لس آنجلس (CBSLA) — یک جفت از دعاوی ظ روز شنبه در لس آنجلس و اوکلند ادعا که دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا در سیستم سود از جریان بیماری همه گیر کوروناویروس با امتناع از بازپرداخت استفاده نشده و بخشی از هزینه های پردیس.

پیشنهاد کلاس اقدام مناسب — ظ “به نمایندگی از تمام افرادی که در پرداخت هزینه” برای بهار سال 2020 acaedmic ترم یا یک چهارم در هر یک از CSU یا UC دانشگاه — ادعا می کنند که فردی دانشگاهها نظارت سیستم باید مسترد pro-دارای بخشهایی از دانشجويان هزینه ها پس از کالج ها بودند مجبور به بستن دانشگاه ها در پی بحران بهداشت عمومی.

این CSU طرح دعوی در دادگاه نام دانشگاه ایالتی سونوما دانشجو Akayla میلر به عنوان یک شاکی به نمایندگی از همه CSU دانش آموزانی که پرداخت هزینه. UC کت و شلوار نام UC Davis دانشجو کلر Brandmeyer به عنوان شاکی به نمایندگی از همه UC دانش آموزانی که پرداخت هزینه.

CSU عمل 23 دانشگاه های سراسر کشور با وقف از نزدیک به 2 میلیارد دلار در حالی که سیستم UC شامل 10 دانشگاه با وقف بیش از $21 میلیارد و شاکیان گفت.

بسته به دانشگاه محل هزینه برای 2019-20 سال تحصیلی در CSU در محدوده از $847 دلار 4,201 در حالی که UC دانش آموزان پرداخت می شود پایگاه خدمات دانشجویی هزینه از $1,128 به علاوه اضافی پردیس-هزینه های خاص به طور معمول در مجموع اضافی $2,000-$4,000 با توجه به شکایات.

مربوط به: ‘یادگیری از دست دادن’: جدید, کالیفرنیا. سال تحصیلی می تواند شروع در اوایل ماه جولای Newsom می گوید:

CSU سخنگوی مایک Uhlenkamp گفت: با توجه به ثبت در لس آنجلس دادگاه فدرال در برابر CSU سیستم misstated حقایق است. او گفت: CSU خواهد “شور و نشاط” دفاع از خود در برابر اتهامات.

“اگر چه کلاس تبدیل شد به بر روی خط راهنما پس از رژیم صهیونیستی است. Newsom صادر اقامت خود را در خانه سفارش هر CSU پردیس ادامه داد: برای تحقق ماموریت خود را به ارائه آموزش و خدمات به دانش آموزان خود” Uhlenkamp گفت. “دانشگاه همچنان به کار گیرند و بسیاری از خدمات شخصی در حال حاضر ارائه از راه دور مانند مشاوره, مشاوره, دانشکده, دفتر, ساعت, ناتوانی, خدمات دانشجویی و حتی telehealth مراقبت های پزشکی.”

او همچنین گفت که با توجه به سیستم موقت CSU بازپرداخت سیاست برای شهریه و هزینه های صادر شده در ماه گذشته دانشگاه خواهد “ارائه بازپرداخت برای دسته بندی های مختلف از هزینه های است که مصمم شده اند به کسب شده توسط پردیس. این بازپرداخت سیاست ها و روش های در دسترس هستند برای تمام دانش آموزان و درخواست برای بازپرداخت در حال حاضر (از راه دور) پردازش شده است.”

یک UC سخنگو گفت: این دانشگاه تا به حال فقط یاد گرفته از این شکایت پرونده در اوکلند دادگاه فدرال و تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

یکی از دانشگاه های کالیفرنیا سیستم های که در خدمت بیش از 700 ، 000 دانش آموزان اعلام کرد در ماه مارس که همه طبقات خواهد بود نقل مکان آنلاین برای باقی مانده از بهار با توجه به جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

پرونده های حقوقی ادعا می کنند که دانش آموزانی که در زندگی در پردیس مسکن بودند یا گفت که آنها تا به حال به حرکت کردن یا به شدت تشویق شدند برای انجام این کار به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به باقی می ماند در محیط دانشگاه اگر آنها به حال دیگر مسکن در دسترس به آنها را به خصوص به عنوان تقریبا تمام خدمات تحت پوشش هزینه های خود را به حالت تعلیق شد.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که با وجود پایان دادن به کسانی که فعالیت های دانشگاهی, CSU و UC ناعادلانه و غیرقانونی حاضر به ارائه بازپرداخت برای این بخش استفاده نشده از اجباری هزینه های پردیس. هزینه های تحت پوشش دانشجویی با استفاده از امکانات بهداشتی خدمات بهداشتی و آموزشی مرتبط با فعالیت های انجمن دانشجویان حق عضویت و استفاده از مراکز با توجه به شاکیان.

“دانشجويان در زندگی شده اند وارونه با این بحران و تصمیم گیری CSU و UC تنها در خدمت به تشدید درد خود را” آدم لویت یکی از شاکیان وکلا گفت. “از طریق این دعاوی ما را تشویق CSU و UC به تجدید نظر در مواضع خود و بیشتر را عادلانه و قانونی و همدلانه تصمیم گیری برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de