لانگ بیچ (CBSLA) — آن بوده است یک هفته پس از فروشگاه های خرده فروشی در L. A. شهرستان با دریافت چراغ سبز برای باز کردن به صورت منظقه وانت.

کسانی که تصمیم به گرفتن این شهرستان در پیشنهاد خود را برای بازگشایی در حال حاضر بدانند چگونه به کار با مشتریان مجبور به فروشگاه از پیاده رو و یا اینترنت.

Barish گفت او شده است ارسال تمام کالا به فروشگاه رسانه های اجتماعی حساب برای مشتریان به مطالعه کردن. اگر آنها نمی, پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال او ارائه توصیه های شخصی.

کتی Barish صاحب این نیمه بهتر بوتیک در ساحل طولانی این فروشگاه انجام شده است نسبتا خوب پس از بازگشایی به لطف رسانه های اجتماعی و هجوم مناسبت های خاص.

“تولد و…فارغ التحصیلی…روز مادر بود در هفته گذشته برای ما,” او گفت:.

Barish گفت او شده است ارسال تمام کالا به فروشگاه رسانه های اجتماعی حساب برای مشتریان به مطالعه کردن. اگر آنها نمی, پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال او ارائه توصیه های شخصی.

“آنها فقط به من پیام و می گویند مانند,” هی, من نیاز به یک هدیه تولد,’ و آنها را توصیف است که فرد یا هر چه نیازهای خود هستند و پس از آن من ارسال آنها را به عقب, ایده,” او گفت:.

بهتر است نیم بوتیک یکی از چند فروشگاه در بیکسبی Knolls منطقه از ساحل طولانی است که تصمیم گرفته است به کار از طریق منظقه وانت. اکثر نگه داشته اند درهای خود را بسته از جمله چندین فروشگاه لباس.

این فروشگاه که در حال باز کردن بودند توسط این شهرستان بازدید کرد و با توجه خاص و دستورالعمل های ایمنی برای عملیات.

“من پاشش و پوشیدن دستکش و ماسک و انجام هر آنچه که من می توانید مطمئن شوید که [مشتریان] احساس امنیت گفت:” صاحب Stateside هنر و صنعت است.

او گفت: در حالی که اکثر سفارشات از آنلاین, بسیاری از چیدن در فرد است. بنابراین فروشگاه متمرکز شده است در به حداقل رساندن تماس بگیرید.

“نگاهی به آنچه که ما را [حاضر] و شما می توانید از وجود دارد” مالک گفت. “من کنار هم قرار دادن سفارش خود را برای شما و ترک آن را در جلوی درب برای شما وجود دارد بسیار کمی تماس بگیرید.”

که تماس و ارتباط با مشتریان چیزی است که خرده فروشان می گویند که آنها را از دست ندهید بیشتر در مورد عامل به طور معمول. آنها توافق کردند که آنها سپاسگزار قادر به باز کردن درهای خود را حتی اگر آن را احساس می کند بسیار متفاوت است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که در فروشگاه می توانید شروع به بازگشایی به صورت حضوری خرید زمانی که فردی شهرستانهای احساس آنها می تواند شامل COVID-19. مقامات در L. A. شهرستان می گویند که آنها احساس county فقط هنوز وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de