COVID-19 روز رسانی: کلرادو نمی دیدار با استانداردهای فدرال برای بازگشایی

در طول آخرین نظرات درباره کلرادو پاسخ به COVID-19 فرماندار Jared پلیس اشاره کرد اختلاف نظر در مورد تصمیم خود را به اطلاع مارس 26 اقامت در خانه حکم برای دولت منقضی شده به منظور راه اندازی یک مرحله به مرحله در بازگشایی دوبله امن تر در صفحه اصلی; برخی از منتقدان دیدن بازگشایی به عنوان الحسین در حالی که دیگران آن را در نظر زودرس. اما یک چیز روشن است: سه روز به این آخرین مرحله کلرادو است که هنوز هیچ جا به جلسه استانداردهای فدرال برای بلند کردن اجسام از این محدودیت ها.

کلرادو تنها نیست: NBC امتیاز که هیچ دولتی در حال حاضر اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار برای شروع دوباره عامل است که در آن باید تحت توصیه های تایید شده توسط کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

به طور خاص فدرال توصیه متحده به ترک stay-at-home سفارشات در محل تا زمانی که آنها می توانند سند چهارده روز متوالی است که در آن تعداد مثبت COVID-19 موارد کاهش یافته است. بیش از دو هفته گذشته در کلرادو طولانی ترین رشته متوالی روزانه کاهش می ایستد در فقط سه.

اعطا تغییرات در راه کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست ملا می سازند داده های پیچیده تجزیه و تحلیل روزانه مورد آمار و ارقام. در 22 آوریل CDPHE اعلام کرد آنچه در آن مشخص می شود به عنوان پیشرفت به آن رویکرد است که آمار خود را دقیق تر: گروه آغاز شد به گزارش تلفات توسط تاریخ از مرگ, به عنوان مخالف به بعد آن دریافت اطلاعات از مقامات محلی آغاز شده و شامل passings است که در آن ویروس ذکر شده بود چون حتی اگر دولت نشده بود که قبلا به اطلاع آنها. احتمال COVID-19 مرگ و میر قرار گرفتند بیش از حد باعث قابل توجهی افزایش تلفات بیش از چند روز آینده. از طریق 4 p. m. در آوریل 21, تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایستاده بود 508; از همان زمان دیروز, مارس 28 کل بود 736.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

علاوه بر این CDPHE گفت: این پیش بینی یک افزایش بزرگ در مورد اعداد “با توجه به گسترده هدفمند تست در جوامع خاص و یا امکانات” و همچنین “ورود موارد مثبت نیست قبلا گزارش شده از خارج از کشور آزمایشگاه و گزارش های اضافی از موارد مربوط به شیوع است.” این برجستگی به تصویب رسید که پیش بینی شده.

به عنوان یک نتیجه روزانه مورد مجموع این ماه باید شاغل جداگانه اندازه گیری مدل: یکی در محل قبل از مارس 22 و خود را به روز رسانی جایگزینی. اما حتی قبل از این سوئیچ روزانه کاهش متناقض بودند — و این قطره از آن هستند اما غیر ممکن است برای مقایسه با اعداد است که آنها را قبل از.

در اینجا CDPHE آمار برای coronavirus مرگ و میر در هر روز بیش از گذشته چهارده روز از طریق تازه ترین گزارش:

آوریل 14: 328
مارس 15: 336
مارس 16: 353
مارس 17: 389
آوریل 18: 343
مارس 19: 335
آوریل 20: 292
مارس 21: 359
مارس 22: 383
مارس 23: 610
آوریل 24: 686
آوریل 25: 719
مارس 26: 534
آوریل 27: 437

روزانه مورد تعداد رفت و از مارس 18 تا 20 آوریل و سپس دوباره افزایش یافت در 21 آوریل و مارس 22. روز بعد, مارس 23 شاهد افزایش انتظار می رود از گزارش جدید روش با صعودی بیشتر تشدید 24 آوریل و مارس 25.

قابل توجهی کاهش می یابد پس در آوریل 26 و 27 آوریل ، اما آخرین مجموع 437 بیش از 100 نفر بالاتر از پایین ترین تعداد در هر روز در دو هفته گذشته, مارس 20.

از CDPHE دیدگاه خبر خوب این است که زمان مورد تعداد بیشتر معنی می دهد و اپیدیولوژی یک ایده بسیار بهتر از آنچه در واقع در نظر عفونت را گسترش. اما حتی اگر موارد همچنان به افت کلرادو است که حداقل دوازده روز از رسیدن به هدف برای بازگشایی تعیین شده توسط CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im