آگورا هیلز (CBSLA) — بیماران این هفته شد تنها دیده می شود به صورت اورژانس در Garfinkle خانواده دندانپزشکی در آگورا هیلز اما این مجموعه به تغییر در هفته آینده به عنوان محدودیت در مطب های دندانپزشکی شروع به کاهش.

شروع دوشنبه دفتر آغاز خواهد شد شاهد به طور منظم بیماران, اما نه قبل از آنها خود را در درجه حرارت گرفته شده و جواب یک سری از سوالات است.

“ما بگو: آیا شما در سفر به خارج از کشور در دو هفته گذشته? آیا شما تا به حال سرفه اخیرا ؟ آیا شما شده است به نفس اخیرا” Suellen urban greenhouse دفتر مدیر گفت.

نه تنها بیماران ملزم به پوشیدن ماسک و دستکش در داخل اتاق آنها همچنین تعدادی از پروتکل های جدید در محل در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“همه چیز متفاوت در دفتر” دکتر Mindy Garfinkle گفت. “به طور معمول به کار من می پوشیدن نوع لباس کسب و کار در حال حاضر من در تمام مالش ما در حال گرفتن غنیمت برای ما و من یک فولاد عبا.”

Garfinkle و همسرش, دکتر آدم Garfinkle گفت: آنها باید همچنین خود را تغییر ماسک پروتکل.

“در حال حاضر آنچه که قرار بود به انجام است با استفاده از K-N95, N95 در حالت ایده آل اما متاسفانه به دلیل کمبود جا, ما در حال انجام این کار و پوشش,” او گفت:. “این است که ما پروتکل جدید برای هر کسی که رفتن به دیدن بیماران که در آن وجود دارد را فعال می کنند.”

مربوط به: شهرستان لا Coronavirus تلفات عبور از 1700-خوانده شده را علامت

همراه با ماسک دندانپزشکان به صورت سپر برای محافظت بیشتر.

“پس این طبیعی” Garfinkle گفت.

این دفتر همچنین افزودن تجهیزات اضافی به منظور محدود کردن میزان ذرات معلق در هوا در دفتر از جمله جداگانه سیستم تصفیه هوا برای اتاق عمل است که فیلتر کردن ویروس ها و باکتری ها و حجم بالا مکش ابزار برای دستیاران.

“بنابراین ما در حال کار به عنوان دندانپزشکان و ما در حال ایجاد آن ذرات معلق در هوا, آنها در حال رفتن به بلافاصله دیوارهایی تا” Garfinkle گفت. “به طوری که کمک خواهد کرد که کاهش ذرات معلق در هوا به عنوان به خوبی.”

و در حالی که آنها در حال اضافه کردن آیتم ها در اتاق برای کاهش ذرات معلق در هوا عمل نیز حذف اقلام از دفتر از جمله مجلات جداول و قهوه و چای.

“که همه تا به حال به رفتن” urban greenhouse گفت.

راه دیگر دفتر کار برای کاهش خطر گسترش COVID-19 با درخواست بیماران برای ماندن در اتومبیل خود را و تماس به دفتر قبل از آمدن برای قرار ملاقات خود را.

“آن محافظت از بیماران از آن محافظت کارکنان آن محافظت همه” Garfinkle گفت. “و این که همیشه بزرگترین نگرانی ما: سلامت کارکنان و بیماران ما و من فکر می کنم ما فقط در حال حرکت در مسیر درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de