COVID-19: کلرادو v. Weld County جنگ بیش ویروس قوانین ميگيرد

در آوریل 24, فرماندار Jared پلیس هشدار به Weld County بیش نشانه آن است که صلاحیت شد در مورد رفتن سرکش بیش از قوانین مربوط به انتقال از ماندن در خانه را امن تر در خانه و در میان مبارزه با COVID-19.

از آن پس پلیس را دولت ratcheted تا آن روابط عمومی مبارزه با جوش. مقامات دولتی در حال انجام تست در کلرادو شمالی منطقه لنگر توسط گریلی با کمک گارد ملی و اعلام می رود از راه خود را به نشان می دهد که بخش عمده نقطه داغ برای موارد از رمان coronavirus. علاوه بر دفتر والی رسیده به صاحب یک گریلی آرایشگاه مدت کوتاهی پس از او به سی ان ان گفت در مورد برنامه های خود را برای باز کردن کسب و کار روز زودتر از مجاز تحت امن تر-در-خانه سفارشات و ارائه یک رمان — و نادرست — تفسیر قوانین محلی.

مالک می گوید که یک فرماندار هرزه به او گفت که به باز امروز, مارس 27 اما او را متعهد به انجام این کار به هر حال.

در ضمن UFCW محلی 7 اتحادیه کرده است که در مورد دریافت بس-و-دست برداشتن منظور از JBS, گسترده گوشت گیاه در گریلی بود که به طور موقت بسته شد به دلیل COVID-19 شیوع است اما پس از بازگشایی شد. این اتحادیه که نشان دهنده حدود 3000 JBS کارکنان می گوید که پنج تن از کارگران در کارخانه فوت کرده اند.

در میان موضوعات اصلی از پلیس آوریل 24 کنفرانس مطبوعاتی ممکن بود مخالفت دولت ویروس قوانین در پی از نظرات ساخته شده توسط Weld County کمیسر Mike Freeman. در طول یک رادیو های محلی ظاهر فریمن به حال متنبه پلیس به اتهام چیدن “برندگان و بازندگان” وقتی که می آید به این شرکت اجازه بازگشایی پس از اقامت در خانه دستور end; ترین رسانه های خرده فروشی در کلرادو قادر خواهد بود برای خدمت به مشتریان در سایت به عنوان از آوریل 4, اما کافه ها و باشگاه ها باید بسته باقی می ماند در حال حاضر و رستوران ها نمی تواند در عین حال ارائه در فرد خدمات. “آنچه ما در حال گفت که ما در حال رفتن برای درمان همه بطور یکسان و عادلانه در شهرستان جوش” فریمن این گزارش گفت:.

در میان پلیس پاسخ: “اگر شما یک جانبه گفت:” ما به سادگی نمی خواهید به دنبال هر بهداشت عمومی ارشاد است و به خطر انداختن زندگی و به عنوان فرماندار, من قصد دارم برای عمل به جلوگیری از آن” با استفاده از روش است که عبارتند از فشار مالی و اقدامات اجرای قانون است.

این “امن تر در صفحه اصلی” فرمان اجرایی شامل یک مکانیزم برای شهرستان برای ایجاد قوانین خاص به خود را نیاز دارد: “هر شهرستان که مایل به درخواست برای یک محلی واريانس از تمام یا قسمتی از این حکم اجرایی باید با ارائه یک برنامه نوشته شده به CDPHE [کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست] و مدارک است که در این شهرستان کم است مورد فقره COVID-19 موارد و یا می توانید سند چهارده روز متوالی کاهش COVID-19 موارد گزارش شده در این شهرستان است. برنامه باید شامل یک نوشته COVID-19 سرکوب طرح مصوب مناسب محلی بهداشت عمومی اقتدار تمام بیمارستان ها در شهرستان (مگر اینکه هیچ بیمارستان های واقع در شهرستان) و اکثریت این شهرستان در کمیسیون…. CDPHE باید بررسی و تصویب یک شهرستان خاص COVID-19 سرکوب طرح است که مطابق با CDPHE عمومی استانداردهای بهداشتی.”

سفارش می افزاید: “CDPHE نباید ارائه COVID-19 آمادگی اعطای کمک های مالی به هر شهرستان است که پیاده سازی اقدامات است که محدودیت کمتر از استانداردهای موجود در این فرمان اجرایی اگر بخش نیست اول به دست آوردن تایید از CDPHE به اتخاذ چنین محدودیت کمتر استانداردهای.”

Weld County هنوز برای اعمال هر گونه چشم پوشی از این نوع احتمالا دلیل آن کاهش یافته است کوتاه از نیاز چهارده روز-صورت-کاهش استاندارد تعیین شده توسط دولت است. اما فریمن سخنان و دیگران آن را دوست دارم ظاهرا قدرت خوزه Oregel به احساس او می تواند بازگشایی نوار.Ber.فروشگاه 1544 10 خیابان در گریلی.

حتی اگر پلیس سفارشات اجازه نمی دهد غیر ضروری کسب و کار برای ارائه هر چیزی غیر از منظقه خدمات — یک چالش برای یک مغازه سلمانی — قبل از مارس 4, Oregel مشترک این طرح با سی ان ان:

در آوریل 24, دولت نیز آغاز شده و هدفمند انجام تست جوش شهرستان اجرا خواهد شد از طریق آوریل 28. با هماهنگی وزارت امور خارجه عملیات اورژانس مرکز و گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست آن است که کارکنان توسط اعضای کلرادو گارد ملی و ایالتی کلرادو گشت. تست رایگان و در دسترس به هر Weld County اقامت با COVID-19 علائمی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس.

چرا کلرادو را انتخاب کنید Weld County برای این تلاش است ؟ در اینجا این توضیح که دولت ارائه مارس 25: “با بیش از 1200 موارد و 69 مرگ و میر در جمعیت بیش از 324,000 جوش شهرستان در حال حاضر دارای بالاترین مورد نرخ COVID-19 در میان کلرادو شهرستانهای با جمعیت بیش از 100,000. این JBS سویفت, گیاه, بزرگترین کارفرما در شهرستان جوش نیز دچار یک مقیاس بزرگ شیوع COVID-19.”

که شیوع و اتحادیه پاسخ به آن الهام گرفته از بس-و-دست برداشتن نامه به UFCW محلی 7 رئیس جمهور کیم Cordova متهم UFCW از نقض آن جمعی-چانه زنی و توافق. در این نامه Matthew J. Lovell رئیس روابط کار و بهداشت و ایمنی برای JBS, ایالات متحده آمریکا کارخانه شرکت مادر می نویسد:

“با وجود اهمیت کار با هم در این زمان دشوار” یکی از گذشت آمده است: “در آن آمده است توجه شرکت که محلی همچنان به شرکت در فعالیت های مختلف طراحی شده برای به دست آوردن — با استفاده دیگر از شکایت و داوری فرایند — نتایج حکومت CBA. در علاوه بر این به محلی را آشکار تشویق غیر قانونی خود کمک ما آگاه هستند از اضافی اظهارات به رسانه ها و به طور مستقیم به کارکنان اخلال و در غیر این صورت نقض صریح مفاد CBA. آن را به نظر می رسد محلی اتخاذ یک استراتژی تولید منفی توجه رسانه ها و افکار عمومی در تلاش برای باز کردن توافق های انجام شده در CBA و به دست آوردن امتیازات از این شرکت به عنوان آنها مربوط به ایمنی کارکنان. این تلاش و محلی را مستقیم تشویق که کارکنان خودداری تولید به وضوح نقض هیچ-اعتصاب تعهدات مندرج در CBA در میان سایر مقررات. من نوشتن که به تقاضای شما و همه دیگر عوامل محلی متوقف و دست بردارد از این انجام بشه.”

اتحادیه پاسخ بر تلفات انسانی از COVID-19 در گریلی تسهیلات به تاریخ: “همانطور که از آوریل 10th, پنج JBS کارکنان فوت کرده اند از COVID-19 از جمله چهار UFCW محلی 7 اعضای سایت — راه لر که گذشت [مارس 26] و Saul Longoria سانچز, Eduardo کنچس د لا کروز و Tibursio لوپز ریورا که ارائه نشده ماسک و یا دستورالعمل های ایمنی اجتماعی مانند فاصله. با توجه به Weld County, بیش از 120 JBS کارکنان تایید شده است COVID-19 مثبت 74 از آنها UFCW محلی 7 عضو است.”

در بیانیه خود او قرطبه, آتش سوزی در JBS: “UFCW محلی 7 ما اعضای JBS و فدرال و دولت های ایالتی و محلی باید یک هدف مشترک: به اطمینان حاصل شود که JBS گیاه در گریلی یک مکان امن به کار پس از آن می توانید رزومه, کسب و کار است. اما UFCW محلی 7 موافق نیست که گیاه امن است در این زمان به دلیل همه کارگران نشده اند تست شده برای COVID-19 رغم وعده را از معاون رئیس جمهور مایک پنس بیان او را اطمینان تست جریان برای گیاه و همچنین از فرماندار Jared پلیس و JBS. توسط reneging در این وعده و باز کردن JBS گیاه تا هفته گذشته با وجود تست نکنید, هر کارگر, Weld County ادامه خواهد داد به یک COVID-19 نقطه داغ در کلرادو از آنجا که بسیاری از کارگران می تواند در حال حاضر آلوده و بدون علامت, پخش كردن, کروناویروس در بوته و جامعه است.”

با توجه به Cordova “قانون روشن است: این اتحادیه فعالیت های اطراف ایمنی, بهداشت و رفاه از اعضای ما در طول یک بی سابقه جهانی و همه گیر است که بخشی از کار ما و قانون اساسی ما و هر گونه دادخواهی به دنبال سکوت اتحادیه از آن قانونی و قانون اساسی تلاش می کند باید جایگاه قانونی.”

انتظار بیشتر اختلافات بیش از آنچه هست و نیست قانونی در شهرستان جوش در طول روزها و هفته های پیش رو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de