شمال غربی مقدس کلیسای باپتیست در نزدیکی الگین اعلام کرد که نمی خواهد نگه دارید و خدمات در روز یکشنبه پس از دریافت یک نامه بعد از ظهر جمعه از Kane County دولت اوباما که آن را اجرا درآوردن رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را دستور اجرایی برای مبارزه با گسترش COVID-19.

این کلیسا که گفته شد به مدرسه آن مدت کوتاهی پس از اقامت سفارشات باز رفت به اثر در اواسط ماه مارس نیز قول داد یک طرح دعوی در دادگاه روز یکشنبه به شدت دقت کنید پست های رسانه های اجتماعی است که به قول “پیروزی”.

                                                                                                                                                                                                                       

“تمایل خود را برای به اجرا درآوردن فرماندار پریتزکر را غیر قانونی حکم علیه کلیسای محلی است که ذهن دمیدن و واضح است که این نیروها در برابر کلیسا را تحت الشعاع جاذبه این بیماری همه گیر” خواندن بخشی از یک Facebook پست توسط کشیش کیت گومز.

“در حالی که ما آماده و مایل به شرکت در این نبرد شده اند توصیه و آن را باور خواهد بود بیشتر محتاطانه به طور موقت به تعویق انداختن ما بازگشایی برای رسیدن به بیشتر های دراز مدت پیروزی” پست ادامه داد. “همه همراه ما گفت که ما می خواهیم به پیروزی در این جنگ برای حفاظت از آزادی مذهبی برای ایجاد یک سابقه به طوری که این اقدامات قانونی را هرگز نمی توان در برابر کلیسای ما دوباره.”

تلاش برای رسیدن به گومز اضافی برای اظهار نظر و یا پیچیدگی در روز شنبه شد موفق.

یک پیام از سمت چپ با مک ماهون دفتر سخنگوی دنبال یک کپی از روز جمعه نامه ای بود بلافاصله بازگشت.

اختلاف در یک زمان می آید که در آن محلی و مقامات دولتی در سراسر کشور در حال مبارزه برای پیدا کردن زمینه های مشترک در بازگشایی کسب و کار, آرامش بخش محدودیت و راه اندازی مجدد اقتصاد کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

Kane County Sheriff ران Hain گفت: معاونان او نیاز سفارش امضا شده توسط یک قاضی محلی قبل از آنها اجرا پریتزکر سفارشات و کندال شهرستان کلانتر بخش نیز گفت: آن را نمی خواهد استراحت تا گروه تجمعات و یا هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک اجتماعی فاصله نقض.

گومز در رسانه های اجتماعی ارسال شده در کلیساها Facebook صفحه نیز گفت: این “وکیل” و “توصیه می شود عمل” در روز دوشنبه.

“ما درک می کنیم نیازهای معنوی جامعه و نیازهای معنوی کلیسای ما مردم و ما از صمیم قلب برای روز, برای دیدار با تمام نیازهای آن. آن روز است که به زودی بدون در نظر گرفتن دولت تصویب” گومز نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de