats به درب خانه.”

Stueve سعی خدمت الکل بر روی سایت برای همه یک روز در Krankin هنک ورزشی نوار و جلو پنجره زمانی که او بازدید از دولت ABC عوامل است.

“گفتند: ما را حذف مجوز خود را از شما و سپس شما نمی خواهد که آن را به عقب'” توضیح داد Stueve. “و این که مرگ به کشتن یک نوار های ورزشی.”

همچنین هدف کالیفرنیا تنظیم کننده های این هفته بودند تعدادی از یوبا سیتی سالن.

در اوایل این هفته رژیم صهیونیستی است. Newsom با انتقاد از حرکت توسط دو تبادل نظر شهرستانهای گفته آنها “یک اشتباه بزرگ” و به خطر انداختن بهداشت عمومی.

شهرستان یوبا سیتی به مراتب کمتر پرجمعیت از دیگر بخش های کالیفرنیا دست تا کنون تنها دیده می شود تعداد کمی از COVID-19 موارد است. با بیش از 2000 ساکنان آزمایش به عنوان پنج شنبه وجود دارد که باید 51 مجموع coronavirus موارد و سه مرگ و میر در این شهرستان است.

“بزرگترین تفاوت بین ما و آنها این است که من نه مجوز از طریق وزارت امور خارجه” توضیح می دهد که جیک شکارچی. “همه صدور مجوز از طریق شهرستان است. بنابراین اگر بخش به من می گوید آن را OK…”

جیک شکارچی قلب و روح تو سالن باز است. این عامل در بخش قوانین جدید و به اندازه کافی خوب است برای او.

“من فکر می کنم آن را واقعا سرد از جامعه ما است که ما نوع مصرف که اولین گام رو به جلو” شکارچی گفت. “اما من می خواهم به بخشی از راه حل است.”

“ما باید فاصله ایمنی علائم راه اندازی” گفت: تیفانی Heryford, صاحب, خلاق, داخلی, و غیره. “ما در حال تلاش برای تنها اجازه می دهد چهار مشتریان در فروشگاه در یک زمان.”

Heryford را احساس نمی کند مبارز. او می گوید این است که در مورد معقول بودن.

“من فکر می کنم تعطیل شد حق” گفت: Heryford. “اما برای منطقه ما آن را نیز مناسب برای شروع به باز کردن.”

احساسات بسیار مشابه در کسی که شام میخورد پایین خیابان.

“من فقط احساس می کنم مثل این داده ها نشان نمی دهد که ما باید به بسته” یک نجیب زاده گفت: در حالی که داشتن یک ناهار دیر. “و مردم درد و رنج شده اند. کسب و کارهای کوچک باید واقعا رنج می برد.”

یکی پس از دیگری مردم در اینجا ارائه افکار مشابه. آنها می گویند که آنها در نظر گرفته اند خطر و انتخاب برای رسیدن به محل کار. نه آنقدر به رغم فرماندار اما به انجام آنچه آنها فکر می کنم درست است.

“من فکر می کنم که جایی که ما در حال در گفت:” Stueve. “اجازه دهید مردم را انتخاب کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de