• آخرین ملی و بین المللی به روز رسانی
  • چگونه خرید را تغییر دهید در یک پست-COVID جهان

عمل جراحی انتخابی خواهد یافت در روز به عنوان لیست انتظار ضربه و مقامات موضوع تازه و درخواست برای افراد بیمار برای آزمایش در میان صفر مورد خط.

SA سلامت نشان داد در روز دوشنبه که تعداد کل محلی COVID-19 موارد باقی مانده است در 439 برای چهار روز گذشته.

دوشنبه اولین بار بود که بدون سلامت رسمی ظاهر شده بود در ملاء عام در چند هفته با وجود کاهش محدودیت آمدن به زور.

عمل جراحی است که با توجه به “سطح شیب دار بالا” در روز پس از سلامت سیستم افزایش ظرفیت و منابع تجهیزات حفاظتی.

در حالی که دولت نمی خواهد کشیده شده بر روی جزئیات, جزئیات, شد imminently به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،

هفته گذشته SA سلامت اجرایی Dr Chris McGowan گفت: نمایندگان مجلس از “نگرانی” است که لغو عمل جراحی انتخابی لیست انتظار بود “دمیده”.

آمار رسمی نشان می دهد رکورد تعداد 20,163 عمل جراحی در حالی که 2408 بیماران در فهرست سر رسیده.

وزیر بهداشت Stephen وید گفت: تبلیغ یک متخصص گروه ضربت تا به حال ارائه شده رسمی مشاوره “در مورد چگونه به با خیال راحت تا سطح شیب دار سطح از عمل جراحی انتخابی” پس از 25 درصد کلاه برداشته شده است.

“در روزهای آینده ما طرح گام های بعدی برای … افزایش عمل جراحی انتخابی برای ارائه جنوب استرالیا با مراقبت از آنها نیاز دارند در حالی که … اطمینان ما کافی تامین ابزار بالینی و PPE اگر یکی دیگر از COVID-19 شیوع رخ می دهد,” او گفت:.

مخالفت سلامت سخنگوی کریس Pittston گفت فوری برنامه های مورد نیاز به توضیح دهید که چگونه آن را مقابله با جمع شدن.

“بسیاری از بیماران شده اند در انتظار درد قابل توجه و … ما باید اقدام فوری برای کمک به آنها را عمل جراحی خود را,” او گفت:.

یک بریتانیایی در 70s از Onkaparinga شورای منطقه SA تنها فعال مورد پس از او وارد شده در ماه مارس به پنج تماس نزدیک منزوی.

آمار و ارقام نشان می دهد 433 نفر بهبود یافته اند و بیش از 70,000 آزمون رخ داده است.

روز دوشنبه معاون بهداشت افسر Dr Michael Cusack خواست “خوب” بهداشت اجتماعی فاصله و بیمار بیماران برای دریافت تست شده: “هدف نهایی ما این است که هیچ COVID-19 در جامعه و این ممکن نخواهد بود بدون ما ادامه به انجام کارهای درست.”

بعد از ادای احترام به برخی از کارگران اختصاص داده شده

ارزش و اهمیت پرستاران شده است هرگز بیشتر آشکار از طول coronavirus بیماری همه گیر است که در خارج از کشور کشته همکاران بهداشت رهبران می گویند.

بین المللی پرستاران روز جشن در سراسر جهان روز سه شنبه از تولد فلورانس نایتینگل یک پرستار شرکت به عنوان بنیانگذار پرستاری مدرن که در سال 1910 درگذشت.

Vigils برگزار خواهد شد به سوگواری پرستاران در سراسر جهان که درگذشت از COVID-19.

همه سلطنتی پرواز, دکتر, خدمات هواپیما انجام خواهد داد “ما عشق ما پرستاران & ماماها” badging در به رسمیت شناختن.

استرالیا پرستاری و مامایی فدراسیون در امور الیزابت Dabars ادای احترام به خط مقدم پرستاران و ماماها به عنوان “ما قهرمانان واقعی”.

Nurses Chenae Spencer-Attard, Megan Frankenfeld, Ashlee Routley, Arianne Pancho, and Sophie Dohnt in front of the RAH in Adelaide. Picture: Matt Loxton
media_cameraپرستاران Chenae اسپنسر-آتارد مگان Frankenfeld و اشلی Routley, Arianne Pancho و سوفی Dohnt در مقابل راه در آدلاید. تصویر: مت Loxton

او گفت: در این سال که در آن بسیاری از پرستاران مرده بود در خارج از کشور “به یاد همه ما را از (خود) ارزش و اهمیت”.

“در مواجهه با سخت ترین شرایط پرستاران و ماماها افزایش یافته است به چالش” او گفت:.

ربکا Badcock پرستاری مدیر اجرایی در مرکزی آدلاید محلی شبکه بهداشت و درمان که در عمل سلطنتی آدلاید بیمارستان به یک “بزرگ” عمومی thankyou به تیم های که کار “خستگی ناپذیر” برای نگه داشتن بیماران امن است.

Eiffel Tower up in lights for essential workers tribute

پرتره از پرستاران و پزشکان و دیگر کارگران ضروری هستند که پیش بینی شده در مقابل برج ایفل در ادای احترام به کسانی که در مواجهه با خطرات اضافی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“پاسخ خود را به شیوع کروناویروس شده است قابل توجه است اما تعجب آور نیست – به دنبال پس از آن نیاز است که در هسته از آنچه که ما انجام,” او گفت:.

افتخار پرستاران شامل Arianne Pancho, 34 و مگان Frankenfeld, 28, که هر دو کار در اورژانس و اشلی Routley, 30, از بیماری های عفونی ICU کارگر سوفی Dohnt, 34 و درمانگاه کارمند Chenae اسپنسر-آتارد, 23.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de