کوستا مسا مرکز خرید باز می شود برای منظقه وانت

کوستا مسا (CBSLA) — Bryaent Villalobos سوار از لومیتا به کوستا مسا به عنوان یکی از اولین منظقه مشتریان در ساحل جنوبی پلازا.

“من فقط دستور دیروز در 9 و آنها به من گفت: ‘شما می توانید آن را انتخاب کنید تا فردا بعد از ساعت 11 صبح” Villalobos گفت که او منتظر برای گوچی خرید به لود شود را به ماشین خود را. “به طوری که آن را آسان و سریع تر است.”

دو ماه پس از مجلل مرکز خرید تعطیل با توجه به کروناویروس سلامت سفارشات. هفت روز یک هفته رانندگی سرویس باز بود در ساعت 11 صبح با 60 فروشگاه ها و رستوران های شرکت کننده.

در حالی که خریداران شده بود با استفاده از خرید آنلاین گفتند که آنها از دست رفته نیست و نیاز به صبر برای لذت بردن از خرید خود را.

“چند هفته پیش به من دستور داد برخی از کفش دولچه و گابانا و آن زمان مانند سه هفته به آنها” Villalobos گفت.

مربوط به: ‘انجام آنچه من می توانم’: LA County فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی درب ها تنظیم به منظقه وانت مدل

پنج رنگی مکان در پلازا پارکینگ مشتریان اجازه می دانم که در آن به پارک در حالی که آنها صبر کنید برای سفارش خود را. یک مرد, انتظار, در, زرد, زیادی, گفت: او را انتخاب منظقه وانت بیش از زايمان چرا که او هم منتظر آن می رسند.

“من آن را مورد نیاز این آخر هفته به همین دلیل من,” او گفت:. “در غیر این صورت من می خواهم که منتظر آن است.”

شهردار کاترینا فولی گفت: South Coast Plaza می تواند یک مدل کالیفرنیا با خیال راحت اجازه می دهد هر کس به آنچه آنها نیاز دارند. جدول زمانی برای بازگشایی مراکز به صورت حضوری خرید شده تصمیم گرفت.

“آن را تا مرحله سه فاز” فولی گفت. “ما در مرحله دو مطلب من آن تماس بگیرید. ما نمی خواهد مردم را از رفتن به مراکز خرید تا مرحله سه.”

در حالی که در ساحل جنوبی فقط باز منظقه وانت چیز جدید برای نزدیکی Nordstrom که عامل شده است که راه را برای مدت پنج هفته ،

یکی از خریداران گفت: ممکن است این وضعیت ایده آل, اما آن را فراهم می کند مزایای برای هر دو خریداران و فروشندگان.

“تنها چیز دشوار است زمانی که شما در حال خرید لباس و چیزهای آنلاین که کمی از یک چالش به عنوان دور به عنوان مناسب” گفت: خریداران دیوید جانستون. “اما به طور کلی به نظر می رسد به کار کردن خیلی خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de