دکتور بیمار. – در یک مدرسه کوچک هر کس می داند که هر کس دیگری و از هم جدا می شود.

‘œBecause ما کوچکتر آن را بیشتر از یک خانواده احساس,’� گفت: مولی دیویس که می آموزد کلاس پنجم در سنت پاتریک که 160 دانش آموزان است.

                                                                                                                                                                                                                       

اما فرماندار اقامت در خانه سفارش, بسته شدن مدارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19, در راه رفت. برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان متصل و حفظ بخشی از زندگی روزمره معلمان و مدیر نیک بلکبرن به نوبت آماده کردن یک ویدیو به جایگزینی برای صبح, اطلاعیه ها.

این ویدئو شامل یادداشت های یک نماز یک معلم خواندن آیه روز و برخی دیگر از ویژگی های.

یکی از ایده های محبوب است ‘œTeachers’ حیوانات’� که در آن اعضای هیات معرفی دوستان حیوان خود را به دانش آموزان است.

‘œA از چند روز پیش آقای بلکبرن به ما نشان داد که حیوان خانگی خود را لاک و آقای (جری) اسپانیا حیوان خانگی خود را chinchilla,’� گفت: سعادت شکار یک هشتم کلاس.

بلکبرن نیز با استفاده از فیلتر برای تغییر نگاه خود را برای سرگرم کننده گفت: فلیسیتی مادر لورا. او به نظر می رسد به عنوان یک مرغ یک روز و به عنوان یک مرد دیگر که با موضوع تماشای برای بستگان سالمند در طول coronavirus بحران است.

هفته گذشته آنها تا به حال یک روح هفته با تم های مختلف برای هر روز مثل پیژامه و آنها تا به حال یک آنلاین استعداد نشان می دهد که در آن بچه ها می تواند آواز خواندن و یا نشان دادن چیزی است که آنها می خواهم پخته.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe سعی کنید شامل به عنوان بسیاری از بچه ها به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها می توانند خود را ببینید (روی فیلم) و درگیر ماندن,’� بلکبرن گفت.

مدرسه در خانه است و کار نسبتا خوبی برای خانواده لورا شکار گفت. سعادت است که در نظر گرفتن کلاس از سنت ترزا دبیرستان گاه به گاه نیاز به کمک با جبر است اما عمدتا خود کافی است. برادر اتان در کلاس پنجم بود کمی مشکل یادگیری به استفاده از بالا و پایین رفتن برنامه در ابتدا, اما آن را نمیفهمد و قادر باشد از معلم خود سوال زمانی که او به کمک نیاز دارد.

‘œThe معلمان شده اند فوق العاده,’� شکار گفت. ‘œThey بر روی توپ هستید. من نمی توانم ستایش آنها را به اندازه کافی. بچه ها در حال گرفتن به آن استفاده می شود, اما آنها خیلی با تکنولوژی زرنگ و دانا ، برخی از معلمان که نیست به عنوان تکنولوژی زرنگ و دانا در هیئت مدیره پرید و آن را راه بیشتر هموار تر از من امیدوار است.’�

این مهم است برای ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان, دیویس گفت:.

‘œSo آنها می توانید چهره ما هر روز’� او گفت:.

‘œWe می خواهید برای دریافت برخی از مرتب کردن بر اساس حالت عادی برای بچه ها بیش از حد’� بلکبرن گفت. ‘œThey شنیدن اطلاعیه هر روز زمانی که آنها در مدرسه و ما می خواستیم به آنها چیزی شبیه به آن در حالی که آنها را از مدرسه به طوری که آنها می توانند گرد هم می آیند و گوش دادن.’�

معلمان آماده به ادامه آموزش آنلاین حداقل تا زمان مارس 30 پایان اقامت در خانه, منظور, او گفت:, و اگر آن را به نظر می رسد که منظور تمدید خواهد شد آنها را اداره کند که بیش از حد. درس باید نقل مکان کرد و از بررسی و تمرین مهارت های لازم برای یادگیری مطالب جدید به عنوان آنجا که ممکن است تحت شرایطی. یک معلم است که در ادامه به خواندن کتاب های هری پاتر با دانش آموزان, برای مثال, که آنها تا به حال قبل از شروع مدارس تا به حال به نزدیک است.

                                                                                                                                                                                                                       

دیویس گفت که او در بر داشت که متن و ایمیل کار نمی کند و همچنین با دانش آموزان خود را. زمانی که آنها باید به سوالات آنها را در یک ویدئو برای ارسال به او و او می تواند آنها را نشان می دهد در یک ویدیو نحوه انجام کار از روی حیله و تزویر ریاضی مشکل برای مثال ، به راحتی از او می تواند توضیح دهد که از طریق یک متن.

هنگامی که دانش آموزان در بازگشت بلکبرن گفت: کارکنان مدرسه انجام خواهد شد بهترین خود را برای دیدار با همه دانش آموزان در هر کجا که هستند تحصیلی پس از این تمدید فرار از کلاس درس.

___

منبع: (دکتور) هرالد و بررسی https://bit.ly/3a1prZX

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de