دارو آزمایشات نشان می دهد Remdesivir است ‘قابل توجهی اثر مثبت در کاهش پیشرفت Coronavirus

سانتا مونیکا (CBSLA) — کاخ سفید روز شنبه اعلام کرد دستیابی به موفقیت بزرگ در مبارزه با رمان coronavirus و بیمارستان ها و بیماران در جنوب کالیفرنیا ساخته اند سهم عمده.

این دارو به نام Remdesivir و محاکمه در سراسر شیراز نشان داد که می تواند کمک به افراد آلوده بازیابی سریع تر و می تواند به کاهش تعداد افرادی که می میرند به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

مشیت سنت جان در سانتا مونیکا کمک کرد تا با مطالعه آیا به عنوان یک دوجین دیگر در بیمارستان گزارش شده است که این دارو Remdesivir داد آنقدر که وعده غذا و دارو گزارش شده است که در حال حرکت به اجازه استفاده از این دارو در برخی از موقعیت ها.

“محاکمه رفت و پدیداری خوبی برای ما” دکتر Alpesh امین که صندلی های علوم پزشکی در دانشگاه UC Irvine.

مربوط به: شهرستان لا می بیند بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد شنبه, 56 مرگ و میر

پزشکان در UCI اولین کسانی بودند که برای تست مواد مخدر و در حالی که امین گفت: آنها هنوز هم در روزهای اولیه از مطالعه وجود دارد دلیلی برای خوشبینی است.

“این رو ضد ویروسی خواص” امین گفت. “این در واقع حملات ژنوم ویروس که ویروس تکرار در خود را پس از آن حملات که این نوع مانند یک به دنبال و نابود میشن. آن را می یابد و هدف درست در ویروس می رود و در و حملات آن و کشته شدن آن است.”

در کاخ سفید چهارشنبه, ملت را بالا دکتر پیشرو در مبارزه با COVID-19 Dr. Anthony Fauci وجود دارد گفت: “شواهد روشن” که داروی آزمایشی نشان دادن نتایج در کاهش ویروس’ پیشرفت.

“Remdesivir روشن-کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان بهبودی,” او گفت:. “آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس است.”

Marcial ریس اورژانس پرستار مسئول در قیصر فونتانا, دوره نقاهت بعد از COVID-19 پس از گذراندن یک ماه در بیمارستان است. او تحت درمان با Remdesivir.

“من تا به حال ثابت تب در تمام طول اقامت من و در روز دوم یا سوم بعد که آنها آن را به من داد من تب رفت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net