در اوایل این ماه یک گروه از دنور خیر راه اندازی مستند نشده کارگران صندوق به عنوان یک راه برای کمک به مستند نشده Coloradans آب و هوا COVID-19 همه گیر و مرتبط با مشکلات مالی. فقط در سه ساعت صندوق تولید $85,000 در کمک های مالی. ظرف ده روز آن را به حال $230,000.

و در حال حاضر در پایان آوریل 180 کسانی که اعمال شده به صندوق برای کمک به هر یک از دریافت $1,000.

“این است که یک جمعیت در عمیق نیاز است که لغزش را از طریق ترک و من واقعا افتخار می کنم که کمک کنندگان به این صندوق به سرعت بسیج به این فرصت می گوید:” علامت Newhouse که نشسته بر روی هیئت مدیره تاثیر خیریه محلی سازمان در پشت صندوق.

از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع به خاموش کردن صنایع در سراسر کشور در ماه مارس فدرال و برنامه های دولت شده اند و تلاش برای نگه داشتن Coloradans شناور. فدرال فرستاده محرک چک. دولت با اختصاص 3 میلیون دلار برای کوتاه مدت اجاره کمک.

اما برآورد شده 200,000 مستند نشده Coloradans بسیاری از آنها در کار ویران هتل و رستوران صنایع نیست واجد شرایط برای بسیاری از کمک های خود را پشت سر گذاشت.

“آنها در حال انجام است که کار می کنند و در حال حاضر آنها خود را از دست داده و از طریق هیچ تقصیر از خود می گوید:” Newhouse. “آنها نمی تواند در هر نقطه دیگری تحت این شرایط است. من معتقدم کمک به افرادی که هیچ گزینه های دیگر بسیار مهم است.”

دو غیر انتفاعی در حال دست زدن به صندوق زیرساخت: کلرادو حقوق مهاجر ائتلاف شده است غربالگری برنامه های کاربردی در آینده از سراسر کشور در حالی که این روستا ارز در مرکز شفق قطبی شده است ارسال نزدیک به $200,000 در چک و حواله.

اما تقاضا برای کمک های مالی بالا است و کلرادو حقوق مهاجر ائتلاف تنها دارای ظرفیت بسیار زیادی. “از این به هر مقیاس ما نیاز به تعامل بیشتر سود برای انجام غربالگری می گوید:” Newhouse.

برخی از مهاجر طرفداران حقوق می خواهید پلیس دولت در, بیش از حد. “پاسخ واقعی به این است که دولت نیاز به این احساس درجه اعتبار ساقط است. آن را پایدار برای غیر انتفاعی و انسان دوستی برای پر کردن این جای خالی برای آسیب پذیرترین می گوید:” Raquel لین-Arellano, سیاست مدیر در کلرادو حقوق مهاجر ائتلاف.

دنور موقت اجاره و آب و برق به صندوق کمک کند متقاضیان می گویند که آیا آنها باید وضعیت حقوقی. این صندوق در دسترس است به تمام ساکنان شهر یک سیاست است که دنور مقامات بر این باورند مطابق با سال 2006 دولت قانون است که نیاز به نهادهای دولتی در کلرادو به منظور بررسی وضعیت مهاجرت قانونی به کسانی که دریافت منافع عمومی.

ایالت کلرادو از سوی دیگر با احتیاط از نقض همان قانون است.

در حالی که کالیفرنیا به عنوان مثال ارائه محرک چک 500 دلار هر مهاجران مستند نشده کلرادو مقامات هنوز در حال بحث که آیا دولت باید یا حتی می توانید ارائه هر نوع کمک مالی به مستند نشده ساکنان.

در این دستورالعمل برای فرماندار Jared پلیس با حکم اجرایی تخصیص 3 میلیون دلار به صورت موقت اجاره کمک وجود دارد یک مرجع به متقاضیان نیاز به ساکنان قانونی که به استناد قانون در سال 2006.

اما قانونگذاران ایالتی و وکلا در حال حاضر با اشاره به فرماندار دولت که در سال 2006 قانون معافیت برای “کوتاه مدت noncash در نوع اضطراری امداد رسانی” است که این نوع از کمک های که داده می شود از طریق این دولت اجاره-کمک به صندوق با توجه به آلیسون Neswood وکیل کلرادو مرکز در قانون و سیاست است.

اما دولت هنوز هم بحث این موضوع است.

“چه شما در حال صحبت کردن در مورد تفسیر مختلف توسط وکلا. ما در ادامه به نگاه به این و تعامل با مشاور حقوقی سعی کنید به حل و فصل موضوع” جورج آلیسون مدیر دولت در بخش مسکن در وزارت امور محلی گفت Westword در اوایل این ماه.

خواسته در مورد زمانی که آن را به پایان برساند آن تحلیل حقوقی کلرادو دادستانی کل معوق به دفتر والی که نیست در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این موضوع است.

“ما واقعا در حال تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند بهترین خدمت Coloradans. ما در گفتگو با مبانی مورد اینکه آیا آنها در واقع می تواند صندوق که همان اجاره و وام مسکن, کمک, اما از طریق برنامه های خود را که همان الزامات قانونی” جورج توضیح می دهد.

آیا کارگران ثبت نشده صندوق واجد شرایط? Newhouse اشاره می کند که اکثریت کسانی که به استفاده از این صندوق برای کمک به لیست پرداخت اجاره خود را به عنوان مبرم ترین نیاز دارید و می گوید که او و دیگران درگیر با صندوق ها در بحث های اولیه با شهر و مقامات دولتی در مورد پتانسیل های دولتی و خصوصی مشارکت.

مهم نیست که چه مسیر آنها را به صندوق حامیان می خواهید به نگه داشتن آن در حال رشد از طریق این مدت از این بیماری همه گیر به دلیل نیاز برای کمک به همچنان به رشد.

در اوایل توضیح می دهد کاترینا ون Gasse یک صندوق بنیانگذاران “ما بسیار با تمرکز بر سرعت و گرفتن دلار را به عنوان به سرعت به عنوان ما می تواند. در حال حاضر ما در حال هیجان زده [تعيين] ‘چگونه ما از این مقیاس برای رسیدن به ده ها هزار و صدها هزار نفر?'” او می گوید:.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کارگران ثبت نشده صندوق در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im