والنسیا (CBSLA) — پنج juniors از والنسیا دبیرستان ساخته شده است یک وب سایت طراحی شده برای کمک به افرادی که نمی توانند خانه های خود را ترک و کسانی که از دست داده اند شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این افراد در حال زندگی در ترس و استرس” 16 ساله Avi Basnet. “چگونه آنها می رویم به پرداخت هزینه برای وعده غذایی بعدی خود را? چگونه آنها می رویم به پرداخت به صورت روزانه تامین آنها نیاز دارید؟”

Basnet و دوستان خود گفت: ایده پشت این پلت فرم آنها ایجاد عرضه همسایه است و به ساکنان اجازه می دهد در یک محله به درخواست و دریافت موارد آنها نیاز به سرعت — چنین به عنوان ضد عفونی کننده در صورت پوشش و مواد غذایی — از دیگر ساکنان منطقه است. یک فرد در نزدیکی کد پستی پس از آن می تواند ارائه لوازم اضافی به کسانی که نیاز دارند.

“هیچ کس نمی دانست چه وب سایت ما خواهد بود مانند” 16 ساله هیدن لی گفت. “اما هنگامی که آنها شروع به دیدن که ما در واقع می تواند تامین موارد من فکر می کنم که چه انگیزه آنها می گویند” آه این بچه ها در حال تهیه اقلام شاید ما باید سعی کنید که به عنوان خوبی است.'”

مربوط به: LA County گزارش یکی دیگر از 62 Coronavirus مرگ و میر جمعه بیش از 1000 مورد

نوجوانان آغاز شده توسط اهدا موارد خود را و پس از آن دیدم یک پاسخ بزرگ از اعضای جامعه خود را اهدا لوازم اضافی. و نوجوانان به زودی دریافتند که افرادی که به دریافت موارد نیز می خواستم به بخشی از چرخه دادن.

“آنها خواسته ایم را به ما و به همین دلیل ما نیز در حال تلاش برای رسیدن به سازمان های دیگر مانند خانواده وعده و کلیساهای محلی, بنابراین ما می توانیم بیشتر داوطلبان بیشتر لوازم و مواد غذایی و همه که” از 16 سال پیر فابیو Nunez دل پرادو گفت.

به مشارکت ساکنان پر کردن یک فرم آنلاین خود را ارائه نام و اطلاعات تماس و شرح آنچه آنها نیاز دارند و یا آنچه آنها می دهد. پس از پر کردن فرم می توانید درخواست ها و پیشنهادات در این نزدیکی هست سازماندهی شده توسط کد پستی.

“ما در حال گرفتن واقعا بازخورد مثبت از افرادی که ما در حال تهیه و به کمک” 16 ساله نیکلاس Moy گفت. “و این نشان داده شده است زمانی که آنها تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به نوبه خود در اطراف و خدمت به جامعه خود.”

نوجوانان نیز پیدا کردن که سایت در حال ساخت یک حس اجتماعی که خیلی از زندگی روزانه قطع شده است.

“من واقعا خوشحالم که در طول زمان قرنطینه که در آن هیچ کس می تواند به کنترل این همه فقط اتحاد و همکاری با یکدیگر برای کمک به یک علت است.” 16-year-old جوزف لی گفت. “این چیزی است که واقعا به من رسید.”

16-سال-پسران گفت: بعد از این همه گیر به پایان می رسد آنها می خواهند برای ادامه به رشد وب سایت خود را به دلیل آنها می گویند همیشه وجود خواهد داشت مردم در نیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de