و بازدید فقط در آینده نگه دارید.

2020 PrideFest که هنوز هم قرار است در ماه ژوئن 20-21 در حال حاضر رفتن مجازی رکس فولر مدیر عامل این مرکز در Colfax, اعلام, امروز, مارس 27.

حتی اگر این خبر همزمان با اولین روز از کلرادو بازگشایی برای کسب و کار دولت است نه بازگشایی به مجامع عمومی و PrideFest نیست اولین رویداد بزرگ به اعلام تغییرات در سفارش به جای نگرانی در مورد گسترش coronavirus…و آن را نمی خواهد آخرین.

“ما خسته هر گزینه قبل از این تصمیم گیری از جمله به تعویق انداختن این رویداد به بعد در تابستان که فقط ممکن نیست” توضیح می دهد که فولر در اعلام حرکت می کند. “اگر چه ما را از دست ندهید انرژی در فرد و جمع آوری و حفاظت از ایمنی و سلامت شرکت کنندگان کارکنان و داوطلبان را که PrideFest بسیار ویژه میباشد. به جای فقط لغو غرور که به معنی بسیار به بسیاری از ما سخت در حال کار برای ایجاد یک تنوع از فرصت ها برای جامعه ما برای اتصال و جشن عملا.”

PrideFest که در جریان بوده است به مدت 45 سال است بزرگترین چنین جشن در کوه های راکی منطقه به طور معمول نقشه کشی نزدیک به نیم میلیون نفر بیش از دو روز در مرکز اجتماعات پارک و بالا بردن بیش از یک میلیون دلار برای این مرکز که در 1301 شرق, Colfax, خیابان بسته است اما که کار کمک به جامعه تجاوز همچنان ادامه دارد.

بنابراین در حالی که وجود دارد نمی توان فیزیکی PrideFest این سال های جمع آوری کمک های مردمی ادامه خواهد داد اگر چه این مرکز کاهش آن امیدوار-برای گرفتن فقط به $100,000 که مطرح خواهد شد از طریق مجازی رژه مجازی 5K, سرگرمی های مجازی (از جمله رقص) یک پراید تزئینات مسابقه و دیگر رویدادهای آنلاین.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مجازی PrideFest رفتن به denverpride.org. برای اطلاعات بیشتر در مرکز منابع مراجعه کنید lgbtqcolorado.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de