هر بار که یک سال جدید می آید در اطراف مردم را قطعنامه. 2020, هیچ, مختلف, استقبال شد با رنگ سرخ و امید به آینده است. نوازندگان بودند هیجان زده در مورد مباحث هنرمندان شد حرکت رو به جلو در پروژه ها و طرفداران مشتاق بودند تا خود را غرق در سال جدید ارزش از خلاقیت.

سپس همه گیر رسید و همه چیز به ظاهر به حرکت آمد. کنسرتهایی های هنرمندان در خانه گیر کرده و توانایی ایجاد یا تجربه تازگی به نظر می رسد یک حافظه دور. اما شادی به هم پیوسته جهان آنلاین نگه داشتن ما عاقل و نوازندگان ما عشق هنوز هم انداختن جدید, حتی در حالی که ما هنوز نمی تواند آنها را ببینید در فرد است.

بنابراین تا زمانی که نشان می دهد سر در اینجا مجموعه ای از هشت نفر از ما, موسیقی های مورد علاقه ویدئوها از کلرادو هنرمندان در سال 2020 — تا کنون.

Neoma: “Himno”
این خیره کننده متحرک, موزیک ویدیو برای نهایی پیگیری کردن Neoma را 2019 آلبوم واقعی تداعی sweepingly سینمایی آخرین تک شاخ-می رود-Studio Ghibli زیبایی. اواز یا موسیقی دو نفری متشکل از frontwoman کارلا Huiracocha و تولید کننده Danny Pauta نقل مکان به دنور از کوئنکا اکوادور در سال 2018 است.

به محض ورود Huiracocha و Pauta جلب تشابه بین کوئنکا و دنور با اشاره به دو شهر’ گذاشته پشت نگرش و نزدیکی به کوه. این ویدئو را برای “Himno” به نظر می رسد برای اتصال این دو مکان نشان دادن یک سفر به پایان می رسد که در حال حاضر در مسیر بالا شهر.

این ویدئو ایجاد شده توسط سباستین Valbuena جوان دیگر اکوادور هنرمند منتشر شد در 15 مارس.

Babelord: “عشق بدون مایل”
Babelord جدیدترین موزیک ویدیو برای باز کردن آهنگ های گروه 2019 آلبوم هفت و پنج دهم میلیارد ستاره رنگین کمان. روایت تقابل “انشعابات فیزیکی در دنیای واقعی meatspace,” دانیل DiMarchi نیمی از Babelord duo توضیح می دهد.

DiMarchi تشویق بینندگان به تماشای ویدئو بدون مفاهیم preconceived — بنابراین ما نمی خواهد خراب کردن آن را برای او یا برای شما. اما ما می گویند هنگامی که این ویدئو را بیش از شما تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما می توانید سفر خود را از طریق فضا و زمان و چه کسی و یا چه چیزی شما ممکن است ملاقات وجود دارد.

این ویدئو منتشر شد فوریه 20, 2020 و کارگردانی شد توسط Dylan اونز.

ناتانیل Rateliff: “چه بکشید”
این استادانه ء مراقبه احساس تنهایی کامل و تصویری برای دوباره تحت انزوا COVID-19 بیماری همه گیر. این آهنگ از Rateliff را 2020 آلبوم انفرادی و آن را هنوز هم بسیار خوب ویترین آنها نوع خواننده و ترانه سرا موسیقی که Rateliff سقراط را پشت سر گذاشته بود.

هر چند Rateliff منحرف از خود ساکت تر آکوستیک گذشته به دنبال بیشتر خوش بین neo-soul همکاری ناتانیل Rateliff و شبانه او را در حال حاضر به دست آورد به اندازه کافی تحسین نیز بازگشت به عشق اصلی.

این فیلم به کارگردانی دنی پرچ منتشر شد در ماه ژانویه سال 2020 است.

مندی نخلستان: “با من انجام داده”

این فیلم نشانه یک رزونانس لحظه مندی های حرفه ای. هر چند او ویدئوها همواره لذت — دیدن زرق و برق دار 2019 آمار “ضربه” — “با من انجام داده” برای اولین بار تصویری باغ منتشر شد و پس از آمدن او به خدا پس از یک حادثه بزرگ خودرو در اکتبر 2019.

قبل از حادثه او قصد داشت برای ادامه ایجاد خانه های الهام گرفته از موسیقی مانند “ضربه”. اما پس از حادثه او تصمیم به تغییر چرخ دنده ها. بر خلاف قبلی کار این ویدئو را برای “انجام می شود با من” متکی بر باغ استعداد و کوچک دیگری را به فیلم درخشش. آن عهد درست به این واقعیت است که یک همدلانه لنز برخی از نورپردازی خوب و فریبنده عملکرد همه شما نیاز به ایجاد یک ویدیو موسیقی بدرخشد.

این ویدئو به کارگردانی کالین Floom منتشر شد در ماه ژانویه سال 2020 است.

زمان پایین: “لطمه می زند و زنده بودن”

“لطمه می زند و زنده بودن” سومین آهنگ از پایین زمان را در تمام طول اولین آلبوم به همین نام تولید شده توسط پاتریک رایلی و Alaina مور از دنور گروه تنیس.

این ویدئو برای آهنگ کانال های مدرن و در عین حال عصر-کمتر نوستالژی است که هر دو جذاب و دلسردکننده است. این یک عهد به تصویری موفقیت, به عنوان آن را با این نسخهها کار به تصویر کشیدن یک آهنگ است که sonically خوش بین هر چند غواصی به محتوای سنگین: یعنی درد از تجربه انسانی است. اما زمان اجازه نمی دهد که آن را دریافت کنید. این گروه با استفاده از این وجودی درد به این سوال: “اگر زندگی به شما می دهد پرتقال…”

این ویدئو منتشر شد در ماه فوریه سال 2020 است.

لین-O: “زیبا”

لنس Lang نام لین-O بوده و منتظر لحظه مناسب برای رها کردن تصویری برای جدیدترین آهنگ “زیبا”. این آهنگ ارائه صادقانه نسخه از عشق به خود سرود. لین-O گفت: او می خواهم نشسته شده بر روی آهنگ در حالی که اما در میان COVID-19 چالش های, زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن کار خود را.

این ویدئو را برای “زیبا” گره به فرهنگ هیپ هاپ به کارگیری collage سینمایی را در تماس و پاسخ بلکه یک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل یادآور فیلم های تولید شده در طی سیاه, جنبش رهایی از ’60s و 70s. این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد در دنور و طلایی و شامل فیلم از یک رویداد خصوصی در لئون, گالری که در آن لین-O انجام این آهنگ.

این ویدئو به کارگردانی و تولید شده توسط جرمی سیم, شد, منتشر شده در مارس 29.

کلرادو سمفونی: “Ode to Joy”

کلرادو سمفونی تصویری برای “Ode to Joy” است و نه سنتی. سپس دوباره تا شرایط بود که موجب انتشار آن است. ارسال شده به کلرادو سمفونی وبلاگ در مارس 23, این ویدئو نشان می دهد مجازی جمع نوازندگان, پیوستن هم بازی از طریق زوم.

مارس 23 همان روز که شهردار Hancock اعلام دنور اقامت در خانه سفارش و آن را آشکار به عنوان یکی از بیشتر از کوره در رفته در روزهای اخیر دولت تاریخ است. اما قبل و بعد از, و یا شاید حتی در طول پاچه سفر به مشروب فروشگاه ها و درمانگاه ها, صدها نفر از هزاران نفر تنظیم می کند ، در آن زمان کلرادو سمفونی نوشت: “بتهوون سمفونی نهم قصیده به بشریت به صلح بیش از نومیدی به جهانی خویشاوندی و البته به شادی است.”

یادآوری: “گرد و خاک و استخوان”

دیگر نه-دقیقا-موزیک-ویدئو, موزیک ویدئو, این فیلم از یادآوری انجام “گرد و خاک و استخوان” در Indie 102.3 استودیو خیلی فریبنده به چشم پوشی است. این آهنگ می آید از این دو 2019 آلبوم توقف. و این تفسیر زندگی می کنند ثابت می شود که فقط.

Queens متولد MC و خواننده آجا سیاه عملکرد یک tour de force, ساخت این استخوان تولید استودیو می خواهید برای هیچ چیز. همکاری با بروکسل متولد MC بزرگ Samir که به ارمغان می آورد خود را خنک فرانسوی/انگلیسی جریان را به مخلوط این دو ارائه می دهد یک صدای منحصر به فرد و غیر معمول در کلرادو. خود توصیف “mashup از تیغ تیز قافیه; خام روح خواننده ها; و رگی-آغشته hip-hop beats” می تواند شما را دریافت کنید و حتی اگر شما احساس COVID-19 بلوز.

گوش دادن به این آهنگ و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de