COVID-19: اجتماعی فاصله در بسیاری از فروشگاه ها در حال حاضر رفتن به جهنم

در کنفرانس های مطبوعاتی منتهی به پایان کلرادو اقامت در خانه سفارش فرماندار Jared پلیس بارها و بارها گفت که جدید تر در خانه فاز آغاز شد که در 12:01 صبح در تاریخ 27 آوریل نباید دیده می شود به عنوان یک بازگشت به آنچه که طبیعی بود در ژانویه و فوریه; او تاکید کرد که حفظ مناسب اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک هر زمان که شما خانه را ترک و به ویژه هنگامی که شما خرید بروید — مهم تر از همیشه. عدم پیگیری بهداشت عمومی ارشاد خطرات موج دوم از عفونت است که می تواند تولید یکی دیگر از خاموش شدن او هشدار داد.

بر اساس بازدیدکننده داشته است بیش از چند روز گذشته به بیش از یک دوجین از فروشگاه های بزرگ در سراسر منطقه دنور بسیاری از آنها در حوزه های قضایی که در آن اقامت-در-خانه سفارشات تمدید شده است مه 8 این پیام نیست گرفتن در سراسر. تلاش برای محدود کردن این ظرفیت در رسانه های خرده فروشی که در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است در اوایل ماه آوریل به نظر می رسد که slackened قابل ملاحظه و در نتیجه پر ازدحام فضاهای که در آن توصیه می شود اجتماعی فاصله است که اغلب همه اما غیر ممکن است.

و در حالی که درصد ماسک-پوشیدن, فروشگاه کارکنان بهبود یافته است از پلیس ساخته شده پوشش صورت برای خرده فروشی کارگران دولت قانون در مارس 17, آن را دور از جهانی است. ما شاهد مقدار زیادی از کارکنان بدون ماسک و حتی بیشتر مشتریان به دلیل عدم به همین صورت پوشش حتی در محله های نزدیک.

بدترین نمونه در نظر شنبه, مارس 25 داخل خارج شعبه در 601 انگلوود پارک وی که در آن ما کشف متعدد ماسک-رایگان کارگران است. علاوه بر این حدود 80 درصد از مشتریان نیست با پوشیدن ماسک با بسیاری از به دنبال در تعداد انگشت شماری از کاربران انجام این کار با تحقیر و خصومت احتمالا برای خرید به این ویروس قرار جعل مرتکب شده چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن reflexively تماس lamestream رسانه ها.

عدم ماسک و اجتماعی فاصله به خصوص نگران کننده داده آوریل 23 بسته شدن خارج شده در شفق قطبی پس از سه ویروس های مربوط به مرگ و میر از جمله یک کارمند تمام وقت, پس چه Tri-County Health Department مشخص به عنوان شکایت در مورد subpar اجتماعی فاصله فقیر و استفاده از ماسک توسط کارگران و مشتریان به طور یکسان. TCHD است پس اجازه داده فروشگاه به بازگشایی شده است.

رعایت ظرفیت محدود است سست ، در مارس 12, شعبه در 11747 غرب یکن کریل خیابان در لیتلتون مورد نیاز مشتریان به خط خارج می شود و بستری را یکی یکی به عنوان دیگر مشتریان چپ یک سناریو ما مستند در یک پست در مورد رو به رشد نسل فاصله بیش از ماسک. دو هفته بعد در آوریل 26, مشتریان قادر به آمدن و رفتن آنها خوشحال و در نتیجه شلوغ تر و مشکل تر تجربه خرید برای کسانی که می خواستم به نگه داشتن حداقل شش فوت بین خود و دیگران است. برخی از کاربران عذرخواهی کرد زمانی که آنها دیر متوجه آنها شده است می خواهم انحصار کل راهرو وادار کردن دیگران به صبر برای آنها را به پایان برساند و یا دیگری فشار در اطراف آنها — یک مثبت از نقطه نظر ساده و ادب. اما وضعیت کلی بود به سادگی کمتر امن تر از آن بوده است.

و بله جمعیتی کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک باقی مانده تحت سی.

حتی بدتر شد سناریو در 25 آوریل در گلندیل پادشاه Soopers, 4600 Leetsdale درایو. حدود ظهر به پارکینگ بود که به عنوان بسته بندی شده که در هر یک به طور منظم شنبه با nary یک اسلات یافت می شود و مشتریان شدند جاری شدن سیل از طریق ورودی جانبی توسط سمت. همان چیزهایی که اتفاق می افتد در فروشگاه های دیگر در گلندیل که بعد از جمله دلار, درخت, M & I بازار های بین المللی خارج شده محله بازار ،

در اوت 26, یک Costco در 7900 غرب کوئنسی خیابان در لیتلتون که قبلا ظرفیت محدود انجام نمی دهد بنابراین یا با منفی اجتماعی-فاصله عواقب داخل به عنوان یک نتیجه. و پیش از آن در هفته های مختلف, Costco در 8686 پارک مراتع مرکز درایو قلم نظارت بر تعداد خریداران بیش از حد باعث فروشگاه راهرو به تبدیل شدن بیش از حد شلوغ برای اجتماعی فاصله — مشکل تشدید بیش از 50 درصد از مشتریان که نیست با پوشیدن ماسک.

The Home Depot در 3000 غرب Belleview خیابان در لیتلتون انجام شود بهتر است. در اوایل مارس 26 مشتریان وارد می تواند به عنوان آنها خوشحال اما هنگامی که یک ظرفیت خاص رسیده بود که فروشگاه راه اندازی یک خط خارج. اما در حالی که اکثر کارکنان پوشانده بودند و برخی نبودند از جمله یک کارگر که مشغول تمدید گفتگو با unmasked مشتری از تنها چند اینچ.

نه هر فروشگاه ما بازدید به دست آورده dispiriting علائم. در اواخر ماه مارس یک معامله گر جو شعبه در لیتلتون عملا ماسک-منطقه آزاد, اما پس از آن زنجیره ای تبدیل شده است به محلی استاندارد طلایی برای خوب رفتار همه گیر. در مارس 25, استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله در 5910 جنوبی بلوار دانشگاه فروشگاه در گرینوود به نظر می رسد به 100 درصد — برای هر دو کارکنان و خریداران به طور یکسان.

این تعداد را تشویق مقامات امیدوار است که تا پایان اقامت در خانه دستور نمی تولید یک کشنده سنبله در مورد رمان coronavirus. دیگران قطعا نمی خواهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im