در سال 2018 و سپس خصوصی شهروند و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ارائه نسخه زیر را برای پاسخ به زنانی که متهم به مردان تجاوز جنسی و حتی پس از سالها سکوت: “برای یک زن به جلو آمده و در خودنمایی چراغ کانون در سراسر کشور شما رو برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است یا نه او را فراموش حقایق که آیا یا نه آن را ساخته شده بدتر و یا بهتر است در طول زمان است.”

در حال حاضر بایدن یک فرصت مناسب برای توضیح آنچه که او به معنای که در روند ارائه رهبری در برخورد با تضاد در چنین شرایطی بین احترام به قربانیان و حقوق متهم کرده است. تا کنون او انجام داده است و نه خوب. بنا به گزارش ها او ظاهر خواهد شد در MSNBC را “صبح جو” برنامه امروز به تلاش برای تغییر آن است. عملکرد خود را دارای اهمیت بسیار فراتر از صرفا سیاسی خود و اقبال.

                                                                                                                                                                                                                       

بایدن را 2018 سخن گفتن آمد و در پاسخ به ادعاهای سوء رفتار جنسی کریستین Blasey فورد علیه, پس از مهاجرت به دیوان عالی کشور برت Kavanaugh. در اواخر ماه مارس سابق بایدن کارمند به نام تارا Reade گفت مصاحبه که او تا به حال فشرده شده است در برابر یک دیوار را بوسید و نوازش در سال 1993 توسط بایدن سناتور..

که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد می ماند و اساسا سکوت در Reade تمایل به تحمل آن “خودنمایی چراغ تمرکز” را تهدید به اخلال شکننده اما مهم پیشرفت در طول #MeToo عصر به سمت تشویق قربانیان سوء رفتار جنسی برای گفتن داستان خود را وام اعتبار به استدلال است که چنین تشویق است نه آنقدر صمیمی که از لحاظ سیاسی مفید است.

Reade اول توضیح داده شد این برخورد در جزئیات علنا در مصاحبه پادکست گذشته 25 مارس. به آرامی اما تا به حال بیشتر ما شنیده ایم از بایدن اصرار در اوایل این ماه توسط خود مدیر ارتباطات است که “این اصلا اتفاق نمی افتد.”

شاید نه. اما با این حال به زور بیان یک نامشخص انکار از یک شکل عمومی کارمند در مورد اتهامات سوء رفتار جدی است که به سختی پیام #MeToo جنبش به صدا در سال های اخیر است. فقط به عنوان مهم آن است که عمیقا ناکافی از کسی که به تصویر می کشد خود را به عنوان یک طرفدار اگر نه یک سخنگوی که برای حرکت او به عنوان مبارزات انتخاباتی برای ملت بالاترین ،

                                                                                                                                                                                                                       

در مصاحبه با واشنگتن آزما این هفته Reade التماس برای داستان خود را به تبدیل شدن به “سیاسی شده است.” که امید است در بهترین حالت ساده و بی تکلف می خواهید به عنوان یک انتخابات ریاست جمهوری گرم در حال حاضر سمی سیاسی محیط زیست است. اما از آن است که موضوع محوری است که بایدن و کسانی که ایستاده و با او باید به مقابله آشکارا.

کسانی که مدافع و به دنبال رهبری بحث نمی تواند انتخابی در تعیین که شاکیان آنها درگیر خواهد شد و که آنها را نادیده بگیرد. در واقع blithely رد ناخوشایند ادعا می کند دقیقا همان چیزی است که برد آنها به سیاسی و نه صرفا اجتماعی, مسائل.

تا مطمئن شوید که وجود دارد بسیاری از عوامل باز به سوال در مورد Reade داستان اما عوامل مشابه وجود دارد تقریبا در هر مورد چنین است. آنها باید در نظر گرفته شود در ارزیابی کامل از هر گونه شکایت. اما ما همچنین شاهد در تعداد بی شماری از نمونه های اخیر اهمیت احترام به “جوهر” شاکیان ” ادعا می کند و ایجاد یک محیط که در آن قربانیان تجاوز جنسی احساس امنیت در گفتن داستان خود را.

بایدن بوده است در میان رهبران در حرکت به سمت آن محیط زیست است. در حال حاضر او و رهبران که سهم اهداف خود باید یک فرصت و یک مسئولیت برای نشان دادن خلوص و حساسیت مورد نیاز برای تغذیه آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de