به عنوان وعده داده شده فرماندار Jared پلیس متمرکز خود را در مارس 29 کنفرانس مطبوعاتی در مورد ادامه مبارزه با COVID-19 در تست نجابت به ارائه آخرین اطلاعات در دولت وضعیت در مورد این کلید سلاح در برابر رمان coronavirus. در حالی که ارائه شد مثبت او روشن ساخته است که آزمایش بر روی تقاضا است که هنوز هم یک راه حتی اگر اقامت در خانه سفارش شده توسط جدید جایگزین امن تر در صفحه اصلی برنامه.

آخرین اطلاعات از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به اشتراک گذاشته شده توسط پلیس را نشان می دهد 14,735 موارد مثبت تعداد 2,620 بستری شدن در بیمارستان و 760 مرگ و میر. اما او تأکید کرد که نرخ رشد روزانه از مواردی است که در ادامه به کاهش ثبت نام 2.8 درصد در تازه ترین تجزیه و تحلیل. به همین ترتیب نرخ رشد از بستری شدن در بیمارستان بسیار پایین تر است در هفته گذشته و در .4 درصد از دیروز, مارس 28.

پلیس تصریح کرد امن تر در صفحه اصلی برنامه ها برای دولت به عنوان یک کل از جمله تحولات میله میله به محل در مارس 1 و ممکن است 4. (دنور و منطقه دیگر استان ها را تمدید اقامت خود را در خانه سفارشات به 8 مارس.) او همچنین در مورد اهمیت ماسک برای مشتریان و همچنین کارکنان فروشگاه — و namechecked خارج شده که شعبه در 14000 شرقی نمایشگاه در خیابان شفق بود به طور خلاصه بسته هفته گذشته پس از شیوع در زمان زندگی از حداقل سه نفر از جمله یک وقت کارمند.

فرماندار همچنین صحبت در مورد بهبود و پیشرفت در برابر ویروس اگر اجتماعی-فاصله نرخ 65 درصد نگهداری می شود در ماه های آینده. درصد پایین تر به معنی امکان بیشتر فشرده-مراقبت-واحد بستر عرضه بودن بیش از حد تاکید کرد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

که در آن نقطه, پلیس کنده به جزئیات در مورد تست. او نشان داد که 69,449 تست های انجام شده به تاریخ در کلرادو در حال حاضر روزانه به طور متوسط معلق در هوا حدود 3000 — یک دستاورد مهم او نگهداری می شود از دولت بود مدیریت به آزمون تنها حدود 160 نفر در هر روز در آغاز از آن همه گیر پاسخ کمتر از دو ماه پیش. (این اعداد مربوط به بینی تست; پلیس اشاره کرد که بزاق تست نیز ممکن است به زودی در دسترس.) نیروی انسانی و آزمایشگاه ظرفیت نیز افزایش یافته “بیست برابر” او اجازه داد و اضافه کرد که دولت را در حال حاضر قادر به ضربه 10,000 آزمون-هر روز اگر نه برای “قابل توجه عرضه محدودیت.”

دومی وضعیت باید بهبود به زودی, پلیس گفت:. با تشکر خریداری شده به طور مستقل و همچنین به عنوان لوازم متعهد توسط دولت فدرال او محاسبه کرد که کلرادو در حدود 15,000 بینی سواب در دست است که در مجموع باید منجر به 147,000 توسط مه 11 و 195,000 توسط مه 31. و در حالی که عرضه معرف مورد استفاده برای استخراج RNA ویروسی در حال حاضر در غرفه 20,000 او می بیند و برجستگی به 117,000 و 195,000 واحد 11 مه و مه 31 بود. دولت 100000 واحد از تشخیص معرف در حال حاضر او اشاره کرد با انتظارات از ضربه 147,000 توسط مه 11 و 195,000 توسط مه 31.

اگر همه این معیار برآورده پلیس معتقد است که کلرادو را ببینید 5,000 آزمون در روز 1 ماه مه و 8,500 آزمون در هر روز تا پایان ماه مه. فقط به عنوان مهم آزمون پردازش خواهد شد بسیار سریع تر; چه چیزی یک بار در زمان چهار یا پنج روز است که در حال حاضر اتفاق می افتد در یک. دولت دارای یک منبع محدودی از آزمون است که ارائه نتایج در پانزده دقیقه اما به گفته پلیس آنها کمتر دقیق — حدود 70 درصد و یا حتی در مقایسه با 85 تا 95 درصد قابل اعتماد است.

به عنوان آنتی بادی آزمایش پلیس به تصویر کشیده شده روش است که نشان می دهد که آیا یک فرد ممکن است قبلا COVID-19 به عنوان مهم ترین از یک چشم انداز پژوهش به خصوص با توجه به این که دانشمندان هنوز نمی دانند که چقدر حفاظت آنتی بادی ارائه و برای چه مدت. اما او مورد تحسین قرار گرفته و مطالعات راه در دانشگاه کلرادو و دانشگاه ایالتی کلرادو به علاوه تحقیقات به دنبال در نقش کودکان در انتقال و قرار گرفتن در میان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران ،

بصری ایدز در بخشی از پلیس ارائه داد چرخ دنده است که باید توسط کسانی که تست کارمندان ارشد در مراکز و مراقبت طولانی مدت و امکانات: تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک و دستکش و عینک ایمنی یا محافظ صورت و لباس شب. همچنین حیاتی او گفت: واقعی تست تجهیزات و کارکنان آن را اجرا کنید و تفسیر نتایج; دولت اپیدمیولوژیک تیم شده است افزایش از 31 تا 56 نفر در حدود سه هفته.

این کارشناسان خواهد بود قادر به بهبود و گسترش سیستم برای تماس با ردیابی — کمک رسانی به افرادی که ممکن است کار کرده اند و یا تا به حال اخیر در تماس با کسی که تست مثبت است. توجه داشته باشید که در Polis تبلیغ یک وب سایت قابل دسترس در cosymptomtracker.com که در آن مردم می توانند با وارد کردن علائم آنها در حال تجربه و پیدا کردن چه مراحلی باید انجام شود; بیش از 1000 Coloradans در حال حاضر انجام شده است.

برای افزایش در دسترس بودن تست پلیس متعهد به افزایش تعداد و انواع سایت های سراسر کشور از جمله محلی مبتنی بر جامعه تنظیمات به علاوه هدفمند تست در مکان های که در آن شیوع بیماری شناسایی شده است. پلیس اشاره کرد که از 882 افراد مورد آزمایش در طول چند روز اخیر در شهرستان جوش مسلما ترین مبارز صلاحیت وقتی که می آید به خود را امن تر در صفحه اصلی رویکرد 124 مثبت ثبت شد از جمله 34 برای افرادی که بدون علامت.

نتایج مشابهی در بر داشت در طول آزمایش در چهار معرض خطر امکانات. از 1,171 تست های گرفته شده 99 نفر مثبت 33 از آنها بدون علامت است. در طول ماه مه و ژوئن پلیس گفت: دولت امیدوار است به اجرا 45,000 آزمون در ارشد امکانات و مانند آن — اقدامات است که نیاز به 85,000 ماسک 388,000 دستکش, 7,800 لباس و 10000 محافظ چشم.

نه این که تست است در افق. در حال حاضر تست شده است که محدود به علامتی مراقبت های بهداشتی و یا خط مقدم کارگران علامتی بیمارستان و خانه سالمندان, بیماران, برخی علامتی اعضای جامعه و کسانی که ارشد-مرکز کارگران است. به عنوان 15 مه که فهرستی باید گسترش با علاوه بر این از تمام علامتی اعضای جامعه و بر اساس برنامه ریزی شده بیشتر بدون علامت پرستاری-ساکنان خانه. بدون علامت Coloradans از زمینه های دیگر نیست در لیست در این نقطه است.

به سوی پایان خود را آماده اظهارات پلیس پاسخ برخی از سوالات را مشاهده کنید آنلاین. یک نفر متهم او را از نقض قانون اساسی توسط به طور کامل بازگشایی دولت; او گفت که او در حین انجام این کار, اما مرحله به مرحله-در روش لازم بود به خاطر ایمنی. او همچنین با رد اتهام که دولت برداشت کرده است برندگان و بازندگان در میان کسب و کار است که مجاز به کار با این استدلال که تعطیل شد با هدف عملیات مانند میله های باشگاه ها و رستوران ها که در آن خطرات ناشی از مقیاس عفونت شد و بزرگترین. و به کسی که او باید احساس به سادگی ماسک-با پوشیدن این قانون برای همه, او به جای قدردانی کسب و کار آن است که تصمیم گرفته اند به اعتراف مراجعان بدون پوشش چهره.

او سپس پیشنهاد کرد نشانه هایی است که خواندن “هیچ باد و بدون کفش بدون ماسک, بدون خدمات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de