مدیریت انتظارات در میان اهداف اصلی از فرماندار Jared پلیس آوریل 27 کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره — یک رویداد است که علامت شروع کلرادو را امن تر-در-خانه فاز پاسخ به COVID-19. او تاکید کرد که روند حرکت رو به جلو است که در همراهی با اظهارات قبلی او ساخته شده بیش از گذشته ماه یا بیشتر و حتی نشان داد یک اسلاید از یک مارس 27 کنفرانس مطبوعاتی ثابت کند که خود را پیام رسانی نشده منتقل شده است.

“مردم می خواستند به فکر می کنم وجود دارد حتی بیشتر از نور در انتهای این مشکل ماندن در خانه دوره از آنجا بود که” پلیس گفت: در اشاره به این ترتیب است که تمام شده, دیروز, مارس 26 برای آن بخش از دولت که نیست تمدید درجات برای 8 مارس به عنوان دنور و دیگر شهرستانهای مجاور داشته باشد. “آنها می خواستند به فکر می کنم این پایان بود.” که نه مورد او حفظ شود و با وجود هر گونه سردرگمی “ما شده است سازگار و شفاف درباره اهداف ما است.”

پس از ارائه تسلیت خود را به کسانی که از دست داده ام جان خود را به خاطر رمان coronavirus (695 نفر در کلرادو با توجه به آخرین رقم), پلیس نورد را به یک نرم و صاف کردن گرافیک سنگین ارائه است که املای بسیاری از ویژگی های جدید در بهداشت عمومی به منظور توضیح داده شده در قبل Westword پست. اما او همچنین تلاش برای قرار دادن به دیدگاه نقد او را دریافت و از کسانی که احساس stay-at-home منظور پایان دادن به بیش از حد به زودی به عنوان به خوبی به عنوان مقامات در شهرستان جوش که ناراحت هستند که آن را در حال برداشته و بیشتر به طور کامل و با محدودیت های کمتری.

“هر کس خود را مشاهده و از آنچه اتفاق می افتد و آنچه که ما باید انجام دهیم” پلیس اذعان کرد. “همه این دیدگاه متفاوت Coloradans باید از لحاظ جغرافیایی سیاسی — همه از این نمایش هستند انگیزه واقعی مراقبت و نگرانی برای عزیزان ما و جامعه ما است.”

او اذعان کرد که “هیچ پاسخ آسان وجود دارد. ما خواسته شده است به فداکاری و انشالله ما باید همچنان صبور باشید و با یکدیگر با احترام و عشق به دانستن بهتر روز در حال آمدن است.”

به عنوان او تصمیم به اجازه اقامت در خانه سفارش پایان می رسد و در عین حال تلو تلو خوردن رول-از تر-در-خانه دستورالعمل (منظقه خدمات املاک و مستغلات و نمایش آن دوباره آغاز شده امروز بسیاری از کسب و کار خواهد بود قادر به بازگشایی در مارس 1, و دیگر عملیات شروع می شود تا دوباره با بیش از 50 درصد از نیروی کار خود را در سایت حدود 4 مه), پلیس گفت که او آن را بر اساس گفتگو با مقامات و مراقبت های بهداشتی حرفه ای در سراسر کشور و با اعتماد به نفس باقی می ماند که “این بهترین مسیر رو به جلو برای همه ما است.”

به تاکید این نقاط پلیس نمایش داده می شود یک سری از نمودار نشان می دهد که جدید COVID-19 موارد plateaued در حدود 300 در هر روز بین اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل و کاهش یافته است پس از آن. مواردی که تا به حال دو برابر شده است هر روز و نیم در حال حاضر روزانه نرخ رشد کمتر از 10 درصد در آوریل و در 3.8 درصد این گذشته شنبه, مارس 25. به همین ترتیب رشد روزانه بستری شدن نرخ نیز کاهش فقط .3 درصد در 25.

این عوامل نشان می دهد به کارشناسان که کلرادو “می تواند رسیدگی به caseload” در حال حاضر و قادر خواهد بود به انجام این کار برای هفته ها و ماه های پیش رو, پلیس استدلال — و به عنوان یک نتیجه, دولت خرید زمان برای به دست آوردن منابع و رشد تست ظرفیت. دومی خواهد بود که موضوع بعدی او در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 29, او متعهد شده است.

“هدف این بود که هرگز برای از بین بردن ویروس” پلیس اضافه شده و پس از گسترش اقامت در خانه سفارش نمی توانست تغییر زمان اوج او احساس کرد که پایان دادن به آن اجازه می دهد مردم برای به دست آوردن یک زندگی بدون قرار دادن زندگی بیشتر در معرض خطر است. اگر این است که مردم همچنان به دنبال شیوه های ایمنی اجتماعی مانند فاصله و با پوشیدن ماسک در طریق ممکن است و به احتمال زیاد در ماه های ژوئن و ژوئیه ،

“این یک ماموریت انجام شده لحظه” او تاکید کرد. “این فقط به معنی ما به اجتناب از یک فاجعه است. … اما ما به مراتب از بازگشت به حالت عادی. ما باید مراقب باشند — حتی بیشتر از آن — و در ادامه به پوشیدن ماسک در مکان عمومی,, بنابراین ما می تواند حرکت کند با خیال راحت از طریق این مرحله بعدی است.”

قبل از اردیبهشت ماه انجام می شود, پلیس ادامه داد: “ما امیدواریم که در رستوران ها می توانید برای باز کردن” — بدون تاریخ برای اجازه دادن به فرد در ناهار خوری تعیین شده است تا کنون — “و ما می توانیم بیشتر و بیشتر توانایی انجام کارهایی را که کلرادو خاص است.”

پلیس همچنین در مورد راه هایی که در آن استان ها می توانند به موسسه های مختلف عمومی-قوانین ایمنی به طور خاص طراحی شده برای نیازهای خود. او مورد تحسین قرار گرفته عقاب و مسا استان ها برای استفاده از روش های مناسب و اجتناب ذکر Weld County با نام وقتی که بحث در مورد کسانی که نمی, اما می گویند که مبارز حوزه های قضایی در حال شکستن قانون به خطر انداختن خود و اورژانس-آمادگی برای کمک های مالی در معرض خطر قرار دادن زندگی و افزایش اختلال در کسب و کار و شغل. علاوه بر این شرکت های به در تخلف دولت را سفارش ممکن است صادر بس-و-دست برداشتن از سفارش و می تواند در صورت لغو مجوز خود را.

لحظاتی بعد پلیس تکمیل این نقاط با اشاره به “اگر وجود دارد یک فروشگاه پیاده سازی اجتماعی فاصله نه انجام آنچه آنها نیاز به انجام به امن که فروشگاه را نه تنها موجب ترس مشتریان خود را, اما دولت خواهد شد مطمئن شوید که آنها در حال قرار دادن زندگی در خطر است.” در طول اقامت در خانه فاز وجود دارد “بدون اجرای واقعی” او اعتراف کرد اما با امن تر در خانه “اجرای کاملا حیاتی در سطح شهرستان و یا در سطح کسب و کار.”

به این دلیل او خواسته Coloradans به “چشم و گوش” سبب شیوع سازمان های اجرای قانون با گزارش کسب و کار است که جلسه نیست مناسب استانداردهای بهداشت عمومی مقامات و یا به کلرادو دادستانی کل باید سازمان های محلی نمی تواند پاسخگو باشد.

“اگر ما کساد کردن اگر کلرادو اجازه می دهد تا اگر کمتر مردم با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, اگر فروشگاه نیست مراقب باشید در مورد پیروی از دستورالعمل های ما قرار داده و سپس آن را به احتمال زیاد است که محدودیت های اضافی ممکن است مجبور به بازگشت” پلیس هشدار داد. “فداکاری بوده اند را برای هیچ چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de