به عنوان کلرادو در فاز جدید خود را امن تر در خانه سیاست پس از پایان فرماندار Jared پلیس اقامت-در-صفحه اصلی, سفارش, Weld County رفتن راه خود را با یک برنامه تیز دوبله امن تر در محل کار.

پلیس و دیگر مقامات دولتی به وضوح نگران است که جوش می گذرد rogue — اما آنها باید باشد ؟ امن تر در محل کار و دستورالعمل ها در واقع بسیار شبیه به کسانی که حمایت توسط امن تر در خانه, اما دیگر پیام بیرون آمدن از Weld County نگرانی در خصوص از داده ها نشان می دهد که این منطقه واجد شرایط به عنوان یکی از کلرادو پرطرفدارترین نقاط.

آخرین آمار و ارقام از Weld County, به روز شده در 4 p. m. در آوریل 27, نشان می دهد, 1,590 موارد ویروس ها و 88 و میر در مقایسه با 13,789 موارد و 706 مرگ و میر برای دولت به عنوان یک کل با توجه به کلرادو وزارت بهداشت به روز رسانی.

Weld County در حال حاضر حساب برای حدود 11.5 درصد از موارد و 12.5 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در کلرادو. که تقریبا دو برابر آنچه این نرخ باید با توجه به این که جوش شهرستان 2019 جمعیت ایستاده بود در 324,492 حدود 5.6 درصد از کلرادو 5.759 میلیون که در همان سال است.

به همین ترتیب جوش خود شهرستان گرافیک نشان می دهد که منحنی از موارد و مرگ و میر ناشی از این ویروس قطعا نبوده است مسطح است. نمودار زیر نشان دادن موارد گزارش روز نشان می دهد که برخی از بزرگترین خوشه وجود دارد از اوایل ماه مارس رخ داده است در طول هفته گذشته.

مرگ و میر در هر روز در Weld County نشان می دهد همان روند است. در حالی که مرگ و میر در طول هفته گذشته نیست در اوج سطح دیده می شود در اوایل ماه آوریل از آنها کاهش یافته است در یک ثابت مد یا.

این آمار و همچنین شیوع بیماری در مکان هایی مانند غول JBS گوشت گیاه در گریلی که در آن حداقل پنج کارگران اند نشان می دهد که مقامات در شهرستان جوش شده اند به طور کامل توجیه می شود در گسترش اقامت خود را در خانه سفارش به 8 مارس به عنوان اند, Denver, Jefferson, تخته سنگ, Broomfield, Adams و Arapahoe شهرستانهای استان است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به جای Weld County کمیسیون رفت و دیگر جهت صدور این بیانیه در آوریل 24:

Weld County دولت است نه باز کردن هر کسب و کار فقط به عنوان Weld County دولت نیست, از هر کسب و کار است. که گفت: هر کمیسر دریافت نظرات از ترکیبات در تلاش برای پایان می رسد دیدار, پرداخت صورتحساب خود را و مراقبت از خانواده خود را که گفته اند که آنها در حال رفتن برای باز کردن کسب و کار خود را.

پس Weld County دولت در زمان فعال پاسخ آماده سازی بهترین شیوه و راهنمایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان صاحبان کسب و کار نگاه کنید به بازگشایی – هر زمان که آنها احساس راحت به انجام این کار. آگاهانه در مکان های عمومی قوی است.

همان اقدامات پیشگیرانه نیاز به توجه شود — ما گفته ایم که. انتظارات باید مدیریت شود — ما در حال انجام آن است. آنچه که ما می رویم به انجام است انتخاب برندگان و بازندگان که می شود به راه اندازی مجدد معیشت خود را.

و در پایان روز هر کس آزادی: آزادی به ماندن در خانه آزادی به بیرون رفتن و آزادی برای حمایت از هر کسب و کار آنها می خواهند برای حمایت از.

این مبارز تن از این بیانیه به خود جلب کرد یک واکنش سریع از فرماندار ، بعد در آوریل 24, پلیس تهدید مالی و حقوقی اقدام اگر رهبران در هر شهرستان از جمله جوش, چشم پوشی امن در خانه و محله و مجاز با مشخصات بالا تست عملیات که تأکید Weld County hot-spot وضعیت.

هنوز جوش نشده به طور کامل اجتناب امن تر در خانه. کسب و کار و worksites صفحه در بازگشایی بخش از Weld County سایت متحده سادگی که میله ورزشگاه سینما و دیگر مکانهای تفریحی و بسته باقی خواهد ماند و رستوران ها همچنان مانع از ارائه “در محل مصرف است.”

نیز امن تر در محل کار را به بهترین شیوه ارائه مملو از نکات مانند زیر:

• محدود کردن تعدادی از مشتریان در کسب و کار شما در یک زمان
• تشویق مشتریان به تماس های آینده و ایجاد یک قرار ملاقات
• نگه داشتن خود را درب قفل شده است و مشتریان تماس بگیرید زمانی که آنها می رسند
• استفاده از طبقه نشانه گذاری نشان می دهد که در آن مشتریان باید ایستاده به حفظ شش فوت از جدایی. پست اجتماعی فاصله یادآوری در سراسر تسهیلات خود را
• نصب پلکسی گلاس موانع در نقدی ثبت
• در نظر گرفتن موانع فیزیکی که در آن مناسب و ایجاد یک جریان یک طرفه از طریق
تسهیلات برای اطمینان از فاصله.
• در نظر گرفتن تنظیم ساعت های عامل و ایجاد یک تعیین زمان خرید برای مشتریان خطر
• به طور معمول تمیز و ضد عفونی معمولا لمس سطوح از تسهیلات خود را از جمله دستگیره های درب, کارت اعتباری, دستگاه شمارنده راه آهن و غیره. از طریق پیش تعیین شده تمیز کردن طرح ارائه شده به همه کارکنان
• شستن دست های خود را و یا درخواست ضد عفونی کننده دست بعد از دست زدن به صورت (آن را لمس شده است توسط بسیاری از مردم). در نظر بگیرید با پوشیدن دستکش, اما اعمال ضد عفونی کننده پس از دست زدن به پول نقد.
• استفاده از سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام ضد عفونی کننده و اطمینان از مناسب ساعات تماس نگه داشتن سطح مرطوب برای یک مدت است که تضمین ویروسی تخریب
• حذف آیتم های غیر ضروری که ممکن است آلوده و تضعیف مشتریان از دست زدن به هر چیزی به غیر از آنچه مورد نیاز است
• ارائه مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60 درصد الکل
• محل ضد عفونی کننده دست استراتژیک در ورودی مرکز و در مکان های مختلف
در طول تشویق به استفاده مکرر
• ارائه بافت و بدون لمس ظروف زباله برای مشتریان
• تشویق ماسک استفاده را پوشش می دهد که هر دو دهان و بینی
• ارائه پوستر هر دو داخل و خارج از تسهیلات تشویق بهداشت دست و ماسک مناسب استفاده کنید
• پیشنهاد ایجاد یک بهداشت شخصی برنامه ریزی خود را بر اساس عملیات

این به سختی رادیکال گزاره ها — و نه دیگر کلرادو مشاوره های اختصاصی برای ایمنی کارکنان بازگشایی پروتکل و یک چک لیست در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار و جلوگیری از سهل انگاری.

اما این قوانین و مقررات را تنها به معنی چیزی است که اگر دولت های محلی باعث می شود مطمئن شوید که آنها به درستی اجرا و مورد گریلی کسب و کار به نام نوار.Ber.فروشگاه تماس که به سوال. پس از صاحب خوزه Oregel سی ان ان گفت که او می تواند باز آوریل 27, حتی اگر امن تر در صفحه اصلی مورد نیاز او را به صبر کنید تا زمانی که حداقل مارس 1, Polis دفتر تماس Oregel و به شدت به او پیشنهاد کرد که تغییر برنامه های خود را. اما پس از دریافت اطمینان از Weld County او افتتاح فروشگاه خود را به هر حال.

Oregel به وضوح احساس می کند او را امن تر در محل کار, آیا پلیس آن را دوست دارد یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im