در شب مارس 26 صرف ساعت قبل از انقضای کلرادو اقامت در خانه سفارش باعث COVID-19 دفتر فرماندار Jared پلیس منتشر شد, قوانین جدید برای آنچه در آن لقب “امن تر در صفحه اصلی” مرحله است که دولت وارد اوایل مارس 27 و همچنین قوانین جدید برای عمل جراحی و ایجاد طبیعی جدید هیئت مشورتی که به ارائه مشاوره در مورد چگونه به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله در آینده نزدیک.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

پایان دولت stay-در-خانه سفارش به این معنا نیست که محدودیت های مربوط به آن را به پایان رسید در همه جا در درون مرزهای آن. هفته گذشته دنور اعلام کرد گسترش آن سفارش را از طریق مه 8 — عمل تکرار توسط Adams, Arapahoe, تخته سنگ, Broomfield و شهرستان Jefferson. برای بقیه حالت امن در خانه را رول بیش از هفته آینده. در اینجا کلید خرما همراه با خلاصه ای از دفتر فرماندار از تغییرات عمده از اقامت در خانه بخشنامه:

دوشنبه, آوریل 27

خرده فروشی کسب و کار می تواند باز برای منظقه تحویل. املاک و مستغلات خانه نمایش آن می تواند از سر گرفت. داوطلبانه و یا انتخابی پزشکی, دندانپزشکی و دامپزشکی عمل جراحی و روش ممکن است رزومه اگر امکانات زیر مورد نیاز پروتکل های ایمنی.

چهار شنبه, آوریل 1

خرده فروشی کسب و کار می تواند فاز-در باز کردن اگر آنها در حال اجرای بهترین شیوه. خدمات شخصی می تواند باز شود اگر آنها در حال اجرای بهترین شیوه.

دوشنبه, مه 4

دفاتر می تواند بازگشایی در 50 درصد کاهش می یابد و فرد در نیروی انسانی ظرفیت اگر بهترین شیوه های در حال اجرا برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان است. کسب و کار تشویق می شوند اجازه می دهد تا کارکنان برای ادامه راه دور در سطوح بالاتر در صورت امکان. امکانات مراقبت از کودک همچنین می توانید گسترش و یا بازگشایی اگر آنها به دنبال امن تر در خانه مورد نیاز است.

امن تر در صفحه اصلی جهت است که تا کنون دقیق ترین و گسترده از اسناد جدید. آن شروع می شود با تایید این که “عادی فرد آموزش در تمام P-12 مدارس در کلرادو خواهد بود به حالت تعلیق تا پایان برنامه ریزی از 2019-2020 منظم سال تحصیلی. P-12 مدارس و مناطق آموزش و پرورش ممکن است از ساختمان مدرسه برای ارائه خدمات به دانش آموزان و مربیان و خانواده, از جمله, اما نه محدود به: فرد در گروه های کوچک آموزش کارکنان و توسعه حرفه ای; خدمات مواد غذایی; دسترسی به اینترنت دستگاه و یا مواد آموزشی; آموزش و پرورش ویژه خدمات; یا سلامت روان با پشتیبانی از. P-12 مدارس و مناطق آموزش و پرورش به قصد ارائه این خدمات باید در هماهنگی با خود محلی آژانس بهداشت عمومی و اجتماعی باید رعایت فاصله با الزامات قابل اجرا به موجب سلامت عمومی سفارشات.”

کلرادو وزارت آموزش عالی نیز به کارگردانی شناسایی “کسانی که در برنامه ها و دوره های آموزشی در متوسطه موسسات است که نمی توان تدریس از راه دور و نیاز به محدود در شخص آموزش.”

همه کسانی که شناخته شده به عنوان “افراد آسیب پذیر” گفت: برای ادامه ماندن در خانه “به جز زمانی که لازم است به ارائه پشتیبانی, انجام, و یا کار فعالیت های لازم حداقل عملیات اساسی و مهم دولت توابع لازم سفر و یا بحرانی کسب و کار ارائه شده است که افراد آسیب پذیر را نمی توان مجبور به انجام در فرد کار را برای هر کسب و کار و یا دولت تابع از جمله مهم کسب و کار و یا انتقادی دولت تابع.”

آسیب پذیر-افراد دسته بندی ها عبارتند از:

1. افراد 65 سال و بالاتر;
2. افراد مبتلا به بیماری مزمن ریه یا متوسط تا شدید آسم;
3. افرادی که باید جدی قلبی;
4. افرادی که ضعف سيستم ايمنی;
5. زنان باردار و
6. افراد مصمم به بالا خطر ابتلا یک مجوز ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

بخش بعدی از سفارش شامل نصایح برای افرادی که بیمار هستند و یا تست مثبت برای COVID-19 به ماندن در خانه; برای کارفرمایان به انجام بهترین خود را برای پیدا کردن راه دور گزینه برای کارگران; برای کلرادو حقوق مدنی بخش برای جلوگیری از تبعیض و برای اجرایی مدیر گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به موضوع اصلاح بهداشت عمومی جهت است که باید شامل مشاوره در مورد پوشیدن “غیر پزشکی صورت پوشش است که پوشش بینی و دهان در هر زمان در مکان عمومی” و حکم در مورد محدودیت در تعاملات اجتماعی سفر و مجامع عمومی از ده یا بیشتر.

غیر انتقادی خرده فروشی می تواند اجازه مشتریان بر روی محل خود را به عنوان از آوریل 1 تنها در صورتی که عمل “انطباق دقیق با اجباری اجتماعی فاصله مورد نیاز شبیه به الزامات مورد نیاز برای بحرانی خرده فروشی است.” همان می رود برای “غیر بحرانی تجاری کسب و کار” است که می تواند در 50 درصد ظرفیت 4 مه. علاوه بر “بحرانی کسب و کار بحرانی عملکرد دولت های غیر بحرانی کسب و کارهای تجاری و غیر انتقادی خرده فروشی با بیش از پنجاه کارکنان در هر محل” باید به دنبال پروتکل که شامل اما نه محدود به “علامت غربالگری و متوسط بررسی ایستگاه های بسته از زمینه های مشترک, تمیز کردن پروتکل و اجباری اجتماعی فاصله مورد نیاز است.”

علاوه بر این, کلرادو وزارت کار و اشتغال را مدیر اجرایی است که به “پوشش افراد بازگشت به کار به موجب این حکم اجرایی و به گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی پوشش به دو سوم پرداخت برای چهارده روز اگر یک کارگر دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 تا COVID مانند علائم و یا کارگردانی شده است به قرنطینه یا انزوا با توجه به COVID-19 نگرانی است.” ارشاد باید اطمینان حاصل شود که “کارگران و به خصوص کارگران که آسیب پذیر هستند افراد در معرض خطر از دست دادن بیمه بیکاری واجد شرایط بودن برای امتناع از بازگشت به COVID=19-مربوط به علل نا امن شرایط کار.”

با توجه به عمل جراحی انتخابی سفارش: “پزشکی و دندان پزشکی و یا دامپزشکی داوطلبانه و یا اعمال جراحی الکتیو و روش ممکن است رزومه به عنوان طولانی به عنوان مرکز بهداشت و درمان, درمانگاه, دفتر و یا عمل در مرکز جراحی در بیمارستان و یا محیط دیگر که در آن خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به شرح زیر پروتکل ها و معیارهای مندرج در این حکم اجرایی و هر همراه با سلامت عمومی سفارش (PHO) صادر شده توسط CDPHE.” علاوه بر این “امکانات, انجام, پزشکی, دندان پزشکی یا دامپزشکی داوطلبانه و یا اعمال جراحی الکتیو و روش باید ایجاد یک طرح برای کاهش و یا متوقف کردن داوطلبانه و یا اعمال جراحی الکتیو و روش در صورت وجود افزایش COVID-19 عفونت در شهرستان و یا شهرداری که در مرکز قرار گرفته است. CDPHE را تعیین می کند شرایط که تشکیل یک موج.”

امکانات باید به اشتراک گذاری داده ها با CDPHE و دولت اضطراری مرکز عملیات مربوط به استفاده شخصی-تجهیزات حفاظتی. در میان برشمرد بهترین شیوه ها “اولويت داوطلبانه یا اعمال جراحی الکتیو و روش های مبتنی بر نشانه و ضرورت و یا اینکه آیا ادامه داد: تاخیر خواهد نامطلوب پزشکی نتیجه برای بیمار; در نظر گرفتن خطرات و مزایای برای بیماران و یا صاحبان حیوان خانگی است که آسیب پذیر هستند افراد…; اجرای پرداخت آنلاین و صدور صورت حساب زمانی که ممکن است ، ارائه کارکنان با فردی فضاهای کاری و تجهیزات برای جلوگیری از های میز کار و ابزار و یا اگر این سطوح و یا موارد باید به اشتراک گذاشته اطمینان مکرر ضد عفونی; prescreening بیماران و یا حیوانات خانگی و صاحبان آنها برای COVID-19 علائم telehealth اگر ممکن است; و توجه مداوم به تعویق افتادن داوطلبانه و یا اعمال جراحی الکتیو و روش های است که انتظار می رود نیاز به منابع زیر: 1. تزريق; 2. داروسازی یا PPE در تامین کوتاه مدت; 3. واحد مراقبت های ویژه بستری; و 4. انتقال به یک آسایشگاه یا بستری در مرکز توانبخشی.”

که بسیاری از اطلاعات جدید به هضم و آن را نمی ممکن است آخرین طولانی است. این سفارشات به اعتبار سی روز از امروز 27 آوریل مگر اینکه آنها تمدید و یا جایگزین جدید محله. در یک کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده برای بعد امروز پلیس انتظار می رود که به شرح جدید امن تر در صفحه اصلی قوانین.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده کلرادو را امن تر در خانه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مرتبط با اعمال جراحی الکتیو و طبیعی جدید هیئت مشاوران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im