PINCKNEYVILLE بیمار. — این تحقیقات را به زندان مرگ یک ایلینوی جنوبی کشیش مدت کوتاهی پس از شروع به خدمت به نه سال حبس برای پورنوگرافی کودکان و در اختیار داشتن مواد مخدر بوده است با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک پزشکی قانونی شهرستان گفت.

پری پزشکی قانونی شهرستان پل Searby شده است بررسی مرگ 56 سال جرالد Hechenberger بود که مرده در مارس 6 در یک بیمارستان در مدت کوتاهی پس از او گرفته شده بود وجود دارد از Pinckeyville مرکز تادیبی.

                                                                                                                                                                                                                       

Searby گفت: Belleville اخبار-دموکرات که یک کالبد شکافی انجام شد اما او نبوده است قادر به تکمیل درخواست خود را به خاطر او دریافت نکرده دریافت گزارش های تحقیقی از ایلینوی وزارت اصلاحات است.

‘œ(بخش) یک واحد تحقیقاتی که در می آید اما از آن شده است مجاز به زندان به دلیل COVID به پایان گزارش خود’� Searby گفت.

رئیس زندان جف Dennison اذعان کرد که این ویروس در بحران است و تاخیر در بررسی است. یک سخنگوی اصلاحات بخش بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Hechenberger شد دیپلم پاستور در سال 2018 در مقدس دوران کودکی عیسی کلیسای کاتولیک و مدرسه در ماسکوتا زمانی که او دستگیر شد. او التماس کرد گناه در اواخر سال گذشته به سه فقره داشتن عکس های مستهجن از کودکان و یک تعداد از داشتن متامفتامین.

در صدور حکم دادگاه در ماه ژانویه Hechenberger وکیل Randall کلی گفت: St. Clair County مدار قاضی زنا Cruse که Hechenberger در سلامت فقیر و فرستادن او به زندان را به مقدار یک œdeath جمله.’� آن را بلافاصله روشن نیست چه Hechenberger سلامت مشکلات شد اما در ژانویه صدور حکم شنوایی او به شدت اضافه وزن و با استفاده از یک عصا برای راه رفتن.

کوزه او را محکوم به نه سال در زندان ایالتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de