آنها انتخاب خود را تولید و پر کردن خرید مواد غذایی خود را سفارش کیسه های آن را خوش تحویل آن به تنه خود را. کارکنان در جواهر و دیگر حومه فروشگاه را روی کار اضافی برای فعال کردن منظقه وانت. این یک راه برای نشان دادن مراقبت برای کسانی که ممکن است در خانه های آسیب پذیر و به طور ناگهانی مجبور به مدیریت زندگی روزانه خود را.

— دایان Dungey ارشد معاون سردبیر

                                                                                                                                                                                                                       

آن بود که 11 سال پیش که همسرم به نام من در محل کار به آن می گویند احساس مانند یک فیل نشسته بود روی سینه اش. دوازده دقیقه بعد من در خانه و Carpentersville امدادگران شدند و قرار دادن او بر روی یک برانکارد و wheeling او را به آمبولانس. آنها مشغول به کار در او وجود دارد برای یک ساعت و یا پس از آن به نظر می رسید قبل از رانندگی او را به شرمن بیمارستان. من برای همیشه مدیون که آمبولانس خدمه و مردم در بیمارستان که زندگی او را نجات داد.

— جیم Baumann مدیریت ویرایشگر

صرف داشتن سهم عادلانه من از زمان در کون بزرگ سنت جوزف بیمارستان در الگین در طول چند سال گذشته و با داشتن یک خواهر است که یک پرستار در خط مقدم در شارلوت, N. C., من نمی توانم به اندازه کافی قدردانی به پرستاران از جهان است. کسانی که به ذهن من می آیند برای اولین بار بسیاری از دانشجوی سابق-ورزشکاران در منطقه ما را انتخاب کرده اند که به حرفه پرستاری و خارج وجود دارد در حال حاضر انجام بخشی خود را برای صرفه جویی در زندگی می کند.

— جان Radtke دبیرستان, ورزشی, ویرایشگر,

که در آن ما خواهد بود و بدون فروشگاه مواد غذایی کارکنان? ما می خواهم تشنه و وحشت در مورد کاغذ توالت. هر هفته آنها مطمئن شوید که قفسه نگردند با ضروریات زندگی, نه به ذکر است برخی از رفتار برای کمک به روشن اقامت ما در خانه روز. در حالی که بسیاری از ما زحمت در خانه آنها ماسک می پوشند در حالی که mingling با خریداران در طول روز است. آنها صدا مانند قهرمانان به من.

— پیت Nenni معاون سردبیر

فست فود کارگران در خط مقدم:

آیا شما فکر می کنم که کارگران در مک دونالد خواهد بود در میان کسانی که خطر سلامت خود را در طول این همه گیر? در میان تماس برای کمک به رستوران حفظ برخی از کسب و کار آن را معلوم حومه پیدا کرده اند هنوز هم مانند خود را سریع مواد غذایی بیش از حد. در علاوه بر این به زنجیره غذایی سریع خود را به خطر می اندازند پایین پرداخت می شود کارگران با حداقل نزدیک به تماس با هزاران نفر از مشتریان ما دیدن سریع گاه به گاه کارگران در حال اجرا به اتومبیل برای خدمت به مشتریان غرقه شدن در درایو-سرویس-شاید حتی در باران. ما با تشکر از همه این افراد برای این تجملات.

                                                                                                                                                                                                                       

– نیل Holdway دستیار سردبیر

پسر عموی من یک دکتر در المهرست بیمارستان که به تازگی به خانه بازگشت و پس از اتمام یکی دیگر از daylong شیفت درمان COVID-19 بيمار. قبل از رفتن به رختخواب او به نظر می رسد در تلویزیون برای 5 دقیقه پرسش و یک بخش به مردم یادآوری کند که چگونه آنها باید همچنان به محافظت از خود و ایمن ماندن در طول بیماری همه گیر. من به او افتخار بودن خیلی شجاع درست مثل صدها نفر از هزاران نفر از متخصصین پزشکی دیگر در خط مقدم ارائه مراقبت. این یکی از آن زمان بود “با تشکر از شما” کافی نیست و به اندازه کافی.

— Mike Smith, ورزشی, ویرایشگر,

با تشکر از شما به تمام مردمی — پزشکان و پرستاران وزارت بهداشت مقامات و دیگران — که در زمان گرفته شده اند برای کمک به همه ما درک بهتر COVID-19 چالش های آن ارائه و بهترین تفکر در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید برای ایمن ماندن.

— باب اسمیت DuPage ویرایشگر

برکت مراقبان. شما می توانید بگویید هنگامی که شما بازدید از یک بیمارستان است که آنها نمی فکر می کنم از خود را به عنوان چیزی خاص است. آنها خود را به شغل خود را درست مثل همه ما. به جز شغل خود را غنی سازی, سلامت, تسکین درد, گسترش زندگی می کند. آنها نمی فکر می کنم از خود را به عنوان چیزی خاص است. اما آنها هستند. ممکن است آنها خوب باشید.

— جان Mtl Blog Editor

رفتن برای یک تست استرس 17 ماه پیش من تا به حال هیچ ایده چه چیزی را باید انتظار داشت. تبدیل کردن آن خوب نیست. یک angiogram دنبال کرد و استنت به اندازه کافی نخواهد بود; من نیاز به یک سه گانه دور زدن. فوری انتقال به بیمارستان دیگری دنبال کرد و خدمه آمبولانس از سه تر نشده است می تواند اطمینان بخش و آرام بخش را برای عمل جراحی است که به دنبال سه روز بعد. ابدی با تشکر از همه درگیر.

                                                                                                                                                                                                                       

— همین Friske شب, ورزشی, ویرایشگر,

خدا رو شکر داروخانه کارگران در کار است. من حساسیت فصلی علائم کم رنگ در مقایسه با آنچه COVID-19 بيمار رنج می برند اما ممنون میشم من می توانم پاپ در Walgreens یا Jewel-Osco برای خوبان امداد Claritin-D به ارمغان می آورد. آنلاین نرم افزار ارائه یک راه مناسب برای دوباره پر کردن نسخه و ما می توانیم اجتماعی فاصله با استفاده از درایو-از طریق وانت.

— میشل Holdway, اخبار, ادیتور

یک دوست از کلیسا با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار و پزشک در یک جامعه مرکز بهداشت و ما بحث هفتگی به عنوان بخشی از COVID-19 پشتیبانی محافل که تشکیل شد. در اوایل مکالمات او پریشان به گریه بر فقدان شخصی دنده محافظ برای کارکنان مرکز و عدم در دسترس بودن تست حتی برای کارکنان این مرکز. با اینحال او بود و در کار هر روز.

— جیمز کین معاون شهرستان ویرایشگر

به تمام دوستان من که در حال پرستاران و پزشکان شاغل در خطوط مقدم جبهه در سراسر کشور — من الهام هر روز توسط خود فداکاری و از خود گذشتگی به خدمت و آسایش دیگران است. (فریاد بزرگ به دبی, گلاسکو, یک دوست است که یک استروژن در ادوارد بیمارستان در Naperville.) و به همه کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال مراقبت از پیری جمعیت چه در زندگی کمک جوامع امکانات نوتوانی و یا از طریق صفحه اصلی خدمات بهداشتی و درمانی. با تشکر از شما برای رسیدگی به این جمعیت آسیب پذیر در طول این زمان دشوار است.

— کارولین نمدار, اخبار, ادیتور

تماشای یک ویدیو به تازگی از پرستاران و پزشکان پوشش بیمارستان راهرو به تحسین منتشر COVID-19 بیمار به من داد لرز. امروز ما تحسین پزشکان, پرستاران, پرستار و کارکنان پشتیبانی است که کمک کرده اند به طوری که بسیاری از بیماران خود را بهبود می یابند — و وجود داشته اند در ساعت بسیار مهم برای کسانی که نمی.

— Teacherswithapps خیش مترو, ویرایشگر

در ماه دسامبر بعد از چند سال پیش من وارد برای پیدا کردن من سالم 86-year-old نامادری دارای رنگ خاکستری ملایم و غرغر. هنگامی که من به نام 911, هر چند او در بر داشت او را صدا. قطع تلفن در حال حاضر! من نمی خواهد! زحمت آنها را! امدادگران وارد شده است. در پنج دقیقه basking در تب و تاب بودن از خود مراقبت و توجه کامل او از ترس ذوب دور حتی به عنوان آنها آماده شده به او را به بیمارستان. “آیا شما می خواهید به راه رفتن و یا سوار (به آمبولانس)?” یک مرد جوان پرسید. او تحت تأثیر قرار نمیگیرند. “سوار” او گفت:, لبخند, آماده برای هر چیزی.

— رنه Trappe, SILMG گروه Editor

در بیمارستان پزشکان و پرستاران لبخند آنها به عنوان موج خداحافظی به یک بیمار آنها پرورش شب و روز هفته. سپس آنها به نوبه خود در اطراف و رفتن به یک بعدی. آتش EMTs و پلیس با عجله به کمک قربانیان در مواقع اضطراری و به محض آرام بازده آنها بلافاصله آماده برای تماس بعدی. برای پاسخ اول چه بسیاری از ما تجربه به عنوان موقت مصیبت مجازی است راه زندگی است. ممکن است قدردانی ما را برای خدمات خود را هرگز متزلزل حتی پس از این ملی مصیبت است بیش از — و آنها به حرکت بر روی یک بعدی.

— جیم Slusher معاون سردبیر/نظر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de