یک طرح اولیه برای مرحله نهایی از خیابان اصلی تفرجگاه در مرکز شهر ایلینوی در زمان تقریبا تمام 0.83-سایت هکتار و شامل 72 واحد آپارتمان در یک ساختمان پنج طبقه.

یک طرح جدید که به دست آورده به اتفاق آرا تصویب این هفته از برنامه ریزی و منطقه بندی کمیسیون کوچک طراحی را تا حدود یک سوم از بسته در امتداد خیابان اصلی بین بنتون و ون بارن راه با 47 آپارتمان.

                                                                                                                                                                                                                       

پیشنهاد ساختمان باقی مانده است پنج داستان بلند و هنوز هم فضا برای خرده فروشی در طبقه اول. اما ارتفاع آن از 59 فوت و 11 اینچ یک اینچ زیر مرکز شهر منطقه بندی منطقه 60 فوت حداکثر.

شورای شهر در حال حاضر می توانید با در نظر گرفتن این طرح برای تصویب نهایی است.

وکیل وینس Rosanova به نمایندگی از ملک مالک و توسعه RPAI گفت: طرح جدید آدرس نگرانی های بالا آورده تا در ماه ژوئن گذشته زمانی که طرح اصلی در نظر گرفته شد به ویژه نزدیکی به نزدیکی محل سکونت ساخت. او گفت که این پیشنهاد را تکمیل خرید و مقصد او به عنوان “یک منبع غرور و یک نقطه کانونی در مرکز شهر است.”

این طرح ها شامل یک شکست در غرب خط اموال از 10 فوت به معنی ساختمان شده اند که 20 فوت از بنتون تراس آپارتمانهای. همسایه گفت که خیلی نزدیک, خیلی RPAI نقل مکان کرد و آن را به عقب. این طرح جدید شامل 130-پا شکست از غرب اموال خط Rosanova گفت.

بزرگتر فاصله بیشتر سازگار است با آنچه پیشنهاد شد در سال 2008 زمانی که اصلی خیابان اصلی تفرجگاه صاحبان دوایت و اموزش Yackley از BBM, Inc. پیشنهاد 85-پا جدایی. دوایت Yackley بود در میان کسانی که نگرانی در مورد تکرار برای اولین بار این طرح در تابستان گذشته. اما در روز چهارشنبه Yackley تشکر RPAI برای گوش دادن و گفت: او از طراحی جدید.

                                                                                                                                                                                                                       

“این برنامه واقعا یک طرح بلوک کامل و نه فقط یک برنامه برای بخشی از بلوک” Yackley گفت.

تغییرات دیگر افزایش مهمان فضاهای پارکینگ برای ساکنان آپارتمان و بهبود نمای خارجی معماری از ساختمان پیشنهادی برای مطابقت با دو فاز از خیابان اصلی تفرجگاه ساخته شده در سال 2008 و 2014.

“این یک مثال کلاسیک از توسعه عقب رفتن و کار کردن با ساکنان” برنامه ریزی و منطقه بندی عضو کمیسیون کریشنا Bansal گفت.

همکاری او گفت که منجر به یک “مطلوب طرح است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de