کلرادو ممکن است دیدار با استانداردهای فدرال برای بازگشایی طول COVID-19 بحران اما دولت هنوز شروع به را خاموش و اقتصادی خود را با قید جدید امن تر در صفحه اصلی برنامه.

یکی از اولین تغییرات در 27 آوریل بود راه اندازی مجدد املاک و مستغلات showings شده nixed در اوایل این ماه. و با توجه به ویکتوریا Macaskill دنور خانه های دو روز اول تحت فرمان شده اند “دیوانه” نشان می دهد که وجود دارد مقدار زیادی از مقید کردن تقاضا در چه بوده است یکی از داغترین بازار مسکن قبل از مالی ضربه زده رمان coronavirus.

در Westword‘s درخواست Macaskill به تازگی تجزیه و تحلیل دنور بازار املاک و مستغلات در طول اقامت در خانه که تمام شده در مارس 26. او اشاره کرد که در حالی که وجود دارد گاه به گاه کاهش و خارج listings بین اواخر ماه مارس زمانی که این مستند آغاز شد و اواسط ماه آوریل قیمت ها شد و برگزاری مداوم در بیشتر قسمت ها بازتاب قابل توجهی در تقاضا.

و بر اساس تجربیات خود را بیش از گذشته 48 ساعت Macaskill می گوید که تقاضا قطعا وجود دارد. او حتی دیدم پیشنهادات متعدد بر روی برخی از خواص بودند که به طور گسترده ای تصور می شود یک چیزی از گذشته.

“ما تا به حال دو روز از خانه خیلی دور و همه چیز به نظر می رسد سریع” او نشان می دهد. “دوشنبه من نشان داد که یک خانه در اجواتر که من خریدار ارائه پیشنهاد ، ما در برابر یکی دیگر از پیشنهاد و ما برنده نشد با وجود ارائه بسیار نزدیک به قیمت درخواست. شنبه من نشان داد که یک خانه در برکلی که دومین خریدار ارائه شده است. ما چهارم ارائه به ارسال و عامل گفت: آنها انتظار داشتند اضافی ارائه می دهد. فقط دیوانه است.”

مسلم او ادامه می دهد “هر دو از این خانه ها شد قیمت زیر $600,000 و در بسیار مناطق مطلوب بنابراین من فکر نمی کنم این هنجار در سراسر منطقه مترو و یا در سراسر نقاط قیمت.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تفسیر او: “موجودی است که تا کنون کمتر از متوسط برای این زمان از سال و در حال حاضر شما خریداران که در نهایت می تواند دریافت و دیدن خانه دوباره — و آن را ایجاد یک طوفان کامل. این می تواند باشد که خریداران نیز بسیار بیمار از خانه خود و یا اجاره و آماده تر از همیشه برای به دست آوردن یک بزرگتر یا بهتر فضای پس از قرنطینه برای مدت طولانی. ما شاهد این اولیه افزایش در تقاضا است.”

اما این سطح از علاقه می تواند فلات “را به عنوان ما می بینیم بیشتر موجودی در بازار بیش از چند هفته آینده” او اذعان دارد. “من گمان می کنم که این می تواند قیمت نقطه و محله محور است. لوکس در بازار بیش از $750,000 ممکن است دچار همین افزایش با توجه به جمع شدن در ادم تنومند و بدقواره وام که بازار در حال تجربه است.”

در این میان هر چند “این همه از جنگ وجود دارد در حال حاضر برای این خریداران است.”

و ما فقط سه روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de