جوبا سودان جنوبی — برای اولین بار COVID-19 تایید شده است در شلوغ غیرنظامی حفاظت اردوگاه در سودان جنوبی پایتخت سازمان ملل متحد روز سه شنبه گفت یک نگرانی توسعه در یک کشور است که یکی از جهان را حداقل آمادگی برای این ویروس گسترش یافته است.

U. N. آگاه است که وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی تایید کرده اند که دو مورد در اردوگاه در جوبا گفت: Francesca قالب یک سخنگوی با U. N. ماموریت در جنوب سودان.

                                                                                                                                                                                                                       

وزارت بهداشت آمادگی اضطراری مدیریت دکتر متیو توت گفت: دو نفر آلوده شدند سودان جنوبی و در 20s خود را. سودان جنوبی یکی از آخرین کشورهای در آفریقا به تایید یک مورد از این بیماری و در حال حاضر 174.

همانطور که از اواسط ماه آوریل بیش از 190,000 مردم هنوز هم پناه در چند U. N.-اجرای غیر نظامی حفاظت اردوگاه در سراسر سودان جنوبی بیش از یک سال پس از قرارداد صلح به پایان رسید و پنج سال جنگ داخلی. حدود 30,000 هستند پناه در جوبا.

چشم انداز coronavirus’ به پناهندگان و آوارگان’ اردوگاه در افریقا, شرق میانه, آسیا و نگران سلامت و کمک دیگر مقامات به عنوان اغلب به نقاط دور سفر محدودیت و کمبود تجهیزات پزشکی را هر مهار و درمان بسیار چالش برانگیز است.

همانطور که از اواخر ماه آوریل تقریبا هیچ یک از این 10 میلیون نفر بسته بندی شده به این اردوگاه در سراسر جهان تا به حال تست شده برای این ویروس آسوشیتد پرس در بر داشت.

                                                                                                                                                                                                                       

کمک کارگران در سودان جنوبی هشدار داده اند وجود دارد کمی بیش از انزوا مراکز در محل برای درمان مردم اگر این ویروس شروع به گسترش در شلوغ اردوگاه. این کشور در نظام سلامت متکی بر سازمان های غیر دولتی برای تقریبا تمام خدمات بهداشتی و درمانی.

بسیاری از افراد آلوده تا کنون درمان شده اند در صفحه اصلی به جای اینکه جدا شده در Dr. John Garang بیماری های عفونی واحد که چه کسی گفته است که در حال گسترش از 24 تخت به 80.

هفته گذشته در سودان جنوبی پزشکان اتحادیه ابراز نگرانی از تصمیم دولت برای تا حدودی آرامش ویروس مستند اقدامات و گفت: این œdoes نمی بینم فوریت’� در انجام این کار به عنوان تعدادی از موارد در حال افزایش است. اکثر موارد در ماه گذشته بودند از انتقال محلی این اتحادیه گفت.

میله, رستوران ها و بازارهای کسب و کار از سر گرفته اند.

___

کارا آنا در ژوهانسبورگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de