لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی منتشر کرده است بررسی گزارش کوبه برایانت و چند نفر دیگر از قربانیان که درگذشت در Jan. 26 کشته شد.

یک NTSB محقق در Jan. 27, 2020, با این نسخهها کار در صحنه سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر در کالاباساس کالیفرنیا. (NTSB)

گزارش منتشر شده در روز جمعه تایید قبلا منتشر شد اطلاعات در صورت مرگ هر یک از نه قربانیان.

“در ژانویه. 28, علت مرگ برای همه نه قربانیان رد شد به عنوان ترومای بلانت” پزشکی قانونی را نوشت. “شیوه ای از مرگ تایید شد به عنوان یک حادثه است.”

همه درگیر بودند مرده در صحنه است. با توجه به پزشکی قانونی گزارش هیچ یک از مسافران و خلبان شد تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر در زمان تصادف.

بیشتر: لایحه آن را یک جرم و جنایت برای به اشتراک گذاشتن تصاویر گرافیکی از صحنه های جرم و جنایت پس از Kobe Bryant, سقوط, عکس, رسوایی

در صبح روز ژانویه ، 26 کوبه او 13 ساله دختر سکس, دو, دیگر, نوجوانان, دختران, چهار پدر و مادر و خلبان کشته شدند زمانی که هلیکوپتر آنها در سقوط در کالاباساس تپه در میان مه سنگین است.

هلیکوپتر ترک کرده بود از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی بود کاماریلو با مسافران در هیئت مدیره به عنوان کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس جایی که او مجموعه ای به مربی Gianna در یک بازی مسابقات.

دیگر قربانیان الهام Altobelli جان Altobelli Keri Altobelli با کوتوله ها, Chester, سارا چستر کریستینا Mauser و خلبان Ara Zobayan.

پس از این تصادف به خانواده های قربانیان دریافت کرده اند ابراز پشتیبانی از سراسر جهان از جمله Feb. 24 یادبود در مرکز استیپلز به افتخار زندگی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de