زندگی و کار به عنوان ما را در حومه شیکاگو به عنوان شما انجام دهد ما دلسوز به رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اضطراری بخشنامه و به دولت محافظه کار اقتصادی بازگشایی طرح است.

شیکاگو شهری منطقه یک چشمه از رمان coronavirus-یکی از بدترین ها در این کشور در واقع — و ما باید به همان اندازه در معرض خطر به عنوان کسی.

                                                                                                                                                                                                                       

در همین راستا روشن است که مردم را حل و فصل شروع به متلاشی شدن در دراز مدت انزوا و بیکاری گسترده و تعمیق تهدید به معیشت کوچک و بزرگ.

این باریکه های در حال بهره برداری توسط بدبینانه سیاسی جناح? بدون شک به برخی از درجه است. این است که ماهیت بدبینانه از جناح های سیاسی و حتی زمانی که جهانی منافع عمومی در خطر هستند.

اما رشد اتمی را نمی توان صرفا به آن است.

شمال کنفرانس شهرداری ابراز رزرو. در نپرویلل پارک منطقه ثبت شده است کت و شلوار. DuPage, کین و مک هنری شهرستانهای خواهید تجدید نظر به پریتزکر طرح.

اینها همه populists و reactionaries. آنها نمی همه می آیند با سیاسی محور برای خرد کردن.

آنها منعکس کننده رشد unease آیا مشروع است یا نه.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد یک نگرانی واقعی در میان مردم نه فقط در مورد سلامت خود را, اما همچنین در مورد راه خود را از زندگی. این یک نگرانی طبیعی بشر نگرانی و نیاز به خطاب کمی کمتر با سخنرانی و کمی بیشتر با همدلی.

همه و همه ما فکر می کنیم که استاندار انجام داده است یک کار تحسین مقابله با این تهدید در سراسر جهان همه گیر بزرگترین چالش پریتزکر و نسل ما را تا کنون مواجه است.

او شده است فعال و در نقطه جلو قدرت بي پروا و unabashedly سازمان یافته است. او به رسمیت شناخته شده در اوایل این قدر از این خطر مواجه هستیم. پاسخ او بدون شک زندگی را نجات داده و غم.

اما به عنوان فرماندار نقش خود را باید فراتر از قانون تنظیم و اجرای سیاست. وظیفه خود را در مورد این موضوع بیشتر از هر دیگر او تا کنون با آن مواجه است به تجمع عمومی را پشت سر گذاشت.

                                                                                                                                                                                                                       

پاسخ ما به همه گیر نمی تواند موثر و بدون حمایت عمومی است. فرماندار پاسخ نمی تواند موثر و بدون آن. سلامت عمومی بر روی آن بستگی دارد.

ما می دانیم. آسان تر از انجام گفت.

اما این ماموریت است. این کار است که باید انجام شود.

ما می دانیم فرماندار باید در زمان حداقل رشد خسته از آشکار thanklessness خود را بی پایان بار. اما در حال حاضر زمان برای کوچک از تاریخچه تماس.

این چهارشنبه مجمع عمومی را برمی گرداند به اسپرینگفیلد تحت منحصر به فرد و مهم شرایط.

یک مکان برای شروع در این تلاش به تجمع عمومی است که با قانونی تصویب خود را فرمان اضطراری و بازگشایی طرح است. به تجمع در مکان های عمومی, مکان برای شروع است با بسیج عمومی نمایندگان.

این است که هیچ کار کوچک است. اما پس از آن پریتزکر زد برای به انجام به عنوان او گفت:, چیزهای بزرگ. هیچ بزرگتر از این است.

ما می خواهیم او را به خوبی در تلاش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de