هر سه در مدارس مین Township High School District 207 را جشن فارغ التحصیلی تقریبا در روز یکشنبه با اتومبیل شخص رژه قبل یا بعد از آنلاین مراسم مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

قبل از تولید در مراسم فارغ التحصیلی خواهد بود برای عموم بعد از ظهر یکشنبه در هر مدرسه صفحه یوتیوب. فارغ التحصیلان پوشیدن لباس و کلاه قادر خواهد بود به درایو را از طریق مدرسه خود را در پارکینگ که در آن کارکنان در سایت خواهد شد به موج و آنها تبریک می گویم.

                                                                                                                                                                                                                       

برای مین غرب مجازی مراسم در دسترس خواهد بود در 1 p. m. در youtube.com/channel/UCeGTMgmuSkRcnRYV3DPf3-g. ماشین رژه در دثا پلینس مدرسه برنامه ریزی شده است از 3:30 تا 4:30 بعد از ظهر

برای مین شرق این مراسم منتشر خواهد شد در 1 p. m. در youtube.com/user/wmthmaineeast. ماشین رژه در پارک ریج مدرسه رخ خواهد داد از 3 به 4 p. m.

برای مین جنوبی آن هم در پارک ریج این مراسم در دسترس خواهد بود در 3 p. m. در youtube.com/channel/UCX0v8R-UF7uBOJ6jzQFx6Sw. ماشین رژه در مدرسه برنامه ریزی شده است برای 1 p. m.

منطقه 207 مقامات اواخر ماه گذشته اعلام کرد قصد دارد به صورت مجازی مراسم در میان coronavirus بیماری همه گیر. در مارس 20, پیام, سرپرست کن والاس نیز روز جمعه گفت: Aug. 2, برگزار شد به عنوان ممکن است در فرد تاریخ فارغ التحصیلی با پتانسیل پشتیبان گیری تاریخ در پاییز. او همچنین پیشنهاد کرد این امکان را در فرد حافظه های فوق و رویدادهای دیگر مانند ارشد صبحانه آخر هفته گذشته از ماه جولای.

منطقه 207 سخنگوی برت کلارک روز چهارشنبه گفت مقامات هنوز رد آن در شخص و حوادث.

در ضمن مجازی ارشد افتخارات مراسم شب ضبط شد و قرار بود منتشر شد پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net