نیاز به یک استراحت از خود تلویزیون و فیلم-تماشای ماراتن? در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای گرفتن یک تکه کاغذ تیز کردن مداد و بهبود مهارت های هنری.

دیزنی ارائه شده است یک سری از انیمیشن دوره های خود را در کانال یوتیوب آموزش چگونه شخصیت های نمادین مانند مینی موس السا از “یخ زده” مسخره و بسیاری از می تواند کشیده شده است.

کلاس, 43 در تمام led توسط انیماتورهای دیزنی و طیف وسیعی از 10 دقیقه به نزدیک به 30 دقیقه — و شما نمی نیاز به هر گونه مهارت های نقاشی به آنها را امتحان کنید.

برای مثال انیمیشن آکادمی هنرمند هدر Worley نشان می دهد که چگونه شما می توانید در قرعه کشی ری کرم شب تاب از “شاهزاده خانم و قورباغه.”

نقاشی می تواند بیش از فقط یک راه برای عبور زمان با توجه به کارشناسان.

یک مطالعه منتشر شده در ماه اوت سال 2016 موضوع روانشناسی زیبایی شناسی و خلاقیت و هنر نشان داد که نقاشی می تواند اثر قابل توجهی بر سلامت روانی خود را به خصوص در طول زمان استرس عاطفی.

“شما می توانید یک اثر مثبت تنها با 15 دقیقه نقشه” محقق جنیفر دریک دکتری استادیار روانشناسی در کالج بروکلین گفت: روانشناسی امروز است. “نقاشی برای منحرف کردن اذهان است, یک راه ساده و قدرتمند برای بالا بردن خلق و خوی حداقل در کوتاه مدت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de