ونتورا (CBSLA) — شهرستان ونتورا شروع بازگشایی جمعه همراه با بقیه دولت اجازه می دهد کاهش ریسک کسب و کار خرده فروشی به کار با منظقه تحویل در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در یک نقطه عطف زیرا جامعه باور نکردنی انطباق اجتماعی فاصله و فداکاری از افراد و کسب و کار” مایک قدرت های شهرستان ونتورا مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “این تلاش ها را نجات داد, زندگی, کمک به جلوگیری از گسترش ویروس در جامعه ما قرار داده و ما را در یک موقعیت برای حرکت رو به جلو به تدریج و با خیال راحت در بازگشایی اقتصاد ما. توانایی ما برای حرکت رو به جلو است که به طور مستقیم به ما از ادامه تعهد به فاصله فیزیکی.”

لباس فروشگاه, کتاب فروشی, لوازم ورزشی فروشگاه ها و گل شد همه مجاز به بازگشایی هر چند آن را تا به فرد کسب و کار تصمیم گیری کند.

این شهرستان گفت: آن را به حال ساخته شده است پیشرفت در نشست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مورد نیاز برای حرکت رو به جلو از جمله بیمارستان خروش و تجهیزات حفاظت فردی ظرفیت حفاظت از خطر جمعیت های بیمار تماس, ردیابی ظرفیت و داده محور, بهداشت عمومی ارشاد.

“ما یک طرح برای تأیید و آموزش و پرورش بر بهداشت عمومی افسر دکتر رابرت لوین راهنمایی برای اطمینان بیشتر ما کسب و کارهای محلی می تواند بازگشایی و انجام این کار با خیال راحت” قدرت گفت. “ما در بر داشت تقریبا جهانی است که ما محلی کسب و کار واقعا می خواهم به رعایت. … آنها آن را دریافت کنید و می خواهید را به مطمئن شوید که آنها محافظت از کارکنان و مشتریان است.”

قبل از بازگشایی کسب و کار باید مطابق با یک لیست از اقلام با هدف نگه داشتن کارگران و مشتریان امن است.

اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان مرحله 2 سفارش آنلاین یافت می شود.

به عنوان جمعه شهرستان ونتورا گزارش 652 موارد افزایش 21 از پنج شنبه و 19 مرگ و میر. وجود دارد 435 بازیافت موارد و 198 فعال موارد تحت قرنطینه.

شهرستان گزارش 29 نفر در بیمارستان بستری شدند جمعه با 12 در بخش های مراقبت ويژه. وجود داشته است 12,863 آزمون به پایان رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de