DOJ حرکت برای رها کردن پرونده سابق مشاور امنیت ملی فلین به نقل از اف بی آی سوء

واشنگتن — وزارت دادگستری منتقل شده به آن را رد می کند پرونده جنایی علیه مایکل فلینرئیس جمهور تهمت اولین مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ گفتن به بازرسان فدرال.

در یک حرکت ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن در روز پنج شنبه دادستان فدرال خواسته یک قاضی به بازی شیر یا خط کردن با تعصب تنها تعداد از اظهارات نادرست به اف بی آی گفته است که “ادامه داد: دادستانی در این مورد نمی خواهد در خدمت منافع عدالت است.”

وزارت دادگستری گفت: دولت “به این نتیجه رسیدند که مصاحبه آقای فلین بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی تحقیقات” و “آن است که متقاعد نمی کند که ژانویه 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس است.”

در حرکت ظ توسط تیموتی شیا موقت آمریکا وکیل برای منطقه کلمبیا وزارت دادگستری گفت: اف بی آی ارائه شده “ضعیف و تغییر توجیه” برای آن در حال انجام تحقیقات از فلین. کسانی که توجیه و “نامنظم روش” در صدر مصاحبه خود چراغ دادستان به این باور است که “اف بی آی بود و مشتاق به مصاحبه آقای فلین صرف نظر از هر زمینه ای تحقیق” با توجه به حرکت.

فقط قبل از پر کردن ساخته شده در مکان های عمومی, دادستان فدرال براندون ون Grack بود که یک عضو سابق مشاور ویژه رابرت مولر این تیم انصراف از فلین است.

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سابق سفیر روسیه به آمریکا و سرگئی Kislyak در پی انتخابات ریاست جمهوری 2016. پرونده فلین ناشی از مولر بررسی به دخالت در انتخابات.

اما در ماه ژانویه فلین خواسته دادگاه به او اجازه می دهد به برداشت خود گناه با استناد به دولت “ایمان بد vindictiveness و نقض مورد درخواست.” فلین نیز متهم دادستان فدرال از امتناع از پیروی از قانونی و تعهدات اخلاقی.

سابق مشاور امنیت ملی راه اندازی شد به اعدام محکوم شد و در فوریه, اما این جلسه لغو شد.

آقای ترامپ بارها آمده به فلین دفاع کرد و گفت او ناعادلانه رفتار توسط دادستان فدرال. در ماه مارس رئیس جمهور گفت که او “به شدت با توجه به” عفو فلین.

در دیدار با فرماندار تگزاس گرگ ابوت در دفتر بیضی در روز پنج شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلین یک “مرد بی گناه.”

“در حال حاضر در کتاب من او را حتی بیشتر جنگجو” رئیس جمهور گفت:. او در مورد وزارت دادگستری مقامات سابق رئیس جمهور اوباما خواستار آنها را “انسان مانده است.”

سابق FBI مدیر James Comey که رهبری این اداره در طول تحقیقات خود را به فلین و اخراج شد توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2017 گفت: در توییتر که وزارت دادگستری “خود را از دست داده در راه است.”

“اما حرفه ای مردم: لطفا بماند چرا که امریکا به شما نیاز دارد. این کشور توسط صادق صالح, رهبری,” او گفت:.

Unsealed اسناد شامل یادداشت های دست نویس از FBI مصاحبه با مایکل فلین

وزارت دادگستری درخواست می آید پس از به تازگی unsealed یادداشت از FBI روشن داخلی مذاکرات در مورد اف بی آی تحقیقات به فلین. براده شامل یک صفحه از یادداشت های دست نویس از تاریخ 24 ژانویه 2017, روز فلین بود در مصاحبه با اف بی آی در کاخ سفید سوال که آیا هدف این بود که “حقیقت/پذیرش” و یا “به او دروغ است.” نویسنده این یادداشت مشخص نیست.

این اسناد همچنین شامل سه صفحه از ایمیل های که جزئیات مذاکرات سابق FBI Agent پیتر Strzok و سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه.

اف بی آی را از دست داده و فلین مورد آمده است تحت بررسی. در اوایل سال جاری دادستان کل ویلیام بر خواسته بالا دادستان فدرال در ایالت میسوری جفری جنسن به بررسی فلین است.

جنسن ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق میسوری در بیانیه ای گفت که “از طریق این دوره از بررسی من از ژنرال فلین مورد من نتیجه مناسب و فقط دوره بود که در مورد رد.”

“من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de